0

@DonAndresFCB nie zgadzo sie z toba. Te pytania o ktorych ty mowisz to to sa pytania za 1pkt bo to zaprzeproszeniem pierdoly to mozeszbtam chyba na kilka pytan udzielic blednych odpowiedzi, najwazniejsze sa te co sa za 3 i za 2 bo to one odpowiadaja za zachowanie na drodze. A te za 1 pkt to tak jak pisales tablica czy jakies swiatla w aucie

0

@Chwytliwy teoria opiera sie na praktyce. Miales 30h jazd przeciez. No to mniej wiecej wiesz do czego dana sytuacja sluzy (ronda, swiatla, znaki, zawracanie- gdzie mozna gdzie nie mozna) no przeciez jak na egzaminie tekretycznym ogladasz ten filmik to sie musisz siebie wyobrazic w tej sytuacji i pomyslec co zribic zehy bylo dobrze. Niewiem czemu jest z ta teoria taki problem...

0

@Jakchcesz tu sie kazdy moze wymienic spostrzezeniami na dana kobiete xd

0

@Ziemny spoko ja mialem ban na tydzien to mi piatgo dnia bodajze odpisali. Czasem nie warto.

0

@LuisSalvano ja ci powiem tyle ze Neya kontuzje juz nie ominal. w tym roku skonczyl 28 lat i juz lepiej nie bedzie. To bedzie kolejna kula unogi w najwazniejszej czesi sezonu gsy do nas przyjdzie. Tak tja uwazam

0

@cules100pro po ryju od Mike Tysona dostal w filmie.

0

@NeroTFP panie. Ja mam jej tapete xd

1

@SuperPatsonFCB Stary, a gdzie napisalem ze na polskiej stronie o Barcelony kazdy go wspiera ? Napisalem ogolnie ze pilkarze i kibice a nie konkretnie nasza strona...

1

@LuisSalvano no Neymar tyle wnosi do PSG ze zaraz moze byc 3 sezon z rzedu bez gry w najwazniejszej czesci sezonu :)

1

Komentarz usunięty

3

@NeroTFP milf ? Xd

5

@koksik2700 ile ty masz lat czlowieku. Niewiem czemu ale bije od ciebie jakas nienawosc do Dembele, kazdy go jakos stara sie wspoerac ale zawsze jakas madrala ponad szereg sie wybija i wylewa swoje pomyje. Wez sie troche ogarnij to az wstyd. Neymarek jak ma kontuzje to tez pomyje wylewasz ? A no tak zapomnialem bo on nastrzela goli w wrzesniu czy grudniu a od lutego ma L4 bo uro siorki i klub jak go potrzebuje to go nie ma. I jak nie wroci na najwazniejsza czesc sezonu to to juz bedzie chyba 3 raz z rzedu w Psg

19

@KamQiX no ale najwidoczniej za poprzedniego szkoleniowca takie rzeczy sie nie dzialy. Tylko odbebnic treningi rozegrac mecz, jakies wolne i znowu to samo

0

@koksik2700 japitole Ney ? Serio ? Co PSG ma za pozytek z niego jak on tez ma kontuzje w najwazniejszej czesci sezonu...

0

@FC1899Barca a gdzie Neymarek jest w najwazniejszej czesci sezonu ? Odp. W szpitalu. Co z tego ze on laduje gole w wrzesniu czy listopadzie. Jak luty marzec kwiecien lezy w szpitalu ? Zadnego pozytku nie ma PSG z niego w najwazniejszej czesci sezonu

0

@jakub9611 kiedys Falcao teraz Oblak

0

@Adamski69 co ona tam napisala ? Japitole jaki wylew.. oczy krwawia..

3

@WisniaKala za 12tysi to ani Brozka nie kupi xd

1

@speed1 chlopie gdyby taka sekcja powstala to tu bys uzytkownikow policzyl na palcach jednej reki xd

1

@Avada Kedavra nie. No ale dostal wyjsciowa... za zmarnowane kontry

3

@FATIlity31 jakby go ktos kupil to bylby tak samo glupi jak Barca kupujaca Verme z Arsenalu ktory tez co chwile byl polamany...

1

@NeroTFP tak to jest jak on nie akceptuje innego topowego gracza tylko widzi Messiego. Jak dla mnie CR i Messi sa obaj krolami tej dyscypliny.

0

@derlysy1979 :o ale narazie nie ma chyba zadnej oficjalki

2

@KamQiX stare nawyki tak szybko nie przechodza

2

@derlysy1979 co ? Skad wiesz ?

0

@Yanek no tak. Tylko wiesz jak zawsze Krysia odpala w fazie pucharowej LM. Ja obstawiam ze Leo bedzie mial ciezko dogonic Krysie jak dalej tak bedzie strzelal

0

@Yanek ciezko bedzie. Krysia jest na fali

0

@adamt1996 co nie zmienia faktu ze raczej i tak odpadnirmy ale mysle ze nie tak bolesnie jak przez ostatnie 2 lata hehe. Chyba ze jakims cudem zmotywuja sie na ta LM i pokaza troche pazura

0

@Vhaeraun to juz moze byc po ptokach jak on wroci xd

4

@goldmetaxa i tak juz fizycznie wygladaja lepiej niz jeszcze 2 miesiace temu i wiecej biegaja takze wiesz. Tego nie zrobisz z dnia na dzien. Albo bedzie coraz lepiej albo nam w kwietniu paliwa braknie to pojdzie w 2 strony. Tymbardziej ze nie ma kim rotowac... chodzi o to ze nie ma kim straszyc z lawki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?