0

@macio_944 a Dania w 90latach jak wygrywala ME ? Nawet zakwalifikowani nie byli tylko dostali sie kosztem jakies innej repki ktora zostala wykluczona i oni weszli w ich miejsce i wygrali euro. Takie przypadki nie zdarzaja sie zbyt czesto. Obstawiam ze Portugalia nie dojdzie do finalu

0

@Przemek2323 karne tez trzeba umiec trafic. Moreno i Morata juz pokazali jak sie "strzela" karne

0

@LyFT znaczy ja bym sie zastanawial czy rzut wolny czy rzut karny bo to na granicy. Ale zdziwilem sie ze faulu wogole nie ma i zoltej kartki

1

@norbi77 5 goli z tego 3 z karnego. Z Wegrami gol z karnego i gol z akcji, z Niemcami trafil (chyba z akcji, nie ogladalem tego meczu akurat) no i teraz 2 z karnego

0

Takze srednia bedzie gruba bo praktycznie w kazdym meczu sa gole oprocz jednego gdzie Hiszpany mialy bezbramkowy remis (chyba)

0

@Nazio87 ktos napisal ze dzis wpadlo juz 17 bramek.

0

@cchesterr43 jak mam byc szczery to boli mnie tylko to ze nasz Messi czasami nie ma takich jajec ze stali ze pod presja czy nie to karny praktycznie zmieniony na gola

1

CR7 maszyna. Nie ma co. Karny pod presja czy nie to praktycznie gol pewny. Jajca ze stali

2

@cchesterr43 mnie nie, bo karne zasluzone, a CR pod presja potrafi strzelac te karne, takze niewiem czemu kibicow tak to boli

0

@Sulimo niestety Kounde zrobil blad. Sam sobie winien

0

@nitey z czego sie smiejesz ?

0

@elplacek44 czemu w swoim zywiole ?

3

@clyde karnego jednak tez trzeba umiec strzelic, a tymbardziej pod presja, bo jakby nie patrzec to przed karnym byli poza euro

0

@Coutinho007 ale PZPN bedzie funkcjonowac ciagle, ktos musi kase doic

2

Jprdl nie moge patrzec na te ciągłe wrzutki

0

@Mixtape gdyby przeciwnikem byl Augsburg czy jakies inne Mainz to juz by mial 2 gole bo by mial 84pilki zsgrane na nos

0

@Coutinho007 Morata przestrzelil czy bramkar wyjal ?

1

@mkord no bo on musi dostac pilke z ktorej zrobi bramke, a nie ze dostanie pilke ma okiwac 3 czy 4 pilkarzy i zdobyc gola. On w to nie umie

0

@barcelonaLM dlatego wlasnie nie ogladam juz TV (chyba ze leca mecze). Moje zachowanie byloby dokladnie te same jak opisales

1

@Objectivo z nim nie podyskutujesz, naczelny krytyk kazdego pilkarza na swiecie oprocz Messiego i jest jego rycerzm na białym koniu. Nie potrafie zrozumiec fenomenu tego uzytkownika, podejrzewam jak wielu tutaj obecnych. Gosc mi przypomina LuisaSalvano i jego Neymarka

0

@etobzyk dzialaja. Śląskie. Burzy nie bylo

0

@PoGGi wujka google szybciej zapytac, lepsze wyjasnienie

1

@bartekvisca czekamy na deszcz.. bo juz przez te upały nie idzie.. Gorny Śląsk

1

@LS skad jestes ze u was pada ? Ja sie doczekac nie umiem.. nadawali od wczoraj a dobtej pory skwar..

1

@AlexDark00 czekaj czekaj, piszesz o naszym klubie ktory ma swoje wartosci ? Pomijam to ze prezesem byl Bartek ale to jak Ney sie o nim wypowiadal czy nasz legendarny PO Dani Alves to chyba wystarczy aby podwarzyc twoja teze co nie ? Nie kazdy odchodzil w glori i chwale jak Xavi czy Iniesta, byly tez zgrzyty wiec nie mow o wartosciach

0

@hubert874 Chorwaci remis albo w cymbał z tendencja na to drugie, Anglia mysle ze zremisuje

1

@AmigoBlancos ja musialem odinstalowac altualizacje i działa. (Samsung A51)

1

@Mroziu ale to jest normalne ze co x czasu bedzie jakis kwiatek typu Leicester w PL czy wlasnie Lille w L1

0

@LeoMessi1994 nieee, po weekendzie stwierdzam ze izoluje sie od picia wódy (za mocno weszlo w sobote). I stwierdzilem ze tylko zimny browarek

0

@olejtm gwiazda na euro ? Zeby kogos nazywac gwiazda to przynajmniej musialby miec miejsce w pierwszej 11 i miec umiejetnosci, a nie typ co nie miesci sie do 11 i wchodzi z ławki, a jak wchodzi to jeszcze kaleczy lub sie łamie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?