0

@EleanoR tak jest, chociaz niewiem czy nie wolałbym sie znowu z herbatnikow posmiac majacych w kolejnym turnieju bardzo solidny zespol. Moze jednak teraz bym herbatnikow pozegnal a pozniej Niemcow

0

@Uukasz_93 nie ma co sie napalać poki co na Argentyne bo.oni czasem tak potrafia sfrajerzyc ze glowa boli.. lepiej nie pompowac balonika

1

Kolejna sensacja, niesamowite euro, piekno footballu

1

Brawo Mbappe kocur

0

Wlaczyl mu sie Griezz z 1 polowy sezonu gdzie marnowal wszystko na potege

0

@Deeespacito ja bym nawet napisal ze 200 razy

1

@ptrx Neymar w tym meczu nie grał.

0

@ptrx no mial tylko asyste do Benzemy i asyste drugiego stopnia przy drugim golu, ale faktycznie przereklamowany

0

@Masti_Real_Madryt koledze pewnie sie wlaczył mecz na CN pomiedzy Realem i Barca, ale zastanaawiam sie co autor mial na mysliw odnoszac sie do twojego komenatarza, bo jakos chlop nie wszedl w temat

0

@tomcias10 to sobie wlacz "mocne" karne np Ramosa albo Griezza to zamiast spadajacych gwiazd bedziesz ogladac spadajace piłki

0

@Admin030 jezeli Francja wygra ME to bym sie w sumie nie zdziwił

0

@barcelonaLM bedac z toba szczery to nie zdziwie sie jak Benzema ZP dostanie, patrzac na to co wyczynia na ME, jezeli Francja wygra ME to uwazam ze Benzema bedzie powaznym kandydatem

0

Benzyna idzie jak burza

1

@Gosciuu a mnie wlasnie nie, jakos mi komentarz odpowiada

0

@barcelonaLM niewiem kto. Messi musi CA wygrac, ale znajc zycie znowu zesraja sie metr przed kiblem

0

@mrboom bo czuł ze te akcje idzie wykonczyc

1

@barcelonaLM taaaa napewno xd.

0

@Mathew86 jak tam byles z ziomkami po balować to sie nie dziwie ze "szczegolow" nie pamietasz :D

0

@damian16161212 dzis juz widzialem jakis baner ( "wiemy gdzie mieszkasz wiec nie podpisuj" cos w ten deseń) odnosnie tego ze Rafa Benitez ma trenowac Everton

1

@MysticCat do czego wroca ? Xd. Chlopie oni maja takie majatki ze to jeszcze ileś tam od nich pokoleń bedzie zylo w takim dostatku ze nam sie to ani nie wyobraza, po za tym oni opanuja zaraz pilkarski swiat i z tego beda trzepac mamone

1

@Adi123456789 od Nyoma to i tak by sie jeszcze mogl wiele nauczyc xd. Ale fakt faktem Pepe tez nienawidze

0

@Encore ja mam nadzieje ze Misia wygaja Suns i CP3 MVP zgarnie, za jego cala kariere to poprostu to mu sie nalezy, tak samo jak Griffinowi, no ale ten drugi bedzie musial poczekac

0

@Nazio87 a ja sobie kupilem Wernera i po 17kolejkach ma 43gole... a ludzie sie smieja ze strzelac goli nie umie...

0

@Em_DzeJ tam je*ie ch*jem bez porwnania

0

@arasz1819 a Dania w 96 (chyba to byl 96, a jak jie 96 to 92) nawet nie byli zakwalyfikowani na Euro a pozniej pojechali kosztem (chyba Jugoslawi) i jeszcze Euro wygrali. Nie ma co lamentowac ze Portugalia grala slabo. Euro wygrali obrona i to sie liczy

1

@sebo939 co sie Kevinowi stalo ? (Nie jestem na biezaco)

9

@dzagos laski miały dosc wyciskow na treningu, stwoerdzily ze sa kozakami i ciezszych treningow nie potrzebuja bo wszystko wygraly, za rok ich ktos wyjasni i sie obidza z reka w nocniku

0

@Criss18Barca czemu najgorsza szczepionka ? U mnie w rodzinie rodzice czy siostry/bracia od rodzicow (ja nie bo narazie niechce) poszczepili sie astra i nic im nie bylo

2

@Dagoneus moze Kozela by trzeba bylo postawic ? ;p

0

@michal26 masakra. Az sie zemsci i zrobi rozpierdziel ta natura

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?