3

@bartekvisca ja zmieniałem pracę kilka miesięcy temu po 6 latach pracy w jednym miejscu. Szybko cieszyłem się z decyzji i uważam że była ona bardzo dobra pod każdym kątem. Jedynie początki w nowej pracy są dość trudne. Obecnie sporo stresu i narzucam sam na siebie presję, ale mam nadzieję że to minie jak tylko trochę lepiej zacznę ogarniać i poczuje się pewniej.

1

@Kgorecki2500 bodajże moto GP pierwsza część z 2000 roku. Mimo iż w nią praktycznie nie grałem, nie podobała mi się i gral w nią więcej mój wujek to zapamiętałem do dziś :D

0

Oriol potrzebny na JUŻ. Trzeba zaryglowac, bo rzadko się zdarza żebyśmy byli na prowadzeniu w tym momencie meczu.

1

@dominox1998 nie. W zasadzie Dembele tylko, ale wiadomo z nim było różnie. Często wypadał i forma się losowała.

To jest hit bo dobra Barcelona zawsze stała skrzydłowymi i 433.

3

@macio_944 bez urazy, ale po prostu swietny pomysł spacer w momencie gdy mamy tragiczna jakość powietrza i w połowie Polski alerty przychodzą, aby nie wychodzić z domów :P myślę, że powinniśmy walczyć z UE i walczyć o nasze bogactwo narodowe czyli kopalnie, aby działały jak najdłużej. Kij że się potrujemy wszyscy i połowa ludzi umrze na raka ważne że kopalnie będą zarabiać xd a nie wait one są przecież nierentowne i sztucznie podtrzymywane..xd

0

@lucca87 może przymarzaja do uszczelek. Zabezpieczasz uszczelki na sezon?

1

@NeroTFP1 wiesz co coś tam mam, ale brałem to już 4 lata temu i dokładnie nie pamiętam^^ mam od chorób nagłych wypadków głównie związanych z sercem, zawałem. Bo samo pojęcie choroby to dość szerokie jest, ale tak za hospitalizacje też coś tam mam, tylko tam też jakiś okres minimum trzeba spędzić w szpitalu żeby móc dostać odszkodowanie. Byłem w styczniu rok temu miałem mały zabieg i spędziłem jakieś 4 dni w szpitalu to dostałem łącznie około tysiaka zwrotu. Natomiast sam szpital miałem pokryty raczej z zusu/nfz o ile dobrze pamiętam.

0

@Culers zależy też od sytuacji, czy chcesz solo na siebie czy rodzinnie. W jakim wieku jesteś, jaką masz historie, ryzyka chorób. Jeśli jesteś zainteresowany mocno tematem to warto umówić się z agentem (ps oni sami przyjeżdżają do Ciebie do domu przedstawić ofertę, więc jest to wygodne nie musisz się nigdzie ruszać).

3

@Culers różnie bo to zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i czynników tak mi się wydaje. Ja poza standardowym ubezpieczeniem place miesięcznie składkę 127zl na życie, choroby, hospitalizacje, wypadki, opiekę medyczną w tym są wizyty prywatne też i mam agenta swojego, z którym mogę omawiać wątpliwe sytuację. Takie jakby szyte na miarę to co mnie interesowało. Można pewnie płacić i 50zl, a można i grube tysie zapewne :D zależy jak bardzo rozszerzony wariant Ubezp chcesz mieć. Do omówienia wszystko z agentem.

2

@Zoker 1. Rzymska - Ser, szynka, karczochy, oliwki plus oliwa
2. Polski placek - Ser, szynka, salami, pieczarki plus Sos czosnkowy
3. Polski placek - Ser, szynka, ananas plus Sos czosnkowy
4. Neapolitańska - Ser, salami, rukola, parmezan plus Oliwa.
*z neapolitanskich i rzymskich to w zasadzie prawie każda mi smakuje :D

0

Dowieziemy te 1.0 czy meczarni ciąg dalszy?

A tak na poważnie kurde tak marnie wygląda ta gra na tle amatorów że to jest niesamowite. Każdy sobie gra, gry zespołowej i pomysłu na akcje tam za grosz nie ma.

1

Najlepsze zagranie Roberta w tym sezonie xD

5

Da się tego Raphinhe wysłać pierwszym samolotem z powrotem do Leeds?

1

Co Ci sędziowie odpier?? Raz, że to żółtko dla Roberto, ale z tymi spalonym? Znowu nie było, a ten idiota podnosi chorągiewke zamiast puscic akcje tak jak powinien i ewentualnie po bramce sprawdzic var. Wtf?

1

Roberto najlepszy u nas w ataku? :P

0

@KamQiX nie no to już jak pisałem szczególne przypadki :D wątpię, że bogacze zaczną nagle kupować gruzy żeby stały im w garażu i czekały na okazję do jazdy po spożyciu alko, no ale kto wie :D furtkę w każdym przepisie się znajdzie, ale na ogół brzmi to jednak dobrze chyba :)

9

@KamQiX niby tak, a z drugiej strony kara wydaje się współmierna. Każdy traci "swój dorobek". Jednego stać na mercedesa to go strata zaboli, ale takiego co jeździ Honda civi z 98 to raczej znak, że nie stać go na mercedesa nowego, więc jego strata gruza też zaboli. Nie ma co się chyba doszukiwać dziury w całym i pojedynczych przypadków. Świat nie jest sprawiedliwy, każdy z nas ma inną sytuację materialną i w takich sytuacjach nigdy nie będzie w 100% idealnie sprawiedliwe kary dla dwóch różnych osób :)

1

@Lola120 dużo też zależy od tego czy jesteś typem domatorki czy wolisz aktywniej spędzać czas. Powyżej parę osób wymieniło aktywne zajęcia, natomiast jak lubisz siedzieć w domu to może warto spróbować jakiś gier? Czy to planszowe ze znajomymi czy samemu na kompie/konsoli. Tutaj też są gusta i gusciki, ktoś lubi gry strzelanki, przygodowki, a mysle ze co raz bardziej popularne robią się w sieci planszowki czy gry taktyczne lub platformowki, karcianki gdzie jedna gierka trwa około pół godziny. To tak tylko jako alternatywę podałem przykład, sam nie przepadam jakoś bardzo za grami, ale czasem zdarzy mi się pociupac w wolnej chwili :D

4

@Lionel_Messi10 a tu Cię zaskoczę, bo rottweiler to tylko ze steroetypu pies morderca :P w rzeczywistości z natury to jedne z najbardziej rodzinnych psów. Idealne dla rodzin i do dzieci. Potrzebują sporo uwagi, uwielbiają przebywać z ludźmi.

10

@barpol11 bulterier to raczej nieduży pies. Oczywisice tragedia, ale mimo, iż nie jestem wielkim miłośnikiem psów to nie chce mi się nigdy wierzyć, że to wina psa. Raczej ludzi i wychowania. Osobiście nigdy nie widziałem, żeby jakiś pies przejawial agresję w stosunku do "swoich". Dalsi sąsiedzi moi mieli amstafa, ale to takie typowe drechole i oczywisice wychowywali go na takiego żeby budził postrach. Nie tresowali tylko silowali się z nim, wzbudzali agresję i wtedy tak skończyło się że ten pies oskalpowal swojego Pana ;) więc osobiście znam tylko takie przypadki gdzie ludzie i ich patologia sami doprowadzają do takich sytuacji.

0

@Aragorn33 dobra sprawa :D kojarze, że był jeszcze jakiś post polityka PiSu z takim dopiskiem. Kojarzysz też? Masz go może? Bo nie mogę teraz znaleźć :p

1

@RosjaninBut pożyjemy zobaczymy. Poki co jak rozmawiam z mieszkańcami Anglii to mają odmienne odczucia, ale kto wie co to będzie ;)

2

@LM10GOAT pewnie powinno być z portugalskiego jakoś "hooki" lub po ang jakoś "rołg", ale ja sobie też mówię roke xD

12

@sokot czy Ty rozumiesz w ogóle co to jest budżet? :P budżet to plan wydatków określonej sumy pieniędzy. To NIE wydatki, ani nie realizacja ich. Te pieniądze wg tego co mówi rząd maja nie zostac wydane na tvp tylko przekazane na szpitale. Nowa władza dopiero co dostała budżet od PiSu. Taki budżet układa się ponad pół roku, jak oni mieli w kilka dni ułożyć swoją własną propozycje? XD muszą sprawdzić dlaczego pis budżetowal 3mld, skąd się biorą te wydatki. Muszą dokonać dokładnego audytu, a jak mieli to zrobić jak dopiero co przejmują tvp? :D

PS. Ja Ci mówię, że nie jestem za Tuskiem tylko staram Ci się pokazać to co dla Ciebie nie jest oczywiste na piereszy rzut oka, bo wydawac się może że mało wiesz i sporo Ci umyka, a Ty ublizasz mi od idioty zapatrzonego w Tuska wtf :D

7

@sokot ale o co konkretnie pytasz? Skąd się bierze zainteresowanie Niemców Polską? No jesteśmy w Europie, należymy do UE i wszystkie partia członkowskie i politycy na wyższych szczeblach interesują się polityka w poszczególnych sprawach. Co w tym dziwnego, bo nie rozumiem?

18

@sokot dżizas.. czasami czytam wpisy niektórych i oczy przecieram ze zdziwienia xD gratuluję jak Dudus długopis której prezes zbesztal i stąd jego stejtment zdobywa Twój szacun xD pomijając to co napisał Ci powyżej kolega to odniosę się do Twojego argumentu, bo mam wrażenie że nie masz o czymś zielonego pojęcia i przez to źle interpretujesz cała sytuację.

Do rzeczy. Przede wszystkim TO BUDŻET PISU nie Tuska. Te 3mld zostały przeklepane po prostu. Aktualny rząd nie miał czasu na ułożenie swojego nowego budżetu więc będzie de facto pracować nad tym co pis zaproponował z lekkimi poprawkami tam gdzie dało się je wprowadzić, ale do tego potrzeba prześwietlenie i dokładny audyt spółek, instytucji itd na co czasu nie było, bo PiS je ciągle okupuje w dużej mierze. DRUGA sprawa nie wiem czy słyszałeś, ale Tusk zgodnie z obietnicą programowa powtórzył parę dni temu, że te zabudzetowane pieniądze trafia na szpitale i onkologie. Także gratuluję Ci wyciągnięcia wniosków xD i PS. Ja na Tuska nie głosowałem i nie jestem za nim, więc go nie bronię tylko podaje Ci garść informacji, których wydaje mi się że może Ci brakować.

0

@Barcelonka070 tak tak, no oczywiście. W żadnym wypadku nie dlatego, że publicznie prezes mu reprymendę dał. Przecież napisał, że łamana jest konstytucja. Jak dobrze ze stoi na straży konstytucji prawda? :)) chłopie proszę Cię xD

0

@Barcelonka070 tak tylko podwyzki miały być od początku roku, a nie niewiadomo kiedy tam, bo Dudzie nagle się nie spodobało finansowanie tvp które sam popierał przez ostatnie 8 lat xD ogólnie wybrał idealny moment dzień przed wigilia żeby podkurwic znowu naród :D no ale co mu tam zjebe od prezesa dostał no to musiał szybciutko reagować hehe ja mam w poważaniu te ustawę, ale beka z dlugopsia na maksa

0

@patrix211 możliwe, że nie. Teraz ludzie często zmieniają samochody tym bardziej na zachodzie Europy. Nie robi się już aut które mają służyć 20 lat ;)

1

@Deviler beka ze ludzi to jeszcze dziwią takie ceny xD ciekaw jestem czy znalazłby ktoś coś tańszego tej klasy i w tym wyposażeniu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?