0

@koksik2700 tak jest, tam siedza odpowidni ludzie w opowiednim miejscu a nie jakies ciamajdy takie jak np zarzad Barcy..

0

@Dertinho i tak druzyne rozlicza sie z zdobyczy punktowej i trofeów. Takze co po stylu jak skutecznosci nie ma. I nie mow mi ze jak bedzie styl to i wyniki. W pilce chodzi o to kto jest bardziej skuteczny (styl 1000 i 1 wrzutki stosowany na umur w takim jednym klubie daly im 3 lm).
Teraz pewnie bedzie mowil ze gardzisz takimi LM bo bez stylu a dalbym sie zalozyc ze 1 bys strzezyl zeby, tymbardziej ze ostatni taki pucharek byl 2015r.

0

@milosz00 sezon bedzie stracony jak matematycznie nie bedziemy mielc sznas na zadne trofeum. Poki pilka w grze wszystko sie moze zdazyc. Moim skromnym zdaniem jak chcieli Valdma wywalic to powinni zaraz po Live go wywalic, a nie w polowie sezonu gdzie zaraz bedzie kluczowy moment.

0

@LaSTeR Kevina z City.

0

@Undertaker87 jakby nie patrzec to mecz z Valencia tez przegrali przez glupie bledy w obronie, ale tez przez niemoc w ataku

1

@Arystos skoro jest tak jak mowisz to powinni odejsc. Barca to nie dom starosci i specjalnej troski. Jak cos komus nie pasuje to narka. Tak powinno byc. A nie uzalanie sie do mediow ze czemu jest tak a nie inaczej.. (czyt. Rakitic np)

0

@Gaudi79 jak to nie.. Realowi sie 3 razy zdarzylo wygrac LM w stylu tysiaca i jednej wrzutki...

0

@daniel32778 jak dalej tak bedzie jak jest to nawet PK nie bedzie w naszym zasiegu nie mowiac o LL

0

@PatrickoBarca za Pepa jak bylo tak juz nie bedzie. Czas sie z tym pogodzic. Do tiki taki jest potrzeby Iniesta i Xavi i Alves

0

@Calman dzisiaj mieli 14 strzalow z tego bodajze 5 celnych takze bie takie 2.

1

@franka1968 Barca 14 strzalow na bramke 5 celnych. Valencia 8 i 6 celnych. Gdzie masz 2 strzaly w 90min ?

2

@Bulecik zgadzam sie. Tutejsi kibice sa nie cierpliwi oni by chcieli wszystko na wczoraj

1

@Krisgum no wiem. No ale mi tego mowic nie musisz doskonale rozumiem do czego dazysz

0

@Katalonbar Messipedencia ? Przeciez Messi sam njc nie zagral konkretnego w tym meczu wiec jak mozesz gadac takie cos... gdyby Messiten mecz wygral to bym ci przyznal racje

0

@Deraxium bo Messi poprostu troszke pod forma...

0

@kamil9040 jedyne co ugramy to awans do LM w nastepnym sezonie

0

@Krisgum byl jeden schemat w Barsie. Messi do Alby, Alba podanie zwrotne do Messiego i gol. Ale to juz jest rozszyfrowane

0

@jeyx77x ja wiem co. "Trzeba wyciagnac wnioski"

1

@Jakchcesz bo Messi to nie kapitan.

0

Moze niektorym sie oczka wkoncu otworza i zdadza sobie sprawe ze tiki taka to juz przeszlosc. Do tiki taki trzeba miec Xaviego i Inieste i Daniego Alvesa

0

@Veritas21 a chcesz za de jonga Rakiticia zobaczyc ?

3

Co jak co. Ale mecz sam w sobie jest dobry dla oka. Nie mowie ze Barca czy cos tylko ze mecz

0

@takisobiektos no bo wystarczy bys skutecznym. Po co jakies klepanie jak z tego nic nie ma

0

Rykoszet. Bramkarz bez szans... szkoda

0

@AmigoBlancos zawodnik nie jest kontuzjogenny tylko podatny na kontuzje. (Tylko zwracam uwage nie zeby cos)

0

@Divus @ViscaBarca123 tego pana musisz zapytac. On sie bardzo interesuje mlodzieza

0

@Dertinho 3-3-4 xd

0

@Lewando no to na spokojnie mysle ze nic nie bedzie

0

@FDJ tylko ze ten temat jest bezsensu. Przeciez widziales chyba ze Suarez forme mial przed kontuzja. Strzelal i asystowal. Nie byla to jego optymalna forma bo do niej raczej juz nie wroci ale jakas tam forma byla skoro ladowal bramy i do tego zostal zawodnikiem miesiaca w grudniu.

0

@Lewando jak nie bylo zoltej kamerki tylko taka biala nad sygnalizacja to nie powinno byc nic. Bo te biale kamerki nad sygnalizacja one sa bodajze potrzebnr wtedy gdy jest jakis wypadek zeby ustalic ewentualnie kto zawinil tak mi sie wydaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?