Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciekawostka, 5% bramek strzelonych przez Almerię w tym sezonie to bramki strzelone Barcelonie.
0
@Herato Kamiński i Wąsik zostali skazani prawomocnym wyrokiem za przekroczenie uprawnień i fałszowanie dokumentów afery gruntowej z poprzedniego rzadu PiSu.
To co Duda ich ułaskawił choć nie mieli prawomocnego wyroku, teraz sąd podjął decyzje o uprawomocnieniu.
0
@Kgorecki2500 Tylko za dwóch tłustych kotów wejdą jakieś leszcze.
Za Kamińskiego wejdzie Pawłowska, niby PiS ale to ta chorągiewka z SLD więc jest szansa, że z PiSem nie pobędzie.
0
Czyli 20 grudnia przed południem PiS stracił TVP oraz dwóch posłów xD
Piękny dzień.
6
To trzeba być PiSowcem, żeby zaorać samego siebie własnym tweetem xD
Jedno zdanie przerosło pana Kaletę, zmęczył się chłopak i przeczytał tylko połowę, po czym postanowił bronić Kurskiego na stanowisku w Banku Światowym.
Bo jak wiadomo, skoro w nazwie ma Bank, to znaczy że jest bankiem.
1
Oglądam film WuWunia o Fame Reborn.
I co mi przykuło uwagę to Wardęga który powiedział, że ostatnia walka nie mogła być bardziej wrestlingowa bo sędziowie stwierdzili, że byłoby to zbyt bardzo freakowe. Potem Jarosz się wypowiedział, że w ogóle robią tą walkę bo muszą ale oni nie chcieli tej walki.
I się zastanawiam, na jednym ringu miał być Olejnik, Fabijański i Wardęga, Golę pomijam. Jak taka walka mogłaby być bardziej freakowa?
I czemu sędzia ma w ogóle prawo głosu? To jest gala freaków która nie ma nic wspólnego ze sportem a sędzia decyduje o formacie bo mu się nie chce tego ogarniać.
Tam chyba się w głowie przewróciło, gala ma robić show tylko i wyłącznie, rekordy czy inne bzdety nie są w ogóle istotne poza możliwością pośmiania się z kogoś, że nic nie wygrał.
A ile razy to już sędzia przerwał walkę choć nie działa się nikomu krzywda? Były przecież sytuacje gdzie jakiś amator nie wiedział jaki sygnał ma pokazać a sędzia uznał, że to koniec walki.
Z tym zakończeniem main eventu Rebornu to też parodia była, bo sędzia nie dopuścił do zmiany zasad.
No to wiadomo czemu nie dopuścił, bo mu się nie chciało tej walki robić.
Fame zasłynął luzem podejścia do mordobicia, na początku to się na miecze tłukli w oktagonie a teraz 2x2 paralityków to nie no, tyle to nie.
Jakby widzowie chcieli to tam powinni royal rumble zrobić a Jarosz albo bierze walkę albo może jechać amatorskie zawody we Wrocławiu sędziować za 300 zł bez faktury bo byłoby drożej.
Menele wymachują cepami od 5 lat a ten regulaminy, sriny jakby UFC sędziował.
Po tym filmie rozumiem reakcje Wardęgi po dyskwalifikacji, że chciał się z Olejnikiem bić, nawet Gola czyli włodarz mówił, że ludzie chcą zobaczyć Wardęgę i tak by chcieli by się skończyło walką Wardęgi, ale sędziowie zrobili po swojemu.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie wiem, nie odczuwam by mój post tak brzmiał.
Ja odwrotnie, kierowałem odezwę bo wiele osób w ogóle kwestionuje istnienie i znaczenie covidu, co z resztą masz dowodem w tym wątku, sugerując że to albo katarek, albo w ogóle jestem chory na grypę.
Testy i owszem, wychodziły kwiatkami.
Po pierwsze, była to kwestia niedopracowania technologii, wszak musiała być nowa technologia zrobiona i wdrożona na masową skalę w ciągu chwili.
Do tego powszechnym było wykonywanie badań w sposób nieprawidłowy, nawet przez personel medyczny. Kojarzysz, że przy badaniu patykiem wciskali go niemal do mózgu? Tak się tego nie powinno robić a robili nawet lekarze.
Już pominę robienia testów na pałę, bo to też nie działa tak, że godzinę po spotkaniu gościa z covidem można test robić.
Ja robiłem na wszystko co teraz mogłoby mnie zarazić, więc musiałbym mieć fałszywy wynik testu na grypę bądź RSV i dwa razy fałszywy wynik testu na COVID, raczej mało prawdopodobne.
Co do mojej odporności, nie wiem gdzie tu zagadnienie, infekcje złapać może każdy bo odporność przed tym nie chroni. Wirus dalej jest nowy dla naszej odporności i dopada zarówno wyszczepionych jak i ozdrowieńców po poprzedniej mutacji.
Choćby złapał moją dziewczynę, która co prawda przechodzi mniej boleśnie ode mnie bo nie dostała jakiegoś zapalenia nerwu, ale dalej jest niedysponowana a jej zdrowie jest w świetnym stanie, suplementuje witaminy w tym witaminę D, wysypia się, trzyma dietę a nawet w piątek była na swojej comiesięcznej morfologii.
Ludzie łapią choroby, tak to działa i w ten sposób człowiek uczy system odpornościowy, mocna reakcja organizmu świadczy o mocnej odporności, z resztą są nawet choroby jak Hiszpanka, która zabijała młodych i zdrowych bo reakcja układu była tam mocna, że zabijała sama siebie.
Więc to nie jest zagadnienie czy mocno czy słabo przechodzę, dopóki wirus nie zniszczył moich organów, bo to by oznaczało, że mam słabą odporność.
5
@Mario96w Wiem jak to jest mieć grypę i nigdy nie miałem aż tak źle i żeby trzymało 4 dni.
Poza tym robiłem testy, grypa a/b ujemna, rsv ujemne, covid dodatni.
A i nie ma jeszcze sezonu grypowego, ten się zazwyczaj zaczyna bliżej wiosny
6
Ehh covid zniszczył mi w sobotę imprezę świąteczną ze znajomymi, wszystko wskazuje, że wigilię też mi zniszczy.
Ja chory do tego z jakimś bólem nerwowym promieniującym do ucha przez co żyć się nie da.
Córka chora, że na SOR jechaliśmy w nocy bo prawie 40 stopni dostała i rzygała lekami które miały zbić gorączkę.
Narzeczona chora, choć na szczęście, przynajmniej na razie na tyle słabo, że jest w stanie się dzieckiem zajmować.
A to już są przecież lekkie mutacje, tych silniejszych dobrze, że nie doświadczyłem, bo to co mi teraz dolega jest dużo gorsze niż jakakolwiek grypa, angina czy cokolwiek co do tej pory mi dolegało.
Jak słyszę od ludzi, że covid nie istnieje i to lekki katarek, to mam ochotę po mordzie zdzielić
2
Co oni za głupoty wypisują. WIĘCEJ MECZÓW! WIĘCEJ TURNIEJÓW!
Niech piłkarze grają codziennie, 100 meczów w sezonie, młodzi są, nic im nie będzie.
0
@bartekvisca No właśnie, Valverde grał tak jak mu materiał pozwalał i wyciągał z tego 100%.
Potem ponosił konsekwencje, że mental słaby przez niego, że braki fizyczne przez niego.
Valverde nie ma już 4 lata, praktycznie nie ma już piłkarzy którzy pod nim grali a mental dalej leży, fizyczność dalej leży tylko wyniki przestały się zgadzać a i koronny argument - styl - nie istnieje.
9
Jego zdanie jest tak samo istotne jak dyscyplina sportu którą uprawia.
1
@ProMILs Trzeba być chorym psychicznie, żeby takie rzeczy robić, ale też widać celowość i premedytacje, zawsze jak coś takiego idzie robić jest zadbane o to, żeby na pewno było to dobrze nagrane.
2
Jak byście się zastanawiali po co była ta akcja z gaśnicą.
Coś o żydach? Gdzie tam.
4 lata chanuka Braunowi nie przeszkadzała.
To czemu?
A bo był ważny dzień w sejmie, dużo ludzi, dużo kamer, 100% szansy, że wszyscy to zobaczą.
Po co?
No właśnie po to, dla kapitału politycznego, dla pieniędzy, bo już kilka minut po zajściu były założone zbiórki z których Braun zarobił więcej, niż zarobiłby przez półtora roku pracy w sejmie.
I co chwila mamy powtórki z rozrywki, odpalone kamerki, dewastacja mienia (sprzęt audio na wykładzie, choinka w sądzie), próby wdarcia się do budynków państwowych (urząd miasta, budynek trybunału konstytucyjnego) i inną borutę jaką Braun robi.
Za każdą idzie zbiórka a z niej duże pieniądze, które potem jakoś dziwnie się Braunowi w kieszeni rozpływają (bo według oświadczeń majątkowych rok do roku jest gołodupcem nie posiadającym niczego).
Śmieszne, jak umysły spiskowe łatwo wykrywają spiski dziejowe widząc wszędzie masonów, żydów i cyklistów a nie widzą jak ktoś na frajerach zarabia.
0
Aha, czyli mając najlepszy zaciąg jaki mogliśmy dostać przy naszym budżecie naszym celem na ten sezon jest utrzymanie się w TOP 4, żeby przynajmniej zagrać w LM za rok.
0
@SnieguPlock Najmocniejsze i darmowe to DaVinci Resolve
1
@JarrusFCB Argument "wywiadu" przy państwie PiSu które miało miejsce od kiedy Braun wypełzł na światło dzienne to akurat idiotyzm.
Przypomnę ci, że do Bydgoszczy doleciał pocisk zdolny przenieść głowicę nuklearną i służby nawet go nie szukały.
Przypomnę ci, że ruskie śmigłowce latały nad naszymi domami a służby dementowały ten fakt dopóki nie dostały dowodów naocznych świadków.
A może przypomnieć o hiszpańskich poławiaczach bursztynów, którzy postanowili bez zgłoszenia łowić je nocą obok rafinerii, nie mając paszportów, uprawnień do sterowania łodzią ani nawet sprzętu do połowu bursztynów za to posiadali bardzo drogi, profesjonalny sprzęt nurków a nasze służby wzięły od nich dane ustne, nieistniejące numery telefonów po czym wypuścili ich na wolność?
Tyle warte są służby w państwie PiSu a to one miały się zajmować sprawdzeniem czy Braun nie jest agentem?
Ja osobiście uważam, że nie jest, jest za to pożytecznym... ruscy nawet mają na to określenie osoby zjadającej stolec, czyli osoby współpracującej której nikt nie werbował.
Bo tak zachowuje się Grzegorz Braun od lat, najlepiej odpalić wywiad z bodajże 2013 roku gdy trwał majdan na Ukrainie, wtedy zachęcał do stworzenia z Ukrainą unii, otwarcia granic bo czego się obawiać, KGB i tak się dostanie jak będzie chciało i wizy im nie przeszkodzą. Chciał jednoczenia słowańskiej braci.
Do czasu aż Ukraina nie obaliła kremlowskiej marionetki, wtedy Grzegorz zmienił zdanie i przestał uważać Ukrainę za naród, mówiąc dosłownie to co Putin a dalsze relacje Grześka z Ukraińcami to już powinieneś znać.
Ile razy cytowano Brauna w ruskiej telewizji?
Kto spotykał się z wydalonym z Europy szpiegiem z siatki GRU która działał w Polsce czy odpowiadała za sabotaż magazynów broni w Czechach?
Kto spotykał się z innymi dostojnikami ruskiej władzy?
Kto jako jedyny głosował przeciwko akcesji Finalndii do NATO?
Grzegorz Braun w całym swoim politycznym życiu nie zrobił niczego co byłoby niekorzystne dla Moskwy.
I to jest fakt, który możesz spróbować podważyć, może ci się uda.
Kim jest człowiek, który robi tylko takie rzeczy, które są jakkolwiek korzystne dla naszego największego i historycznego wroga?
4
Konfa jest tak bardzo w dupie, ze sprawą Brauna, że aż mnie ciekawi, czy oni są tego świadomi.
Wipler na pewno jest, ale Wipler to jedyna postać Konfy która zna się i rozumie politykę, no tyle, że nie ma decydującego głosu.
Braun idealnie gra rolę wielkiej ofiary, zaraz on będzie Jezusem prawicy. Uciśniony, napiętnowany przez judaistów.
Już w poprzedniej kadencji mu to dobrze wychodziło, ale odpalenie gaśnicy wybiło poza skalę poziom napiętnowania jakie Braun na siebie weźmie.
Tylko tyle, że Grzesiek gra na siebie, tylko i wyłącznie na siebie i ofiar nie bierze.
Już 15 paźdzernika uzyskał znaczący głos w Konfie która próbowała wszystkiego, żeby go uciszyć.
Problem jest jeden, to zachowanie działa tylko przy wewnętrznych migracjach elektoratu, więc Braun podbierze co bardziej radykalnych czy odklejonych wyborców Ruchu Narodowego albo Nowej Nadziei, nie pozyska natomiast nikogo z zewnątrz.
Konfa staje się zakładnikiem Brauna, bez niego stracą klub a z nim przeskoczenie tych 7% w wyobrach wydaje się niemożliwe a szansa na spadnięcie pod próg jest spora.
Przecież główną przyczyną porażki wyborczej gdzie zamienili 15% sondażowych w ledwo ponad 7% wynikała z tych "pokemonów", a kim były te "pokemony"? Głównie ludźmi Brauna bo to on zrzesza tych najgorszych osobników od chemitrailsów, kremów z napletka, 5G, szczepionek, jedzenia psów itd.
A jak wpływ miała gaśnica na sondaże to zobaczymy jak spłynie ich więcej, na razie widziałem info o tym, że spadli do 6,8% co jest drastycznym zjazdem biorąc pod uwagę, że mieli koło 8% w ostatnim czasie.
0
@esem91 No a u mnie pojawiło się wywalanie do pulpitu gdy chce zmienić ubrania, błąd zgłaszany wielokrotnie, nawet w 2015, u mnie pojawił się teraz.
0
@K4tsuuu Tak, wywaliłem go przez okno ale nie pomogło
1
Właśnie miałem zrobić kolejne przejście Wiedźmina 3, ale chyba podziękuje.
Gra ma niemal 9 lat a dalej wywala do pulpitu i to przez błąd którego nie było wcześniej, ot dodali nowy błąd i go jakoś naprawiać im się nie chce.
0
@koksik2700 Nie, Konfa jest bez możliwości ruchu a dalsze brnięcie w obronę Brauna to wbijanie sobie noża w plecy.
Może, podkreślam MOŻE gdyby to był 2019 rok, to w ogóle zasadne byłoby rozmawianie o tym.
Ale nie jest, więc argument "czemu to tam stoi" jest idiotyczną próbą podszywania się pod głos zwolenników Brauna, niczym innym, bo Bosak czy Braun ani razu się nie odezwali w sprawie tego świecznika przechodzili koło niego 4 razy w poprzedniej kadencji a Bosak to nawet 6 razy bo ta tradycja istnieje od czasów gdy to on tworzył z PiSem rząd.
Z resztą to co zrobił Braun jest karygodne nawet dla normalniejszej części ich elektoratu czego odbicie w nowych sondażach, nikt poza szurami nawet nie pałając sympatią do żydów nie akcpetuje takiego cyrku.
Więc jeżeli Konfa dalej będzie brnąć i chronić Brauna (i to tylko dlatego, że są naciski od innych partii, bo Wipler się przyznał, że by go wywalili gdyby Hołownia nie zażądał wywalenia go), to wyświadczają sobie niedźwiedzią przysługę.
Dalej problemem jest brak zrozumienia, że poziom debaty jaki uprawia Konfederacja jest poniżej standardów większości ludzi a Konfa stała się zakładnikiem szurów, którzy głośno krzyczą ale są elektorskim firewallem. Sami nie stanowią elektoratu który jest wyborczo wartościowy jednocześnie nikt "normalny" nie chce się do nich zbliżać.
Dlatego Konfa w wyborach miała zrobić dwucyfrowy wynik a ledwo ponad 7% uciułała, dlatego mimo rozdarcia mordy o żydów ich sondaże nurkują.
Bo ci co drą mordy są głośni ale nieliczni.
I ci nieliczni napędzający wariata Brauna marnują cały wysiłek reszty, która udaje być normalną.
Fajnie Krzysio ze Sławkiem zaorali expose premierów? Miał być wiral a zamieniło się w gówno, bo Braun miał atak schizofrenii.
6
@thorin Heh to ci się udał żarcik
1
@HighestInTheRoom A zobacz sobie listę rekordów trasferowych ogólnie
https://www.transfermarkt.pl/statistik/transferrekorde
Ilu znajdziesz piłkarzy City? Płacenie po 60-70 milionów nawet za średniaków nie niszczy za bardzo rynku na którym płaci się po 120 milionów za dzieci.
1
@MesQueUnClub96 Ale jak to rozwaliło rynek transferowy? Rynek rozwala przepłacanie za piłkarzy a nie ile piłkarzy jesteś w stanie kupić, Real przecież też wydał w jedno okienko bodajże 400 milionów gdy ściągał Hazarda, Chelsea w zeszłym sezonie wydała miliard w dwa okienka.
To już my bardziej popsuliśmy rynek ściągając Dembele, Coutinho czy Griezmanna za grubo ponad 120 milionów od sztuki a nie City gdzie ich najdroższy transfer to Jack Grealish który kosztował tyle samo ile Juve dało za 33-letniego Ronaldo.
Co najwyżej można im zarzucić to to, że zniszczyli ligę angielską bo zbudowali szeroką i jakościową ławkę ale za samych piłkarzy płacili niewiele więc to na rynek ni jak wpływało.
2
@HighestInTheRoom W jaki sposób City rozwaliło rynek transferowy, jeżeli ich najdroższy piłkarz jakiego kiedykolwiek kupili kosztował mniej niż my daliśmy za Griezmanna?
Na liście 40 najdroższych transferów w historii City znajduje się tylko dwukrotnie
1
@DragonxNF Szaf pracownikowi może życzyć podwyżki.
1
Potężna kontra, nikomu się nawet biec nie chce.
0
Jak to dobrze, że Romeu się nie rusza z Barcelony, bo jeszcze byśmy coś wygrali
0
@tomek8756 Piekara to bajkopisarz i to dosłownie, typ chory z nienawiści, odklejony przy okazji, typowy przykład PiSowca.
W ogóle dziwi mnie, że typ ma jakikolwiek autorytet w sprawach politycznych tylko dlatego, że napisał kilka książek fantasy