0

@Emhyr Ale myk polega na tym, że wywiad ciągle pracuje i obserwuje a potem przez media rządowe trafia to na Twitter i to nie bez powodu. Oni chcą, żeby rosjanie wiedzieli, że oni wiedzą wszystko.

0

@barcelonaLM Aż tak się nie dogadają. Wywalenie całej dostawy gazu z EU to dla nich będzie spadek gospodarczy o 35%, Chiny tyle nie pochłoną. Do tego to będzie strategiczny strzał w głowę, bo wtedy oddadzą całą swoją gospodarkę w ręce innego imperium, które współpracuje z nimi bo ma z tego profity, ale geopolitycznie dla Rosji to Chiny są zagrożeniem a nie EU czy USA bo ze sobą graniczą.
Natomiast odcięcie Europy będzie katastrofą ale tylko krótkoterminowo, w długiej perspektywie Europa będzie zmieniać dostawców i źródła bo będzie do tego zmuszona a Rosja nigdy już Europy nie odzyska.

0

@Kitek1640 Kur... myślałem, że masz raka z tą chemią a ty o lekcjach gadasz.

2

@Huck Te czasy nic nie znaczą ani na nic nie wskazują konkretnego bo nikt tam nie kręcił czasówek tylko wykonywali różne programy.
A do tego na wyścig dochodzi dużo więcej zmiennych niż czysta prędkość bolidu i tutaj Ferrari niczego nie wygra, jeżeli ich poziom strategii czy ogarnięcia garażu będzie taki sam jak choćby w zeszłym sezonie.

0

@Naturopata Nie sądzę, żeby te uprawnienia dotyczyły tylko Polaków, w obecnym stanie prawnym te wojska nawet by nie mogły sprawdzić kto jest z Polski a kto nie.

3

@John_Doe Z jednej strony tragedia, z drugiej strony prowadzenie działań na terytorium naszego kraju bez takiego uprawnienia byłoby niemożliwe, skoro nie mogliby wykonać żadnych działań choćby względem jakichś prowokatorów czy cywilów np. z Ukrainy czy Białorusi którzy przekroczą granicę.

2

@MesQueUnClub96 Tak w sumie to Amerykańska ambasada Ukrainy w Polsce. Przeniesiono ich.

0

@POLAK12345 Fizyczność w FIFA nie oznacza umięśnienia czy siły. To statystyka odpowiedzialna za zastawianie się z piłką i walkę bark w bark. Busi sobie radzi w tym aspekcie i daje radę uciec z piłką będąc atakowanym przez przeciwnika więc i atrybut fizyczności ma wysoki.
Suarez to samo, nie jest tak umięśniony ale potrafi się z piłką zastawić.

1

@LionelM95 Wystarczy.

1

@BART97 No, samego Putina to nie interesuje. Typ ma 70 lat, być może jest terminalnie chory i to ostatnie co chce zrobić to "wielka Rosja" dlatego się odkleił i zaczął bredzić o ZSRR.
A to, że on ma to w dupie nie znaczy, że reszta Rosji ma to w dupie a to co Putin ma w chorym łbie niewiele zmienia w kwestii tego co się z ich gospodarką stanie a Putin nie jest tam bogiem, może rządzić bo ma popleczników którzy robią biznesy i mają w dupie "wielką Rosje".

1

@BART97 Oczywiście, że sra po gaciach, dlatego jeszcze nie zaatakowali a w samej Rosji poza Putinem i jego odklejonymi przydupasami nie ma woli wojny. Oni nic nie zyskają na zajęciu Doniecka a sankcje jakie zapowiedziano w przypadku agresji pogrążą i tak już zdychającą gospodarkę Rosji, która to zdycha bo sankcjach które dostali w 2014 a to nie były duże sankcje.
Już kilka miesięcy temu zapowiedziano, że jeżeli Rosja wywoła wojnę to odetną ich od SWIFTu a to oznacza, że na ich banki rzucą się miliony osób, żeby wyciągnąć kasę, bo bez tego systemu nie przeprowadzą żadnej transakcji poza jakimiś komunistycznymi republikami bananowymi czy Chinami.

0

@Azi I przed kim te głupie kacapy takie hucpy odczyniają? Takie brednie, że mikroskopijna armia Ukrainy zaatakuje 200 tysięcy armię Rosji to chyba nawet najbardziej zapijaczona morda zza Uralu nie uwierzy.

0

@emjot Typie, ale masz jakąś niepełnosprawność czy co? Barcelona to nie jest kółko różańcowe czy osiedlowy klub miłośników sportu tylko firma. Nie będzie kasy to idzie pod młotek, wszystko co da się sprzedać pójdzie na sprzedaż i gówno będziesz miał, będzie pięknie i z godnością tak jak lubisz, zdechnąć w długach pod łapą syndyka.
Radę mam dla ciebie taką, byś nie pisał niczego w internecie zanim nie skończysz przynajmniej podstawówki, może wtedy zaczniesz ogarniać jak świat działa.

0

@kamyk_23 Ale Haland jest u nas konieczny, nie jesteś w stanie grać bez egzekutora. Dzisiaj zobacz że był ładny wynik bo dobra skuteczność, ale żaden z naszych grajków to nie jest zabijaka a jak mamy myśleć o jakimkolwiek wygrywaniu to musimy też wygrywać w meczach w których nie idzie.
Przykład Napoli jest tu idealny bo to było spotkanie do pyknięcia a bez karnego byśmy już dostali w łeb bo co mieliśmy to zmarnowaliśmy.
A jeżeli Barca myśli o pucharach to nie możemy się ograniczać do przeciętnych zawodników tylko topowych.

3

@Chaoss Warto dodać, że każdy internet mobilny ma limit nawet jak mówią że bez limitu. Zależnie od operatora ale przeważnie to jest 300-500 GB na LTE i zakładają lejek który będzie ograniczał pobieranie. A tu sama aktualizacja Cyberscamu pochłania w tydzień 85 GB a nie daj boże jeszcze mieć uszkodzony plik.

0

@Chaoss Jest. Kompletny brak poszanowania dla czasu, łącza i zużycia cykli dysków, bo partacze nie potrafili ogarnąć tak prostej sprawy.
Przez to też nie mogli cykać aktualizacji na bieżąco tak jak to robią inne firmy w tym malutkie studia które potrafią wydawać po 2 aktualizacje dziennie a CDPR dało dupy po całości, od grudnia 2020 wydali 3 aktualizacje i miesiąc im zajęło poprawienie nawet krytycznej luki bezpieczeństwa, która de facto byłą literówką (moderzy to odkryli, zamiast 255 w jednym parametrze dali 225) i wymagała kilku giga patcha.

1

@Chaoss Pluć na CDPR że nie potrafią programować i zrobili wielkie archiwa przez które najmniejsza zmiana wymaga przynajmniej kilkunastu gigabajtów aktualizacji.

2

@barcelonaLM Marnowanie zasobów, mógł przecież przejść na Albicle

1

Pedri zamiast leczyć się podczas kontuzji to chyba pół roku spędził na treningach strzeleckich.

0

@Traba727 Ale nie napędzał akcji tylko ją skończył, Araujo piłkę przejął i wybił

3

Sędzia dostał przelew z Madrytu chyba. Araujo zgrał piłkę głową, wsadził rękę przed napastnika i go barkiem lekko przepchnął. Nawet jakby uznać to za faul to za co kartka?

0

De Jong po dobrych meczach dziś taki nijaki. Bramkę strzelił ale w grze jakby trochę zaspany i mało widzi.

0

@Ronmes Jaki 13-letni? 13 lat to miał jak musiał opuścić Barcę przez bana. Po osiągnięciu pełnoletności mógł wrócić do Hiszpanii tylko zamiast do Barcy która go wychowała to wybrał milion euro więcej które dawał Real.
Tyle, że dziś pewnie byłby już po podwyżce w Barcy a szatni Realu nie widział od presezonu 2019.

0

@Suzu Dobrze by było jakby jednak został, mimo że dzbana nie lubię za brak profesjonalizmu to potrzebujemy piłkarzy tego profilu. Ale jeżeli odejdzie za kasą, gdzie przez cały kontrakt Barca mu pomagała a on od siebie nic nie dał, to życzę mu jak najgorszego potoczenia kariery, żeby się obijał gdzieś po dołach za 1/10 tego co mu Barca oferowała.

2

Coś co mnie cieszy a nie powinno, to jak sobie układają życie zdrajcy.
Kubo miał po sezonie trafić do pierwszej kadry Realu, ma 20 lat i trzeci rok rozbija się po ogórkach a Real nie wygląda jakby miał jakikolwiek plan i interesował się jego losem.
Moriba czuł się ultra gwiazdą, odszedł z Barcy gdzie byłby istotnym elementem składu to najpierw nie grał w Lipsku i trafił na wypożyczenie do Valencii która gra mega doły.
Mam nadzieję, że Dembele po odejściu tak samo skończy i może się ludzie nauczą, że wysoki kontrakt to nie wszystko.

0

@mekston Ta, ale to trzeba znaleźć odpowiednią kamerę.
Realnie w futbolu jest taki hajs, że bez problemu dałoby się takie problemy rozwiązać większą ilością kamer, ale organizacje wolą trzepać hajs zamiast rozwiązywać problemy technologią.

0

@Bart0sz Tego nie da się tak stwierdzić. Zakrzywienie piłki sprawia, że coś co wizualnie wygląda jak aut rzeczywiście autem może nie być bo nie przekroczył linii cały obwód, z takiej perspektywy może nic nie wynikać i VAR nie chciał brać tej decyzji na siebie.

0

Cholernie trudna do oceny sytuacja, piłka jest okrągła i trudno ocenić czy był aut czy nie. Przypomina się mecz Realu z Ajaxem, gdzie bramka która rozwaliła Real była po aucie które VAR nie mógł wykryć, zrobił to dopiero specjalista po meczu z użyciem obliczeń.

0

Z jednej kamery 100% spalony na metr z drugiej jakby o centymetry szło.

0

Spalony, nie będzie gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?