Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndresFCB nie zgadzo sie z toba. Te pytania o ktorych ty mowisz to to sa pytania za 1pkt bo to zaprzeproszeniem pierdoly to mozeszbtam chyba na kilka pytan udzielic blednych odpowiedzi, najwazniejsze sa te co sa za 3 i za 2 bo to one odpowiadaja za zachowanie na drodze. A te za 1 pkt to tak jak pisales tablica czy jakies swiatla w aucie
0
@Chwytliwy teoria opiera sie na praktyce. Miales 30h jazd przeciez. No to mniej wiecej wiesz do czego dana sytuacja sluzy (ronda, swiatla, znaki, zawracanie- gdzie mozna gdzie nie mozna) no przeciez jak na egzaminie tekretycznym ogladasz ten filmik to sie musisz siebie wyobrazic w tej sytuacji i pomyslec co zribic zehy bylo dobrze. Niewiem czemu jest z ta teoria taki problem...
0
@Jakchcesz tu sie kazdy moze wymienic spostrzezeniami na dana kobiete xd
0
@Ziemny spoko ja mialem ban na tydzien to mi piatgo dnia bodajze odpisali. Czasem nie warto.
0
@LuisSalvano ja ci powiem tyle ze Neya kontuzje juz nie ominal. w tym roku skonczyl 28 lat i juz lepiej nie bedzie. To bedzie kolejna kula unogi w najwazniejszej czesi sezonu gsy do nas przyjdzie. Tak tja uwazam
0
@cules100pro po ryju od Mike Tysona dostal w filmie.
0
@NeroTFP panie. Ja mam jej tapete xd
1
@SuperPatsonFCB Stary, a gdzie napisalem ze na polskiej stronie o Barcelony kazdy go wspiera ? Napisalem ogolnie ze pilkarze i kibice a nie konkretnie nasza strona...
1
@LuisSalvano no Neymar tyle wnosi do PSG ze zaraz moze byc 3 sezon z rzedu bez gry w najwazniejszej czesci sezonu :)
1
Komentarz usunięty
3
@NeroTFP milf ? Xd
5
@koksik2700 ile ty masz lat czlowieku. Niewiem czemu ale bije od ciebie jakas nienawosc do Dembele, kazdy go jakos stara sie wspoerac ale zawsze jakas madrala ponad szereg sie wybija i wylewa swoje pomyje. Wez sie troche ogarnij to az wstyd. Neymarek jak ma kontuzje to tez pomyje wylewasz ? A no tak zapomnialem bo on nastrzela goli w wrzesniu czy grudniu a od lutego ma L4 bo uro siorki i klub jak go potrzebuje to go nie ma. I jak nie wroci na najwazniejsza czesc sezonu to to juz bedzie chyba 3 raz z rzedu w Psg
19
@KamQiX no ale najwidoczniej za poprzedniego szkoleniowca takie rzeczy sie nie dzialy. Tylko odbebnic treningi rozegrac mecz, jakies wolne i znowu to samo
0
@koksik2700 japitole Ney ? Serio ? Co PSG ma za pozytek z niego jak on tez ma kontuzje w najwazniejszej czesci sezonu...
0
@FC1899Barca a gdzie Neymarek jest w najwazniejszej czesci sezonu ? Odp. W szpitalu. Co z tego ze on laduje gole w wrzesniu czy listopadzie. Jak luty marzec kwiecien lezy w szpitalu ? Zadnego pozytku nie ma PSG z niego w najwazniejszej czesci sezonu
0
@jakub9611 kiedys Falcao teraz Oblak
0
@Adamski69 co ona tam napisala ? Japitole jaki wylew.. oczy krwawia..
3
@WisniaKala za 12tysi to ani Brozka nie kupi xd
1
@speed1 chlopie gdyby taka sekcja powstala to tu bys uzytkownikow policzyl na palcach jednej reki xd
1
@Avada Kedavra nie. No ale dostal wyjsciowa... za zmarnowane kontry
3
@FATIlity31 jakby go ktos kupil to bylby tak samo glupi jak Barca kupujaca Verme z Arsenalu ktory tez co chwile byl polamany...
1
@NeroTFP tak to jest jak on nie akceptuje innego topowego gracza tylko widzi Messiego. Jak dla mnie CR i Messi sa obaj krolami tej dyscypliny.
0
@derlysy1979 :o ale narazie nie ma chyba zadnej oficjalki
2
@KamQiX stare nawyki tak szybko nie przechodza
2
@derlysy1979 co ? Skad wiesz ?
0
@Yanek no tak. Tylko wiesz jak zawsze Krysia odpala w fazie pucharowej LM. Ja obstawiam ze Leo bedzie mial ciezko dogonic Krysie jak dalej tak bedzie strzelal
0
@Yanek ciezko bedzie. Krysia jest na fali
0
@adamt1996 co nie zmienia faktu ze raczej i tak odpadnirmy ale mysle ze nie tak bolesnie jak przez ostatnie 2 lata hehe. Chyba ze jakims cudem zmotywuja sie na ta LM i pokaza troche pazura
0
@Vhaeraun to juz moze byc po ptokach jak on wroci xd
4
@goldmetaxa i tak juz fizycznie wygladaja lepiej niz jeszcze 2 miesiace temu i wiecej biegaja takze wiesz. Tego nie zrobisz z dnia na dzien. Albo bedzie coraz lepiej albo nam w kwietniu paliwa braknie to pojdzie w 2 strony. Tymbardziej ze nie ma kim rotowac... chodzi o to ze nie ma kim straszyc z lawki