Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NGTRX tu chodzi o to zeby on i de Jong potrafili chodz czesciowo zdominowac srodek... a poki co to wyglada tak ze de Jong sie stara cos w srodku ugrac (mimo slabszej formy oprocz ostatnkego meczu), Busi raz zagra okej 3 razy ma straty na poziomie 8latka, Arthur kondycyjnie nie potrafi, Rakitic- co on tu robi, Vidal dobry jako joker (cos a"la Paulinho, wejsc w 70' strzelic cos albo asytyowac i utrzymac rownowage). To ma byc nasza przyszlosc koedys FdJ, Arthur, Puig a poki co to wyglada tak ze FdJ ma papiery tylko zeby tu zostac jak Arthur tak dalej kondyxyjnie nie wyrobi
0
@barteq bo to dzieci z reguly pisza. A wiesz jak jest z dziecmi ? Jak sie na czyms uprze to nie ma hu** xd
0
@pasquda to co najlepsze jeszcze za wczas zeby mowic ze trener z niego wyciagnal xd
0
@MessiLajonel kogo maja kulic zeby awaryjnie zalatac dziure ? Mamy chyba 15dni na transfer do tego zawoenik musi byc z LaLiga badz byc wolnym pilkarzem (bez klubu)
0
@JackH kazdy ma swoje gusta hehe
0
@_catalan noo. Sam przegapilem ten film...
0
@JackH no ale allstars nie ma w playoff, playoff to calkiem inna bajka xd
0
@messi564 tez niewiadomo czy Setien tu zostanie na kolejny sezon. Jesli zostanie i jesli zablokuje jego transfer to moze bedzie mial pomysl na Cou, niewiadomo
0
@_catalan chlopie go juz w kinach nie ma xd
1
@JackH a ja wlasnie lubie AllStars ogladac. Mozna zobaczyc ladne akcje (mimo ze nie ma obrony) i efektowne wsady
0
@JimMorrisonFCB no ja nie napisalem ze ma 29lat xd. Ja tylko ciebie poprawilem i nic wiecej
0
@FC1899Barca @Odesseiron ten Pan cos wie na temat wyborow, gdyby mialy byc przedterminowe. Ostatnio na LR bodajze bardzo ladnir to wyjasnil. To nie taka prosta droga jak sie niektorym wydaje tymbardziej jak wybory beda za rok
0
@messi564 jak bedzie Griez Suarez Lautaro Messi i Dembele (ten ostatni raczej nigdzie nie pojdzie bo go nikt nie kupi) i do tego dojdzie Ney to tylko narobi gnoju. Jego wartosc plus pensja to bys kupil za to 2 solidnych grajkow. Na Neya PSG malo moze liczyc w najwazniejszej fazie zespolu bo albo Uro siorki albo kontuzja i ciagle problem. Do tego dochodzi wiek 28lat plus do tego to ze ma nierowno pod sufitem to niewiadomo czy nam cos zaoferuje bo wiadomo jak to z nim jest
0
@Emilos22 a to Barca ma w zarzadzie ludzi na poziomie ? :o. Zaskoczyles mnie.. ja bym na ten zarzad wystarczajaco duzo nie cenzuralnych slow rzucil ale juz moderacji podpadlem za wyzywanie zarzadu i niechce permamenta dostac xd
0
@fenix1983 jak Suarez zostanie to 1 wystarczy. Wazne ze Suarez odda jakas czesc minut konkurentowi o ile ten sie bedzie dobrze spisywal
0
@JimMorrisonFCB "Neymar nie ma nawet jeszcze 28lat " ??????? 5 luty 1992r to jest data urodzenie. Pozdrawiam. :)
0
@CinekPL85 z rezerw ? Ruiz poszedl a ten inny napastnik tez chyba juz ma koniec sezonu bo tez sie polamal
0
@Garga albo gracz bez klubu
3
@DeckardCain skonczyl bodajze w styczniu 33 cmto jakie 34 ?
5
@SzahMatt Logika zarzadu Barcy. My mozemy sie tylko wkur. Dziwne ze socios siedza cicho...
2
@Midast tylko ze ten Ruiz szalu w Barcy B nie robil takze niewiem czy daloby cos zeby takie mlodziana wrzucac na gleboka wode
2
@l0Messini jest przeciez napisane w artykule to po co piszesz to samo xd
0
@Gwyn ja tego nie pamietam xd dlatego cieszy mnie fakt ze jeszcze nie uczestniczylem w takim przypadku ze pałkarz kieruje ruchem
1
@KamQiX znaczy powiem ci tak duzo strzelalem bo mialem bodajze 2 czy 3 pytania jak policjant kierowal ruchem i musialem zaznaczyc czy moge jechac czy nie np. No i wtedy strzelalem bo ja nie pamietam kirdy moge a kiedy nie jak policjant pokazuje. Ale mialem tez sporo filmow gdzie bylem pewny ze jezt ok. Ale tak jak byakunn pisal duzo pytan bezsensowngch.
1
@KamQiX 7 lat temu wydawaly mi sie latwiejsze xd chyba ze cos zmienili ale niewiem.
1
@KamQiX 2 razy robilem. Za 1 razem 65za drugim 69 chcialem 3 raz rozwiazac ale jjz musialbym wykupic
0
@Bykunn ale jak siadziesz do tego przy kawi3 na szybko to nie zdasz to akurat normalne...
0
@KamQiX :o. Chetnie. Ale jak zdam to jak ci mam toudowodnic ? Bede mial chwilke to sprobuje po 7 latach sie sprawdzic xd
0
@Chwytliwy jak masz odpowiedzi chyba na "tak i nie" dopiero chyba ostatnie kilka pytan jesy na abcd to niewiem na "tak albo nie" sie nie kombinuje bo nie ma po co ewentualnie na abcd ale tam tez filozofii nie ma
0
@DaPi no tylko za ten Remis z Furym to ciagla nie dokonca sie zgadzam... mi sie wydaje ze poprostu trzymali sie wszystkkego zeby nie stracil pasa