Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masa11 no ale nie strzelilo to o co chodzi ? Pilka polega na tym aby dane sytuavje wykorzystac. Barca tez mogla spokojnie kilka jeszcze wbic.
0
@Salchent to juz nie 1 mecz taki.. zachowuje sie jak cham brzydko mowiac....
0
@amanter a jak Messi czy Ansu nie wykorzystali swoich szans (dodatkowych) bo Ansu jeszcze mial szanse a Messi tez mial setke to co ?
0
@barcelonaLM a jak wytlumaczysz to ze go lubi ? Skoro niechxe mu podac... i to juz nie 1 mecz
0
@macio_944 to juz nir 1 ... jak tak w LM bedzie a beda takie akcje wazyly sie nad awansem do kolejnej rundy (mowie o akcjach bramkowych bo gdyby Messi mu podal to bylaby akcja bramkowa) to cienko to widzir
4
Messi nosz kur... Grizz tak pieknie wychodzil.... gdyby mial na plecach napisane Suarez to by podanie bylo...
0
@TheMefju tylko ze ile Hazard pauzowal przez kontuzje ? Takze niewiem dlaczego szydzisz z Hazarda ktory jest mega grajkiem
0
@KamQiX Alba w tamtym sezonie za Valdka jednak gral sezon zycia mozna powiedziec takze nie dokonca sie zgodze jesli chodzi o Albe. W tym sezonie jednak Albe tez kontuzje potrapily..
0
@Sebix2000 sport365.sx
0
@noface Grizz dzis na mecz nie wyszedl dobrze
3
@TenJeden a co masz do paxa ? Dobrze podsumowywal wczesniejsze mecze Semedo. Teraz pax pewjie inaczej poocenia jego gre bo widac ze gra lepiej od dwoch meczy. Ty nie rozumiesz tego ze on poprostu kazda akcje Semedo potrafil uargumentowac ? Wszystko wyjasnil co gdzie jak zle zrobil a ty swoje jak katarynka... jakie dziecko
0
@SegalCzewa no to juz jest 2 mecz z rzedu co gra lepiej niz normalnie gral za valdka
0
@amanter a Fati moze nie spier***** akcji ? Daj spokoj. Dzis strzelil narazie 2gole a wczesniej troche mu nie szlo..
0
@kkbarca widac ze z FdJ nie do konca jest ok
1
@l0Messini no Messi troszke az za bardzo niechxe mu podawac
0
@pszemko87 ok xd
2
@qbarca a jak wyglada zajechany kon na morskim oku xd
1
@MontelQ no chyba nie stawiasz City w roli faworyta ? Nie zebym kibicowal Realowi ale oni ich przejda. Ogolnie licze na to ze druzyny hiszpanskie (w szczegolnosci taka jedna co biega w bordowo-granatowych strojach) pokaza gdzie jest miejsce druzyn Angielskich
1
@DonAndrzejos xd. Za te kompromitacje w LM to faktycznie najlepsza. My mowimy od druzynie a nie o 2 najlepszych pilkarzach grajacych w danym klubie.
12
@ShawnC chlopie niech ten mlody gra poki moze, jak przyjdzie Dembele i bedzie gral i kontuzje go ominal to Fati dlugo sobie nie pogra od 1 minut. Takze niech korzysta to jest najcenniejsze dla tak mlodego chlopaka zeby te minuty teraz zbierac poki moze
2
@Artsss Gornik Zabrze.
5
@norbi77 podziekowac zarzadowi za to ze najwazniejszy jest dla nich jest projekt promowania klubu nawet w jakis kambodzach niz projekt sportowy
0
@Mocher91 no i co ze slaby Real. Ale 3 pkt maja. Oni niewazne jak graja wazne ze skutecznie. Czy to Varane jakies 2 bramy strzeli czy Casemiro 2 bramy. Obojetne. Tam w ataku tylko Benz strzela a reszta goli to obrona i Case. Czasem Modric i Kroos. A u nas jak Grizz albo Messi nie strzeli to nie ma komu strzelac tu jest ten problem (nie mow o meczu z Leganes) patrz ostatni mecz z Valencia gdzie Arthur mogl strzelac a podawal.
0
@V e B 96 2 razy odekreci manetke do konca i sie linka urwie...
0
@LukiGT słucha ? Albo czyta .? Xd
0
@bartekvisca no niby tak.
0
@Pilka_jest_okragla szansy na wygranie wszystkiego juz nie ma bo SPH wyladowal w bialej czesci Madrytu
0
@Coutinho007 ja sie tam nie obraze jak nie wygraja LL wtym sezonie ale wazne zeby walczyli poki jest mozliwosc. Duzo razy LL wygrali w ostatnich 10latach. Chcialbym aby wggrali LM nawet kosztem tej Lal czy PK
0
@Coutinho007 ZZ dosc dobrze nimi rotuje. Dlatego mysle ze tak szybko nie spuchna
1
@NGTRX wiesz dlaczego tak jest ? Bo zdecydowana wiekszosc kibicow zamiast ogladac mecz od deski do deski to komentuje tu kazda akcje. I zamiast sie skupic na meczu to tłukom palcami po klawiaturze zeby tu cos napisac