Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Jakchcesz wiesz no gdyby nie dostawal szans to w lecie by musieli go za darmo oddac a tak przynajmniej zawsze cos dostana
0
@Jakchcesz no jak juz u drugiego trenera traci w oczach to chyba jednak za duzo w nim widzieli a okazuje sie ze jednak jest slaby
0
@BarcaInfo a nie mialabyc lista powolanych w dniu meczu ?
0
@Chwytliwy no trudno. Ale wazne ze jedno masz za soba. Gratulacje. Moze na jazdach ci sie poszczesci i zdasz za 1.
0
@Chwytliwy mozna ? Mozna. To za 3 wkoncu ?
0
@Volk zaje**** żule mi końcowke od konewki xd
0
@YouShouldListenToMe wczesniej z tego co tu pisali byl chory (problemy z migdalkami) wiec raczej nie trenowal
0
@takisobiektos no z prawie prostej reki zgina ja jak najbardziej moze ale nie zdazyl
0
@takisobiektos o kurde niewiedzialem ze odleglosc ma znaczenie przy podyktowaniu rzutu karnego. Piecze was bo juve dostalo karnego a Krysia strzelal no trudno, tak jak kolega wyzej pisal ze karny to jeszcze nie gol a ze Krysi strzelal to to jest na 90% gol to trudno, ja nadal uwazam ze karny sluszny
0
@takisobiektos tak ? To wez zobacz powtorke i zobacz co robi z reka a nie wymadrzaj sie tu bo madry nie jestes
0
@Chwytliwy sluchaj ja tez kibicuje Milanowi, szacun za ten mecz bo dosc madrze grali ale karny sie nalezal nabita to nabita trudno ja wiem ze on nie mogl za bardzo reki schowac bo on bodajze spadal bo skoku do pilki z ktora si minal ale gdyby nie ta reka to moglby byc gol.
1
@Chwytliwy Lenglet tez chowal reke w meczu z Betisem gdy dostawal pilka w reke z 2m.... dla mnie to byl karny mowcie co chcecie ale tu nie ma dyskusji. Gdyby nie ta reka moglby pasc gol.
0
@Murazor Lenglet tez uciekal reka no ale nie zdazyl....
9
Jaki wy macie bol dupy o tego karnego... przeciez to bylo wiadome ze go podyktuje przy takiej sytuacji... gdyny Barca byla w takiej sytuacji a sedzia by nie podyktowal to byscie pisali tutaj caly alfabet po łacinsku...
0
@Murazor ale rozumiesz to ze pilka leciala w swiatlo bramki a on reka powiekszyl objetosc ciala i CR go nabil ? Trudno ze on byl plecami do CRa ale reka wyciagnieta trudno sie mowi, karny sie nalezal jak dla mnie bez dwoch zdan, gdyby go nie podyktowal to bym sie zdziwil
1
@arasz1819 przeciez dostal pilka w reke (podobna sytuacja do tej z meczu Barcy z Betisem gdzie w reke trafiony lenglet)
1
@ShinobiQWE ja uwazam ze gra w lidze na wyjazdach odrobine sie poprawila. Zobaczymy jak bedzie w LM
0
@Tatazolwinia ahh dobra. Przepraszam... na szybko czytalem i odp sorki jeszcze raz. Niewiadomo czy Wiliams bylby sklonny opuscic Athletic
0
@SuperVegeta to zes palnął chlopie xd. Usmialem sie. Oni jak to powiedziales "bez ataku" sa na 1 miejscu w LL i poki co bardzo dobrze punktuja :)
0
@Tasde jak dla mnie dostal zasluzenie. Twoja opinia jest taka wiec nie bede sie wyklocal kazdy uwaza wedlug siebie
0
@KamQiX pogadamy po cwiercfinalach. Mam nadzieje ze w lepszej atmosferze :) bo ja poki ci jakos nie bardzo wierze w to ze daleko zajda, moze sie myle ale tak mysle
0
@beznicku1000 dobra. Jezeli przejda. Zreszta co ci bede tlumaczyc. Pogadamy po cwiercfinalach o ile sie tam dostana (w co wierze)
1
@Crakitic no bo maja racje. Napoli moze przejda ale w 1/4 ktos z półki Juve Bayern Live nas wyjasni
0
@Midast i Athletic ci pusci Wiliamsa za 50baniek ? Odesla barce do klauzuli ktora chyba wynosi kolo 100...
0
@Tatazolwinia a tacy jak ty dalej swoje. Skoro chca sprowadzic w lipcu Martineza i Neymara (taki niby maja plan) to teraz mieliby pozbyc sie ok 70baniek na Wiliamsa ? Lepiej teraz wydac jakies 5-10 na goscia tzw zapchaj dziure zeby tylko byl wrazie "w" niz nie miec nikogo. Zacznij myslec zanim cos napiszesz glupiego..
0
@Tasde przeciez w Realu nie bylo juz CRa. A Modric sie wyroznial wlasnie. Bo zagral bardzo dobry mundial i do tego wygral z Realem LM a CR tylko LM. Gdyby w Realu byl CR to watpie ze Modric by dostal ZP no ale moge sie mylic. Dopoki Messi bedzie w Barcy to watpie zeby Ney dostal ZP gdyby th przyszedl spowrotem
0
@Remi1899 Halland mial taka klauzule ? Proste.
2
@Gaucho xd. Na papierze moze i na 8 byl a w rzeczywistosci gdzie indziej i mial inne zadania. Niewien skad ta upartosc na tej stronie ze Cou to ŚP..
1
@zodiak_10 poki jest Messi i CR to watpie ze dostalby ZP gdyby Barca wygrala LM