Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@socha Ale widzisz na liście, że masz ex aequo kilku zawodników na jednej pozycji bo mają tyle samo bramek i nikt nie liczy im asyst?
0
@socha Gdzie ty człowieku na liście strzelców widzisz asysty i 7 miejsce?
https://www.laliga.com/en-GB/stats
1
@Dziki15 Nie mów hop. W zeszłym sezonie też byliście świetnie poukładani gdy Barca nie miała ani trenera ani zawodników i część sezonu grała nawet bez ławki rezerwowych a ledwo dociągnęli do 5 punktów przewagi.
22
Soler po tym meczu awansuje o 36 pozycji w rankingu strzelców. Z 41 na 5
7
@Moriarty Zasłużone.
2
@Bobrowik I u nas w meczu bardzo sprawiedliwe sędziowanie. Chyba zarząd tymczasowy posmarował.
0
@Przemek2323 Ale wiesz, że Onet nie jest już od dłuższego czasu Niemiecki?
A co do treści, to wynikiem są przewały rządu, który zmienił naliczanie testów i od 5 listopada prywatne testy są wliczane do wyników pozytywnych ale nie są wliczane do ilości zrobionych testów.
0
@PIWOSZ89 Uspokój się, po co było robisz?
0
@MejorCampeones Dostał piłkę gdy był wychylony do tyłu, nie miał czasu przyjąć i po prostu machnął bezwładnie nogą, nie mógł przewidzieć gdzie się piłka od bramkarza odbije.
1
Nie będzie bramki.
0
@kamilo0066 A Messi z Juve zaliczył ładną asystę czy też przypadek który w ogóle nie powinien być uznany? Tam przecież podanie było ładne ale 40 metrów od bramki, prawie na swojej połowie a to, że Dembele pociągnął i zdecydował się w beznadziejnej sytuacji oddać strzał który tylko dzięki rykoszetowi wpadł do bramki, ale jakoś nikt nie odbiera Messiemu mądrego zagrania i asysty.
Tak samo Griezmann, ściągnał obrońców na środek pola karnego, zrobił miejsce dla Dembele, wyczaił moment i podał w wolną przestrzeń dzięki czemu Dembele miał miejsce aby złożyć się do strzału.
Problem w tym, że tak upraszczając niuanse piłkarskie to dojść do wniosku można, że każdy mógłby zostać Iniestą bo przecież to takie proste.
2
@kamilo0066 Wczoraj kreował większość akcji, wykreował najwięcej okazji, zaliczył asystę i to nie jakąś przypadkową, wykańczał też najwięcej akcji i mimo że niecelnie, to jednak trzeba wiedzieć, że przewidywanie, ustawienie się, ruszenie w odpowiednim momencie i wypracowanie tej okazji strzeleckiej wymaga sporo pracy i umiejętności. On nie stał jak słup soli czekając na podanie tylko sam uczestniczył w kreowaniu tych akcji.
Jak Messi z Juventusem zrobił 5 kluczowych podań, zaliczył asystę i gola z karnego a przy tym zaliczył największą ilość strat i nie oddając przez cały mecz nawet jednego celnego strzału to były zachwyty nad jego grą, jak Griezmann wykonuje 4 kluczowe podania, notuje asystę, gola, jeden z najwyższych procentów celnych podań to sprzedać bo nie może się wstrzelić.
0
@daniel81 Wczoraj sędziowanie było bardzo dobre, jak gdzieś znajdziesz nagranie z linii spalonego to możesz sobie sam sprawdzić ale linia spalonego była wyrysowana równolegle do pasów na boisku.
Poza tym, bardzo dobrze sędzia reagował na takie same boiskowe przewinienia choć czasem to wyglądało jakby chciał podjąć inną decyzję a to piłkarze mu przypominali inne sytuacje (kartka dla Pedriego za faul taktyczny i kilka minut później długie zastanawianie się nad kartką dla Moreno za faul taktyczny na Roberto).
Za to na spory minus może być sytuacja z bardzo oczywistą ręką, bo gdyby nie VAR sędzia by tego w ogóle nie zauważył.
0
@Katalonbar Ja obstawiam, że jak trenerzy przestaną go psychicznie maltretować.
Wiele razy i za Valverde i za Setiena i za Koemana było już tak, że nawet jak się stara ale mu nie idzie to zaraz jest ściągany z boiska, coś jakby go wczoraj ściągnąć gdzie grał świetnie do momentu wykończenia - gość by się zablokował na amen.
0
@daniel81 W tej sytuacji nie ma kompletnie czego analizować, linie był kiedyś krzywe ale już to rozwiązali i o ile można mieć wątpliwości podjęcia decyzji w sytuacji stykowej tak wczoraj Messi miał bardzo duże zapas bycia inside.
Na nagraniu wyglądało to stykowo, ale kamera patrzy pod kątem, w rzeczywistości Messi miał miejsca na całą długość stopy.
1
@Yosemite Ja to bym chciał te wszystkie All-Stars zobaczyć w dzisiejszej piłce. Na każdym takim filmiku co rzuca się w oczy to jak gra defensywna się rozwinęła przez te lata. Interwencje na raz, brak asekuracji, intensywność pressingu.
Ciekawi mnie czy ich indywidualne umiejętności potrafiliby przenieść na obecny grunt.
0
@AxelF Ale ja to wiem, pytam się za to która akcja wymagała dobrej analizy
0
@daniel81 Ale z czym analiza? Chodzi ci o spalonego?
1
Po ile ten Haaland? Mogę nawet elixirem puścić przelew.
0
Panowie, potrzebuje statystyki kontaktów z piłką Brejtłajta, wie ktoś coś skąd to wziąć?
@BarcaInfo może ty?
4
Trofeum dla bramkarza powinno być na podstawie ilości udanych/nieudanych interwencji. Ter Stegen mógłby nie popełnić żadnego błędu przez cały sezon a i tak nie zdobędzie tytułu bo ma w obronie klaunów.
0
Gdzie sprawdzić statystyki meczu? Liczyłem, że Brejtłajt będzie miał z 5 kontaktów z piłką a jak na razie chyba nie doliczyłem się żadnego.
0
@kiper09 Presja go zjada.
2
@NeroTFP Zapomniałeś o Dembele, krytykowanym (i przeważnie słusznie) od 3 lat.
0
Panowie, kamera jest pod kątem i bez linii takich rzeczy nie ocenicie. Narysowali i Messi był na długość stopy przed linią.
0
@BRAWAR Milimetry tam były, nie ustalisz tego bez linii.
0
@D10SLEO Chłop pewnie już nie ma siły biegać.
1
Z 15 minut ma Black-Red-White, ciekawe czy zanotuje przynajmniej 5 kontkatów z piłką.
3
Araujo. Powinni o niego dbać lepiej niż o własne matki i gość powinien wbić do pierwszego składu jak tylko się wyleczy. Granie na dwóch obrońców którzy chodzą szybciej niż biegają mija się z celem.
1
Trynkiewicz powinien spaść do Barcy B. Strasznie przestraszony jest, brakuje mu pewności siebie i luzu, powinien się ograć trochę.