Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AduŚ07 a czy on sam sobie te pozycje wybiera ? I czy mamy w kadrze nominalnego skrzydloweho oprocz Fatiego ? To samo mozna powiedziec z PS tam tez Messiego nie ma
0
@Irmscher10 tylko ze za Valdka bylo najczesciej tak ze do przerwy bylo 0-0...
0
Wyczuwam 2-2 na ich wlasne zyczenie
3
Barcy pradu braklo ?
0
@Krychaaa10 aha. Firpo jeden lepszy mecz i zaraz podstawa xd
0
@messicocacola Roberto ? Ten czlowiek powinien byc kryty przez Pique. Takze tu wina z tendencja na Pique niz Roberto
0
@messicocacola tylko ze ta bramka ladnie strzelona i MaTS nie mial nic do gadania. I zasluzyli tez troche na te bramke
0
@Michalak a moze Semedo tez by potrzebowal troche oddechu ?
0
@pszczola04 ty tak na serio ? Xd cisna mi sie slowa ktorych lepiej tu nie pisac bo ban z miejsca... ale nawet jak czytales prase poranna na tej stronie to pisze jak byk na jaki okres i wogole.. szkoda slow
0
@Suzu musisz wiedziec jedna rzecz. Lepszych skautow i trenerow niz na LR nie znajdziesz. Nawet Ferguson przy nich sie chowa czy Pep
0
@NeroTFP z przymusu xd. W koncu 7lat razem to koedys by trzeba bylo xd
0
@Katalończyk 99 ostatnio widzialem pewnien obrazek z kobieta w sukni i bylo napisane "jest tylko jeden dzien w zyciu kobiety w ktorym wie w co sie ubierze" xd
0
@tokarz123xxx xd. Getafe ma bardzo solidny mur. Ja uwazam ze to bedzie mecz bicia glowa w mur i wynik na styku
1
@espan96 a Real to ciagle Real. Nikt niema takiego doswiadczenia jak oni i latwo City miec z nimi nie bedzie. Ja uwazam ze City polegnie na 1/8. Real to Real niby taktyka 1000 i 1 wrzutki a LM zdobywali. Fakt nie maja teraz CR ale oni dalej sa silni
3
@Gitarkafcb pytales kolegow... a olales kumpli na LR ? ^^
0
@Trojanek23 kurde mogles zostac doradzca Bartka.... a wybrales pisanie wylewow na LR...
0
@kamilop chlopie w RSSS Grizz gral na skrzydle, dopiero Simeone go przesunal na napad jak przyszedl do Atleti, moze w RSSS tez gral na ŚN ale nie umiem sobie przypomniec, wracajac do Atleti to tam gral zawsze z przodu tylko ze mial obok siebie drugiego napadziora. Gdyby Barca wrocila do ustawienia Valdka 442 i w ataku gralby Griez i Messi, to moze by lepiej szlo jak na tym skrzydle u nas choc i tak az tak tragicznie nie jest bo liczby ma.
0
@Gaucho nie szkoda bylo ci czasu zeby pisac takie dyrdymaly ? Xd
2
@FC1899Barca Martinez ma 22lata dopiero wchodzi do powaznej pilki. Ja bym jeszcze tak nie byl pewny do konca czy to wypali taka wymiana. Lepiej im dac Cou spowrotem za Martineza i bylby spokoj
0
@koksik2700 jak mowimy o transferach "ostatnich lat" (czyli ilu lat) bo do bardzo dobrych tfansferow "ostatnich lat" mozesz dac Suareza, Neymara, Jordiego Alby, Umtitiego,Lengleta,Vidala,MaTSa i tak mozna wymieniac dobre transfery "ostatnich lat". Takze ja piszesz o transferach to okresl sie o jakie lata ci chodzi
1
@FCMichalo zaraz ci powiedza ze gramy z ogorkami to 7-0 powinno byc, mimo ze to naprawde jest rewelacja ligi i bedzie walczyc o top 4
0
@Rajbi hahaha xd. Jakie przemyslenia. To bylo wiadome od poczatku ze kiedys ten balonik peknie i bardzo dobrze wkoncu za mordy ich biora teraz tylko PSG i bede spelniony
0
@yzyr no wlasnie masz racje xd
0
@masakrator05 za to ze sa szejkami i za to ze rynek transferowy rozpieprzyli. (Oni i UtD z Pogba zaczeli a Barca kontynuuje no ale oni zaczeli)
5
Tak. City wylecialo i kara, teraz jeszcze PSG i syf bedzie posprzatany, a nie pastwienie sie nad Chelsea czy Milanem
0
@DaPi w weekend bilet za osobe jakies 25zl plus popcorn cola kolo 30zl (ceny w cinemacity gliwice). Jak sie pomylilem to o kilka zlotych
0
@lukaszbarca15 jakie ty glupoty piszesz to ze on by mu asystowal to nie znaczy ze on by Messiemu tez nie poasystowal
0
@lukaszbarca15 temu ktory bardziej przyczyni sie do zdobycia danego trofeum
0
@Suzu żarło, browar, fajki, ciuchy
0
@lukaszbarca15 albo na plecach Ronaldo, Messi zdobylby ZP. To moze pojsc w 2 strony tymbardziej jak LM bedzie. Na LM CR zawsze wskakuje na inny poziom i w fazie pucharowej laduje bramy za brama