0

@Messibestplayerintheworld gdyby Barca nie oddala punktow z jakimis ogorkami to nie byloby w tym momencie tego wylewu. Ale tak samo Barca nie wykorzystywala potyczek realu gdy przegrywal badz remisowal i tak samo Real nie wykorzhstywal potyczek Barcy i dlatego jest taka sytuacja na szczycie tabeli jaka jest. Gdyby jedni albo drudzy wykorzystali potkniecia drugich to jeden do drugie by mial jakies -10

1

@MrCule_X gdy Xavi odchodzil mogli walczyc o tego Pogbe do samego konca. Wtedy Pogba byl w bardzo formie i gral jeszcze w Juve. Albo wczesniej o KdB mogli wlaczyc no ale nie.. przepsali..

1

@Katalończyk 99 zaznal smaku trofeum

0

@Mns21 mozna rzec ze ida łeb w łeb xd

1

@MESSIah16 trafne spostrzezenie. Moze dojdzie to do tych co maja jeszcze mleko pod nosem

2

@KacperVEB zeby zakleic dziury na lawce

0

@NemeZis93 tez chcialbym zadac to pytanie co uzytkownik wyzej

0

@RosjaninBut a ja obstawiam ze Klopp jest w kolejce na trenera repki niemiec po Loewie

0

@Serokles wtakim badz razie zle cos zrozumialem

0

@Avada Kedavra jak 15 marca ? A nie 1 marca ?

0

@etobzyk jak on tam juz siedzi tyle lat to sie nie ma co dziwic

0

@Migel no wlasnie wedlug mnie Abidal zrobil dobrze, bardzo zaryzykowal ale jak ich zlapac za mordy skoro sa rozpieszczeni ? Moze wkoncu to bedzie jakis bodziec zeby ich ogarnac

0

@Ratamahatta tylko ze Brazyliany maja to do tego ze lubia imprezki. Oni sa mlodzi ro fakt, ale niewiadomo co im do łba strzeli za 3 czy 4 lata

0

@sokot ja bym Messiego do pomocy nie przesuwal. Za daleko bedzie mial pod wlasne pole karne xd chodzi o pomoc w obronie. To nie pyknie

1

@kamilop tak. Po superpucharze europy gdy strzelil gola na 5:4 z sevilla

2

@MSN30 a ja sądze tak ze jak z Betisem zagra do bani to znowu beda leciec pomyje xd

1

@Krzysiek872 panie o Dembele to juz zapomniec. Szkoda strzepic ryja i tracic czas zeby o nim pisac. Ja juz w niego niewierze. Gosc jest spalony

0

@Migel znaczy sie ja powiem tak. Zobaczylem kilka odcinkow mtchday (nie wszystkie bo jakos nie umiem sie do tego zabrac) i tam Pique mowil o tej imprezie i wogole ze oni pojechali mimo ze Valdek mowil nie czy jakos tak. Ja uwazam ze Valdek im za duzo az pozwalal na jakas samowolke i teraz masz tego skutki. Mozna powiedziec ze oni sa rozpieszczeni ze sie tak wyraze

0

@zgiru kibice Realu tez tak mowili jak CR odchodzil i sie im pozniej wlaczylo: tęsknota vol.2

0

@Chwytliwy @SkN mowi dobrze. Dzisiaj rano jak wszedlem na LR kilku uzytkownikow pisalo ze lepiej bedzie jak on odejdzie. Niechce mi sie scrollowac i szukac ci tych gwiazd ale bylo tu kilka przypadkow i to naprawde drazni ze tacy "kibice" to nie kibice bo widza problem w Messim a nie w pajacyku co siedzi na najwazniejszym stolku w klubie.. jak Messi odejdzie kiedys tam to mam nadzieje ze te sezonowcy odejda razem z nim i ta strona tez bedzie przewietrzona

0

@Migel odpowiem ci tak. Napewno widzialem wiecej zaangazowania w tym meczu (na wyjezdzie) niz za czasow Valdka jak Barca grala (tez na wyjezdzie). Niewiem czy to spowodowane jest zmiana trenera czy poprostu tymi ostatnimi dymami jakie byly wokol pilkarzy i niektorych osob z zarzadu. Za wczas to oceniac bo trener mial za malo czasu zobaczymy co bedzie dalej. Napewno mecz mi sie lepiej ogladalo (wyjazdowy) niz za wczesniej wymienionym trenerem

0

@Migel 11 syrzalow oddali nasi z tego 5 celnych a Athletic 7 z tego 1 celny... to jak mozesz mi mowic o posiadaniu czy o liczbie podan. Stwarzali przeciez okazje byly prostopadle pilki czy to do FdJ czy Messiego czy Grizza no ale nie chcialo wpasc. Pech

0

@Sherem najwazniejsze to to zeby go sianem nie obsypali za duzk i zeby sodowka nie uderzyla

0

@Migel ja uwazam tez ze wtej sytuacji spiepszyli bylo widac ze nie wiedzieli co maja zrobic. Ale nie mow mi ze nie walczyli wystarczy popatrzec na statystyki ktore jasno wskazuja kto dyktowal warunki. U nas tylko skutecznosc albo az skutecznosc zawinila bo to ze Grizz czy Messi nie strzelili lub tez Ansu z poczatlu meczu to czysty pech. Strzal Ansu wybil obrinca gdyny nie on to bylby gol a strzaly Grizza i Messiego bramkarz wyjal swoimi chyba 3 metrowymi nogami...

1

@hihohihox ehh KdB... szkoda ze go nje kupili :(

0

@AdrianStoku zaoral nosz kur on zaoral xd de Jonga i Grizza ludzi ktorzy przy tych nazwiskach co wymieniles sa z forma 3 polki wyzej xd. Ze ty jeszcze nie zauwazyles ile tracimy przy braku Suareza.. no ale on tez jest klockiem co sie po glowie kopie. Nie gosciu nikt mi tak z rana nie poprawil humoru jak ty

0

@bari_94 a Bartek ma tyle honoru ze nie ustapi miejsca przy korycie gdzie najlepsze zarcie

2

@NorbiTBOB bycie sredniakiem prze Barce ligowym niesie za soba tylko 1 pozytyw xd. Duzo sezonowoc na tej stronie zakonczy kariery xd i zostana tylko ci co kibicuja od x lat i sa wierni temu klubowi.

8

@klopx Panie przeszlosc siedzi w glowach ludzi. Oni jak widza zawodnika z numer 8 i 21 to mysla ze to mlody Xavi i Iniesta biega. Tu jest problem. Mi sie tam mecz podobal walczyli ale przegrali. Lepiej tak niz nie walczyc i przegrac

0

@PaulFCB przypomnij sobie slynny mecz z Celtikiem xd to poprawi ci humor

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?