Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti tak szczerze ppwiedziawszy to zaden ŚO u nas nie wyglada na obecna chwile solidnie i pewnie. Fakt sa mecze gdzie ządza w obronie ale tych meczy jak na lekarstwo za duzo wylewow jest. Ale patrzac na caly zespol wygladaja fizycznie lepiej. Gdy Betis juz nie umial wczoraj pod koniec oddechu zlapac nasi nadal okazje mieli z tych kontrow ktore zaprzeproszeniem spieprzyli no ale bylo widac ze maja jeszcze tlen. Takze mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej ale tez nie dokonca sie na nic nie napalam bo nie ma kim rotowac takze predzej czy pozniej akumulatory nie wytrzymia
0
@Ghotti dla mnie Umtiti wygladal wczoraj ociezale troszeczke...
3
@FDJ hmm. O ile nie pogubimy punktow ale mamy w sumie teraz bodajze 2 mecze u siebie to raczej niespodzianki byc nie powinno. Real raczej tez do klasyku swoje zrobi. W tym roku finish LL moze byc bardzo ciekawy i zaciety
1
@arcin13091 musi sie kiedys mistrz na jeden sezon zmienic. Barca za bardzo Real goni w zdobytych majstrach
0
@hubson12 napisze to jeszcze raz. Kontry rozpoczynal Rakitic. Wiecej nie trzeba tlumaczyc
1
@Greenalley bo kontre rozpoczynal Rakitic xd
0
@ProMILs ja pamietam podobna akcje z Alba jak poszedl a Rakieta sobie na spokojnie
0
@LuisSalvano przeciez Joaquin dostal kopa na lydke
0
@graco14 poslizgnac sie kazdy moze to sie zdarzy a ze akurat padl gol po tym to juz trudno
0
@graco14 czemu smieszny ? Mecz dla oka jest dobry. Emocje sa a to najwazniejsze
0
@barcelonaLM szkoda ze dawno nie strzelil gola :(
0
@Volk tez za nim tesknie... 5 setek zmarnowac zeby pozniej strzelic cos niemozliwego ehh
0
Ehh. Zal mi tego Milanu... 2-0 bylo a juz 3-2...
0
@IronSanHybrid no kazdy ma swoja opinie. Nichce sie wyklocac bo punkt widzenia zalezny jest od punktu siedzenia
0
@IronSanHybrid napisales wyzej ze stracone bramki to przez Lengleta i Vidala. O ile w przypadku Vidala sie zgodze i go nie bronie to Lengleta musze bronic. Dostal bombe z moze 7m nie mial szans na szybko reki schowac. Lengletowi trzeba wybaczyc bo w powtorkach widac ze stara sie reke chowac ale przy takiej bombie jakas Fekir ? Poslal nie bylo szans
0
@pomi11 gdyby Barca dominowala to by bylo nudnie bo gralaby tylko jedna druzyna.. a tak graja dwie druzyny i jest wiecej emocji i jest ciekawiej
0
@Dani13 dobra napisze ci to moze troszke bardziej logicznie. Ja uwazam tak ze fen kto ma 50lvl rozwija sie troszeczke wolniej niz ten co ma 10lvl
0
@IronSanHybrid hmm trafne uwagi. Ale uwazam ze mecz jest dosyc ciekawy tempo szybkie akcje z tej i tej strony. Ja tam nie narzekam dosc dobrze. Za Valdka wyjazdy to byly meki uwazam ze za tego trenera wyjazdy wygladaja lepiej
3
@student97r ktory sedzia w hiszpanii nie traci kontroli nad meczem...
1
@pomi11 w sumie to mecz jest bardzo dobry dla oka. Dosyc szybkie tempo i wymiana ciosow
0
@Dziki15 sport365.sx
1
@Rusiu90 mozna myslec o wielkich nazwiskach. Pomysleli i Cou i Dembele i masz wielkie nazwiska xd. Ja tego nie rozumiem smiac mi sie chce. Dobry mecz dla oka dosyc szybki mecz a wam zle. Wy zrozumcie ze inne kluby tez sie rozwijaja i robi sie rywalizacja. To juz nie jest to samo co 10lat temu gdzie tyljo Barca i Real graly
1
Ale sie meczycho szykuje.
1
Pieknie uderzyl. Mats bez szans. Alesie meczycho szykuje
0
@plutonio to nie prowokuj, tylko ogladaj mecz
0
@plutonio po co nam twoj komentarz ? Skup sie na meczu a nie pieprzeniu pierdół
0
@Douglasinho Setien nie pasuje chyva fo 442 xd
0
@Douglasinho w obliczu braku ofensywnego pilkarza Kike musi probowac na kogos innego stawiac. Nic sie nie zrobi. On nie mial czasu zeby sobie poprobowac rozne ustawienia. Musi improwizowac
0
@DonAndrzejos Barca w tym roku nie wygra (mam taka nadzieje) chce zeby porazka byla biletem pozegnalnym do tego okularnika sterujacym tym klubem bo jeszcze poltora roku to dlugo...
0
@MensculinVeB xd. Niewiem czy zauwazyles ale za ZZ zawsze mieli poczatek do bani a na koniec puchar LM podnosilk xd