2

@barcelonaLM Czyli Konfederacja jest poza sejmem?
Bo centrum nie bardzo chce Konfy, elektorat Konfy nie chce centrum a bez szurów Brauna nie dostaną się do sejmu

2

Bardzo zastanawiające jest to, że ten świecznik stoi tam od 18 lat.
Czyli to jest piąty raz gdy Braun go widział, czemu więc przeszkodził mu akurat dziś?

1

@jedrek7000 Ty rozróżniasz Żydów od judaizmu? Wiesz, że nie trzeba być Żydem żeby być judaistą? Co więcej, można być Polakiem i czcić Jahwe?

0

@Aragorn33 To swoją drogą, zarzutów jest kilka.

5

Czy Braun powinien zostać dotkliwie ukarany za obrazę uczuć religijnych? Wszak jego ugrupowanie bardzo stanowczo popiera tą formę odbierania wolności słowa.

0

@Ls0811 ale ci ty porownujesz xD PO nie obsadzili sędziów na zapas żeby sobie ktoś stołki przytulił tylko żeby utrzymać władze nad TK co z perspektywy czasu było całkowicie słuszne, wiedząc co PIS wyprawiał.
Ale co to na wspólnego z tym, że PiS od pazdziernika praktycznie codziennie wymienia ludzi w spółkach, żeby wyciągnąć hajs z odpraw xD

2

Czy można być bardziej bezczelnym niż PiS? Chyba trudno sobie to wyobrazić.
Wczoraj, w dniu wywalenia rządu zdążyli jeszcze 6 osób wcisnąć do rad nadzorczych, żeby za dwa dni dostali ogromne odprawy.
A jeszcze mają trochę czasu aż Duda nie zaprzysięży Tuska.
Po to była ta zwłoka, po to była ta chucpa z półgodzinnym monologiem Pinokia i 3 godzinami "pytań do premiera".

1

@barcanawieki Czyli gra od poczatku nazywana scamem okazała się istnieć tylko po to, żeby w 4 dni stać się scamem xD

0

@GeraltzKatalonii Trochę przesadzasz.
W PL albo masz bardzo słabą formę całej ligi i wszyscy są ciasno albo masz mocny sezon i różnice są przepastne.
Tak w zeszłym sezonie miałeś walkę City z Arsenalem i od City 14 punktów przerwy do P3.
To w LL byś skończył na P4.

Różnice między P1 a P3 w PL:
21/22 - 19
20/21 - 17
19/20 - 33
18/19 - 26
17/18 - 23

Różnice w LL
21/22 - 15
20/21 - 7
19/20 - 17
18/19 - 19
17/18 - 17

No na pierwszy rzut oka widać, że o podium walka jest zacieklejsza niż w PL.
Owszem, więcej razy dochodzi do sytuacji, że mistrz nie jest znany do ostatniego tygodnia rozgrywek, ale już nie mówimy o jakiejś potędze całej ligi.
Tylko kwestią jest specyfika, dużo meczów, 3 rozgrywki naraz + Europa. Do tego dużo więcej hajsu i medialnej promocji.
Takie Watford jest bardziej rozpoznawalne i ma większe zasięgi od Sociedad, gdzie to jest zupełnie inna liga a Watford ma w ogóle problem się w PL utrzymać.

2

@Kuba_1 A my sobie Atletico rozklepaliśmy a Real z nimi przegrał. Mało logiczne porównania

0

Brak precyzji to kowadło naszych porażek

0

@regatta52 Zawinił. Niepotrzebnie próbował blokować piłkę i się z nią minął.

1

@Inko Ja zrobią specjalną galę w której będą się bić tylko boksem to będę mógł sobie wybrać czy chce czy nie.
Ale oni wrzucają to gówno na gali którą chce obejrzeć.
I nie, nie mogę sobie wyłączyć akurat jak oni walczą.

1

@Encore To mógł nie brać walki z Wampirem. Pół godziny życia zmarnowane na oglądanie jak się ganiają po oktagonie

1

@Rl9k1nG A jaka jest wartość marketingowa walk których nikt nie chce oglądać?

1

Fame MMA, walki bokserskie w oktagonie... Serio, że ci ludzie pieniądze za to biorą

1

@Mario96w Daro Lew

1

@xvcWinterSoldier Ja zamówiłem sterowalne lamki na choinkę.
No lampki do mnie nie dotarły ale to wina Poczty Polskiej która zgubiła paczkę.
Natomiast sam proces dostawy był dobry, paczka po tygodniu był już u mnie w mieście, po dwóch tygodniach bez doręczenia z automatu wręczli rabat na następny zakup i wczoraj minął miesiąc, to w ciągu dosłownie sekundy zwrócili kasę.

0

@OldMc84 Otóż najczęściej to oni punkty tracą z ogórkami bo są tak bardzo w "gazie" że osiadają na laurach.

1

@OldMc84 Się akurat składa, że Real nie czerpie korzyści z domowych meczów a w większości sezonów domowe mecze były dla nich najtrudniejsze.

8



Tak wygląda typowy PiSowiec.
"Dziennikarz" na państwowym garnuszku, pominę PRLowskie konotacje.
Według niego TRZĘSIENIE ZIEMI, PIS ZYSKUJE POPARCIE.
PiSowi urosło poparcie z 35,38% do 35,2% dzięki czemu ilość posłów wzrosłaby z 194 do 190!
To tak jakby się ktoś jeszcze ciekawił, czy w ogóle warto słuchać tych "ekspertów" w jakimkolwiek temacie.

0

@Faro Libre Office

0

@agaFCB Może powinieneś pograć? Moja luba też gier nie lubiła, nudziły ją, nie rozumiała ich, ostatni raz co grała to za dziecka na kompie brata.
Dopóki jej nie wcisnąłem Playstation i nie zmusiłem do przejścia jednej gry. I dalej już poszło samo do tego stopnia, że wbijała platyny w takich molochach jak Assassin's Creed gdzie żeby zrobić wszystko to trzeba 300 godzin siedzieć, co nawet moje siły przerasta.

2

3 godziny i 22 miliony wyświetleń 90 sekundowego trailera gierki.
Jak nic pęknie miliard dolców zarobionych w dniu premiery.

0

@Rl9k1nG Nie ma leaka, Rockstar już wydało oficjalny trailer.


1

@Gaz To będzie akurat ciekawe, bo już twórcy Baldura wypieli się na Microsoft aż musiał Spancer na kolanach przyjść i prosić o port (którego do dziś nie ma) i zaprzęgnąć devów MS-a żeby to przygotować na ten syf XSS.
R* ma dużo wyższą pozycje i nie musi robić na XSS i co im MS zrobi? Nie wyda gry która przebije rekord wszechczasów sprzedaży bo się twórcy nie będą silić wydać grę na kastrata?

2

@PaPo GTA 6 może mieć dużo lepszy Online. Oni wykupili tą ekipę która stworzyła FiveM więc można się spodziewać, że będzie tryb przypominający tą bijącą rekordy popularności modyfikację.

1

@hayek Zaskakująco Online nie jest dla Rockstara aż tak istotny, w RDR2 też mieli ogromny potencjał ludzi którzy chcieli grać, ale Rockstarowi nie chciało się tego utrzymywać i to zabili. Do Online w GTA też podchodzili tak, żeby nie podejść a mogli to utrzymać na dużo wyższym poziomie i zarabiać dużo dużo więcej.

Jednak kwestia grafiki zawsze była drugorzędna, ich gry nie są brzydkie ale nie są też wyżynami jakości, RDR2 to ich najładniejsza gra jaka powstała (i nie chodzi o całokształt bo to logiczne, tylko o jakość względem czasów w jakich powstawała).
Oni dużo bardziej przykładają się do zupełnie innych rzeczy w tym i do jakości działania. Gra ma być możliwie najbardziej szczegółowa i działać na istniejącym sprzęcie.
To nie jest CDPR, który stworzył grę której nie jest w stanie udźwignąć generacja na którą tą grę tworzyli.

0

@PaPo Nie napalaj się na jakość grafiki. Oczywiście będzie ładna i urokliwa jak w RDR2 ale Rockstar zawsze skupia się bardziej na szczegółach niż samych bajerach graficznych.
Więc czego można się spodziewać to ogromu szczegółów których przez lata nie da rady się wyłapać, grafika może być tylko lekko przypudrowana względem RDR2.

0

Atletico wygrało z Realem.
My wygraliśmy z Atletico.
Czyli Polska mistrzem Polski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?