Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pertezm Pewnie myśli, że mecz jest o 21
2
@Coutinho007 Bo Setien to dziad a nie trener. Romantyzm to górnolotne określenie na partactwo, bo tym właśnie zajmował się Setien, partaczeniem. Nie zrobił niczego dobrze, przyszedł do klubu który chce walczyć o wszystko i stosował taktyki z drużyny, dla której sukcesem jest środek tabeli. Nie miał żadnego innego rozwiązania, nie miał żadnej innej wizji gry niż to co sobie uwalił lata temu oglądając Cruyffa, w żaden sposób nie reagował na sytuacje boiskowe, składy na mecz były losowe, zmiany w trakcie o ile jakiekolwiek były to też było losowanie.
Valverde nie grał ładnej piłki, ale starał się wykrzesać tyle z tej drużyny ile potrafił, był elastyczny, nieraz pokazywał kunszt taktyczny, który nie był doceniany bo to nie było efektowne ale cholernie efektywne.
Ale widać to było choćby po tym, że jak źle zaczęliśmy mecz to po przerwie zawsze była poprawa, czasem niewystarczająca ale widać, że Valverde pracował.
Za Setiena było odwrotnie, wychodzili i pierwszą połowę grali w miarę dobrze, ale nawet w meczu z pełną dominacją w pierwszej, na drugą wychodziliśmy i nagle nic nie idzie bo wielki romantyk Setien zapomniał że musi rozpracowywać przeciwnika oraz modyfikować taktyki, bo przeciwnik zmodyfikuje swoją. I tak to się kończyło, że my wychodziliśmy grać to samo co wcześniej a przeciwnik już miał cały plan jak z tym walczyć.
1
@Bobo25 Ramos nie miał szansy, pobiegł za daleko i piłkę miał za plecy, dlatego tak cyrkowo upadał.
0
@Bobo25 Czyli można faulować zawodnika jeżeli nie było wykonane do niego podanie?
0
@mkord Nie wiem, doświadczenie oglądania VARu w różnych ligach od kilku lat nauczyło mnie, że nawet metrowy spalony jest sprawdzany około minuty a przy mniej oczywistych sprawach to 2-3 minimum, tutaj sytuacja nie była oczywista ani w jednym ani w drugim przypadku, nie załatwisz tego powtórką z jednego ujęcia a zajęło im to sekundy.
0
W sumie nie to nie wiem z czym problem do sędziego, przecież zachował się sprawiedliwie, nie sprawdził VARu przy karnym Realu to i nie sprawdził VARu przy karnym Interu.
1
Nie sprawdzali VARu przy karnym dla Realu, nie sprawdzali VARu przy braku karnego dla Interu. Tak to 2-3 minuty każdą sytuację obserwują, teraz decyzja od ręki. Nie wiem czy nie powinno być karnego w pierwszej akcji tak jak nie wiem czy powinien być karny teraz, ale zachowanie sędziego dość dziwne.
0
Wracając jeszcze do wczorajszego meczu - absolutnie nie rozumiem już tej drużyny. Wychodzą nawet drugim składem i znowu pokazują się z dobrej strony w LM a już za kilka dni znowu będą męczyć bułę z jakąś Osassuną. Jednego dnia przegrywają z Getafe a potem walą manite Ferencvaros by kilka dni później przegrać 3-1 z gówno grającym Realem by znowu po 3 dniach docisnąć Juventus tak, że Włosi zapomnieli jak się w piłkę gra aby po kolejnych 3 dniach zremisować z Alaves grającemu w dziesiątkę. Potem ledwo co wywieźli wygraną grając z Dymano by już 3 dni później walnąć manitę Betisowi. I teraz to samo, przegrali z Atletico po żenującym meczu by 3 dni później rezerwami zaorać Dymano.
O co tu chodzi
0
@czółkovsky Raczej nikt się tym nawet nie zajmie a on sam raczej kopniaka nie obstawiał, albo musiłaby być na prawdę upośledzony gdyby to zrobił, bo na takie zakłady masz limity więc i tak kokosów na tym by nie wygra, może z 1/200 tego co za prawidłowe wykonanie walki by dostał.
Z resztą buk potwierdził, że było tylko 260 zakładów na łączną kwotę 2500 zł czyli średnio po 10 zł na łebka.
1
Odechciewa mi się tego oglądać, ta beznadzieja na boisku mi się udziela i z każdym kolejnym spotkaniem które wygląda tak jak to, czyli co drugie po prostu męczy mnie to psychicznie i psuje humor. Chyba po prostu przestawię się na jakiś czas na oglądanie statystyk, bo w nich przynajmniej wygląda to mniej beznadziejnie.
0
@Yoshi94 Mhm i co miał zrobić z tymi 8 bramkami? Myślisz, że Neuer by to obronił?
0
@Firestone Pokaż jedną osobę, która powiedziała, że się nie nadaje. Choć jedną.
0
@ptrx Nie no ale nie broń MATSa, to że obrona popełniła błąd nie oznacza, że winnym nie jest bramkarz który absolutnie bez przekonania wybiega z bramki na połowę boiska. Miał kto wrócić, to nie była stuprocentowa sytuacja, nie powinien wybiegać.
0
@Katalonbar Szkoda, że nikt nie przypomni, jak Neuer poszedł nojerować na mundialu co po kilku sekundach skończyło się bramką odbierającą wszystkie szanse na wyjście z grupy.
1
@Jonyx Szansa jest, Villarreal miał więcej szans niż Real, tylko że wynik nie w tą stronę.
0
@Borneo Enrique gada dla gadania, przecież nic nie wie o urazie Ramosa oprócz tego, że lekarze popatrzyli mu na nogę. Badania przejdzie dziś albo jutro i dopiero wtedy będą jakieś konkrety. Hazard w lutym też według lekarzy na stadionie nic sobie nie zrobił a potem się okazało, że 3 miesiące kontuzji.
1
@Goural A tak, zapomniałem dodać, że Real nie będzie miał kim grać.
2
Bardzo udany dzień. Niemcy mocno w pi**e, Real w weekend nie będzie miał kim grać bo Ramos i Varan kontuzje, Kross i Modrić ciężkie 90 minut na boisku, Real nie będzie miał kim grać i duża szansa na stratę punktów.
0
@NeroTFP Nie w Rosji tylko w Brazylii, oni po zdobyciu pucharu się zawiesili i od tamtego momentu lecą w dół. To zaraz po mistrzostwach pierwszy raz przegrali z Polską, choć przed Polska też ponieśli jakąś porażkę, nie przekonywali niczym, na Euro2016 niby doszli od półfinału, ale w grupie znowu nie podołali Polsce i o wyjściu z pierwszego miejsca zadecydowała jedna bramka, a w ćwierćfinale rozegrali tragiczny mecz z Włochami który zakończył się tak samo tragiczną serią rzutów karnych którą cudem wygrali. Potem MŚ w Rosji gdzie nie wyszli z grupy i LN w której najpierw nie wygrali żadnego meczu a teraz mają wyniki jak Polska i właśnie dostają siermiężny wpier**l od Hiszpanii.
Nie wróży to niczego dobrego na Euro latem i moim zdaniem glutojad powinien już w 2016 roku pożegnać się z kadrą a po 2018 to powinien wylecieć z hukiem a oni go dalej trzymają jakby nie widzieli, że tu już nie ma co ratować i trzeba przewietrzyć ławkę trenerską.
0
@VenoM To, który rok on już wraca tylko po to, żeby po jednym meczu znowu mieć spuchnięte kolano i nie grać przez kolejne miesiące?
0
@matirix20 Śmiechy śmiechami, ale gra najmocniej obciąża procesor, nie wiadomo ile rdzeni maksymalnie potrafi wykorzystać, ale na pewno nie zrobi pełnego użytku z 64 a problemem jest to, że ma niskie taktowanie na rdzeń, więc nie wiadomo czy gra i tak by się nie dusiła
0
@SiSenior Marsz Narodowy to organizacja założona przez narodowców a na dodatek ta organizacja zaprasza rok rocznie na nią faszystów.
To że marsz narodowców i faszystów zyskał kilka lat temu popularność i zaczęli w nim iść także zwykli ludzie w żaden sposób nie zmienia postaci rzeczy, że nie jest to jakaś obywatelska inicjatywa tylko inicjatywa środowisk narodowców wspierających faszyzm.
Narodowcy, kibole, faszyści to element patologiczny tego marszu ale nie można odwracać kota ogonem bo to nie element patologiczny przychodzi do zwykłych ludzi na marsz tylko zwykli ludzie przychodzą na marsz patologii.
1
@Barca1992 Jako patriota uprzejmie cie proszę o nie nadawanie tytułu patrioty temu bydłu zwanemu narodowcy. Narodowiec nie jest równy patriocie a w większości przypadków narodowiec nawet nie wie o jaką niepodległość chodzi, kto i kiedy ją wywalczył i od kogo.
3
@Comentateiro Ja to widzę karierę Ronaldo jak Ibry, skakanie od drużyny do drużyny i tyle. Jeżeli Juve się rzeczywiście z niego rozmyśli to znaczy że zgodnie z moimi przewidywaniami nie dał im tyle co powinien i wieku się nie oszuka w żaden sposób.
I nie można sobie mydlić oczu tym, że ma ładne statystyki bo indywidualna statystyka nic nie znaczy, za to fakt, że Ronaldo nie zwiększył ilości zdobywanych bramek już tak.
Juve dalej zdobywa w lidze po średnio 73 bramki, z Ronaldo czy bez.
A czy jakiś duży klub chciałby jeszcze kupić 35-latka z ogromną pensją, który jedyne czym może być to jokerem z szansą, że jak dozna poważnej kontuzji to zakończy karierę? Wątpliwe, z drużyn walczących o tytuł mistrza to może tylko PSG by sobie pozwoliło i to pewnie w przypadku, gdyby Mbappe chciał odejść.
1
@tobiasson92 Raczej jest to prawda bo już wcześniej mówiono o buncie komendanta głównego który groził nawet rezygnacją ze stanowiska co jest dużym problemem bo PiS zrobił czystki w generalicji i nie ma kompetentnych ludzi do objęcia tego stanowiska.
0
@parpe Tak, mówili też że Clinton jest śmiertelnie chora nie nie dożyje do końca kadencji. Tak samo Merkel miała już kilka lat temu zrezygnować bo umiera.
0
@hoeniker Nie ma szansy przed świętami. Nawet ci co złożyli preordery a nie dostaną na premierę będą musieli czekać po nowym roku a takich jest bardzo dużo + bardzo wielu osobom po prostu anulowali preorder.
3
@IronSanHybrid Chyba żartujesz. Lenglet czasem popełnia błędy ale poziomu Varana to mu daleko.
3
@PatrykBarca No bo zmienił. Już od jego ostatniego sezonu przed przerwą to była jedyna formacja która stanowiła jakikolwiek pewny punkt drużyny, zmienił ją tak, że z każdym miesiącem zamieniają się w coraz większe pośmiewisko.
0
@Rewolucja123 Ale to nie jest czarno-białe, jego głupie błędy często wynikają z głupich błędów innych zawodników, ostatnio to Pique w każdej akcji był źle ustawiony wsadzając na konia Francuza za każdym razem bo albo musiał gonić, albo ciągle korygować swoje ustawienie.
Nie oznacza to, że sam błędów nie popełnia bo jego żółta na początku meczu w większości przypadków oznacza czerwoną na koniec, ale nie jest tak że wszystko jest jego winą. Tak jak było z Dynamem - wszedł z dolegliwością i już w pierwszych sekundach zanim się rozgrzał przepuścili mu akcję że musiał interweniować co po części mu się udało bo utrudnił sprawę strzelcowi a dostało mu się za to, że Alba nie asekurował do końca, odpuszczając drugiego napastnika.