Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlvaroHanso a moze poprostu ma chwilowe zachwianie formy ? Patrzac na to jak Barca przewaznie (styczen-marzec) w tym okresie zawsze miala jakies zawahania formy. Mysle poprostu ze chwilowo pod forma jest. Nowy trener inne treningi. Poczekamy zobaczymy. Wkoncu malo rotowany byl w tym sezonie..
0
@AdrianStoku jak jest pilkarz po chinsku ? KiwaJakoTako
1
@reloaded smieszy mnie to ze wy lykacie jak pelikany wszystko. Jak mozna bylo wierzyc ze oni sciagna Martineza albo Wernera ? Lipsk sie bije o majstra w Bundeslidze a Inter tez to jak obi moga najlepszych swich sprzedac ?
1
@MichalZZZ Nadine to byla ona nie grala w poprzednich czesciach (1-3) ale gra w kolejnej czesci (5) z Cloe a Cloe miala swoj epizod w 2 i i we trojce jej bylo wiecej, w 5 czesci grasz jako Cloe i wspolpracujesz z Nadine i Samem Drakem. Zagraj od 1 czesci mimo ze 1 nie lubie ale moze tobie spasuje zagraj od 1 do 5 to wszystko zrozumiesz i sie polapiesz. Tak jak kolega wyzej jeden napisal 2 czesc mocna tez mi bardzo sie podoba
0
@TheMefju w wypozyczeniu zawodnika chodzi o to zeby on pokazal na co go stac i przedewszystkim skad przyszedl :). To nie jest tak ze zawodnik ma łatke bo gral w Barsie i on na wypozyczeniu musi grac 1 skrzypce.
0
@Krychaaa10 wiesz czemu nikt widzi w tym problemu ? Bo wiekszosc tutejszych fanow ma wyebane na to kogo Real sciaga
1
@Marjando wczoraj zagral dobry mecz a reszta meczy ? Daj sobie juz spokoj z tym Semedo.
0
@ryba84 doswiadczenia na podtstawie pierwszej druzyny nie nabedziesz grajac w segunda B czy gdzies tam. Doswiadczenie nabiera sie z wiekiem to jest tak samo jak idziesz do roboty gdzies wiadomo ze w 2 dni nie bedziesz umial i mial tyle doswiadczenia co kolega majacy 10lat stazu w tym samy zawodzie. Takze dziwie sie ze skoro masz 38lat nie bierzesz tego pod uwage tymbardziej jak grales w 4lidze i pewnie gdzies jeszcze jakis czas pracowales
0
@Norkusik Wague ? Przeciez Setien na niego nie liczy, a jak Barca pod jego wodza zacznie grac tak jak powinna to go nie zwolnia
0
@Przemek2323 do tego dochodzi to ze grali u siebie. Bodajze dopiero za tydzien graja z Betisem na wyjezdzie, zobaczymy co to bedzie. Chyba ze jeszcze PK w przyszlym tygodniu uczyni im na wyjezdzie
3
@Mns21 no te 12 goli jak na pierwszy sezon i na to ze gra nie na swojej pozycji robi wrazenie.
0
@ryba84 a tak sie smialiscie z Viniciusa xd ze Fati go zjada na sniadanie bo to jezdziec bez glowy. A teraz nasz mlodzia nie potrafi ogarnac systemu
0
@ventriloquist1 tylko jakim stylem gral Ajax wtedy a jakim Barca ?
0
@DonFerdinando zobacz sobie w tamtej LM jak FdJ wciagnal Modricia. Modric ma cos czego nie maja mlodzi mianowicie doswiadczenie
0
@Kaisuj forma ? Kryzysik ma.
1
@stone80 1 mecz pod jego wodza graja lepiej a ty juz windujesz kazdego ? Zaraz Levante niedaj Boze nas wyjasni troszeczke i znowu to samo bedzie
0
@BigShaq zgadzam sie. Kryzys go zlapal
0
@Lucassito ty dalej nieskonczysz sie nasmiewac z trenera ktory gra 4 mecz dopiero ?.... dramat a nie kibic. Coniektorzy mysla ze trener wbije z buta i bedzie 5-0 kazdy mecz
0
@stone80 Co ? Semedo dobry w defensywie ? To slowo jest Semedo obce tak samo ofensywnie..
2
@Midast nie dosc ze na rynku najbardziej szastaja kasa to jeszcze przy pensjach robia to samo
0
@messiiiiik tez mam z play hmm moze tak maja ale dziwne to
1
@TraperWWL po ostatnich zawirowaniach w kadrze (lawka trenerska) i do tego dochodzi niemoc naszych w zdobywaniu goli to troche powatpiewam czy wgl cos zdobedziemy
0
@messiiiiik ty ja mam to samo :O do mnie od 4 dni dzwonia... moze jakies 2 miesiace temu tez dzwonili tylko z innego panstwa (nie umiem sobie przypomniec). Z jakiej sieci masz telefon ?
1
@X37 no racja... to jest niepokojace troszke ze Zizou ma taki wplyw na pilkarzy ze graja i sa tak skuteczni..
0
@michalch9 no ja nie powiedzialem ze to wiem tylko ze moze byc tez tak a nie musi
0
@michalch9 jest patola. Ale to nieznaczy ze pilkarze ktorzy uwielbiaja ten klub za jego historie i za to kim kiedys byl klub ManUtd niechca pomoc w tym zeby ten klub odbudowac
0
@Mat_Cat Powiem ci tak. Jeszcze z glupota nikt nie wygral, takze nie ma co sie łudzic ze bedzie tak a nie inaczej. Ja pojde owobiscie zaglosowac tylko po to zeby te ciamajdy mojego glosu nie dostaly
2
@kamilo0066 kto mowi ze splacil sie golami z Ibiza ? Kolega tylko napisal ze dzieki niemu gramy dalej i nic wiecej. A jak chodzi o tych wszystkich ww grajkow to Griezz jesf najjasniejsza postacia
0
@michalch9 czemu tak twierdzisz ? Nie kazdy pilkarz musi lubic Barce. Np Mane jak zaczynal kariere sportowa zawsze mowil ze chce grac w PL no i gra w Live moze tam zostanie do konca niewiadono. To ze Klub nazywa sie Barca czy Real nieznaczy ze kazdy musi chciec tu przychodzic. Moze ten Fernandes za najmlodszych lat byl fanem ManUtd ? I sie spelnia jego marzenie ? Niewiesz tego.
0
@socha nie mialy miejsca ? Hleb ? Czyghrynski czy jak sie to pisze. Mowia ci cos ?