0

@Kgorecki2500 w teorii to jak dla mnie jedni i drudzy mają rację. KO teraz łamie prawo - beznadziejne prawo które pod siebie ustanowiło samodzielnie PiS. Może odwołać KRRiT tylko dziwnym trafem większość w niej to członkowie PiS :) Oni w taki spobos się zabezpieczali i betonowali wszystko. Tak samo zabetonowany jest ten przygłup Glapinski. Idąc dalej dublerzy w wymiarze sprawiedliwości itd itp.. CAŁE SZCZĘŚCIE, że to się już kończy bo szczerze mówiąc strach pomyśleć co by zrobili jakby rządzili jeszcze jedna kadencję. Bo mam wrażenie że oni dazyli nie tylko do wyprowadzenia nas z UE, ale również takiego zabetonowany i nie byłoby prawnej możliwości zmiany władzy już niedługo. Może to daleko idąc wnioski, ale małymi krokami jak tylko mogli i wygasaly się poprzednie kadencję innych podmiotów to do tego właśnie dazyli.

1

@Kgorecki2500 No dobrze, ale z czego te larmo całe się bierze? Jak dobrze rozumiem to z tego, że nowa władza chce zmienić telewizję polska publiczna tak? Co mnie nie dziwi, bo to jaka tam była szczujnia i propaganda to w Korei mogliby się od nich uczyć. A to że władza jest nowa i przejmuje tv to nie ma do tego prawa co wykrzykuje teraz i Witek i cały pis tak? A dlaczego nie ma? Bo sam pis z prezydentem sobie przepchali ustawę, że tylko PiS może odwoływać i powoływać nowych członków zarządzających tv tak? (XD)

2

El Capitano jak zwykle

0

Gundogan coooo hahaha

3

Co Wy macie do Araujo? XD to Pena zje**al wyszedł daleko i widać na powtórkach że nawet usta mu nie drgnely, a Araujo pięknie czyścił pile która leciała prosto na jego głowę

0

Felix schodzi, a ten dziad Rapha z zolta kartka dalej na boisku xd

2

Powinniśmy przegrywać, bo nasza bramka to czysty przypadek. Przegrywać, z najgorsza drużyna Laliga ever :>

1

Na 18 kolejek 6 punktów mają grajac jeden z największych paździerz w HISOTRII LALIGA i klepią sobie na równi z równym na stadionie Barcelony nie mając wsparcia kibiców xDDDD

6

Tragiczny jest ten Raphinha xD na tle Almerii grać taki paździerz to jest żenada :D

2

Dlaczego na takiego rywala nie wyszedł Yamal tylko ten beznadziejny Raphinha.... Same głupie straty i do tego jeszcze żółtko w 20min niesamowite

0

@Pawlusek może woli zewnętrzną co za różnica??

0

@AduŚ07 @Colon znam te historie nawet żona na miejscu była do końca, ale są gorsze, w dalszym ciągu to małe piwo w porównaniu do bycia brutalnie zamordowanym ;)

0

@Cvzx a kto go ma przejść jak my nie mamy dryblerow :D Raphinha ani nie jest szybki ani dryblujacy, on nawet nie próbuje wejść w pojedynek to ciężko żeby jakiś wygrał xD

0

@Felipe_PL wow grubo poleciałeś :D nie no szanujmy się, ale do tvp żadnego innego źródła informacyjnego porównać nie można po prostu xD i nie, nie oglądałem tvn, tam również tv stronnicza, ale i tak w dalszym ciągu bez podjazdu do tvpisu. Aa i nie głosowałem na KO i Tuska, mówię to jako wyborca nie popierający ani jednej ani drugiej parti =)

2

@P33ck ja tak samo, może ciut wcześniej już oglądałem, ale to pierwszy finał jaki pamiętam, nagrałem go nawet na VHS :D

1

@NeroTFP1 takie bramki już nie do pomyślenia. Proste granie. Szybkie odegranie, często z pierwszej piłki to wbiegajacego partnera. Aktualnie walimy głowa w mur, ruchu jest mało, a często jak już jest to zwalniamy akcje, odgrywamy do boku lub tyłu zamiast przyspieszyć grę. Wyjątkiem są sytuację jak zagranie FdJ ostatnio do Raphinhi, a szczerze mówiąc takich ruchów w meczu jest więcej, tylko nie podejmujemy ryzyka i nie podajemy nie wiedząc czemu.

1

@TheNekro94 bekę mam z tych ludzi. PiS im pluł do ry*a, a Ci zadowoleni byli i jeszcze im mało, chcieliby żeby dalej pluł, bo polubili :P nie jesteś w stanie wymienić wszystkich afer, łatwiej wkleić stary już link do 100 afer pisu chociaż jest ich już pewnie koło 200, albo lepiej ;)

37

@Sawik_10 oho kolejny maruda widzę :D chłopie daj porządzić im i ocenisz później :)

1. To, że mamy więcej ministerstw to oznacza, że źle? Niekoniecznie, więc argument z czapy :)

2. Gorzej niż było z tvp to nie będzie, bo to już Korea była i pranie mózgów na 200%, więc kto by nie przejął tvp to bez przesady znowu..

3. Pożyjemy zobaczymy, póki co Orlen robił i doil polakow jak chciał, żona obajtka milarderka już czasem nie została?^^ Plus to wspieranie pisu w kampanii wyborczej. Tu również gorzej raczej nie będzie, ale widzę że wróżbita Maciej wie lepiej zanim się zaczęło, co? :D

0

@pikass14 no właśnie nie. Z założenia to Ci młodzi również powinni się dobrze zaprezentować i wygrać mecz, bo w dalszym ciągu jako zespół jesteśmy kilka półek wyżej. W momencie gdy sytuacja wymyka się spod kontroli i młodzi nie dają rady i przegrywają to trener wpuszcza lepszych żeby spróbować odwrócić losy, bo jednak kasa jest w grze. I nie opowiadaj, bo tak robi KAŻDY trener. Spójrz sobie np na LE tam taka sytuacja ma miejsce notorycznie. Klopp w każdym meczu rotuje i gdy gra na słabszych rywali to wystawia rezerwy, bo ważniejsza jest PL, natomiast gdy rezerwy nie dają rady to wpuszcza do boju Salaha i resztę.

1

Szczerze to chyba dobrze przynajmniej Oriol udowadnia że musi spakować walizki, przynajmniej nikt wątpliwości mieć nie będzie :D

7

@Sawik_10 mimo wszystko ciężko będzie przebić "osiągnięcia" ich poprzedników :D

0

@JordiAlbion zobaczymy. Poki co to taki populizm. Zmiana nastanie duża. Widać ile teraz młodych ludzi zaczęło się interesować polityka. Jak wielka jest popularność, transmisje z sejmu. To jest dobry znak, świadomość będzie wyższa i ludzie będą decydować o tym czego chcą, a czego nie. Idąc dalej, wśród młodych PiS nie istnieje co widać po sondażach. Prędzej konfederacja dojdzie do władzy niż wróci PiS. Ja powiem, że to początek upadku tej parti i nie szykuje się na żaden powrót.

2

Ale lecą z nami. Właściwie 2 ich bramki to laga do przodu na wychodzącego i tyle. Proste granie. My gdy nasz zawodnik robi ruch to zatrzymujemy grę i dajemy się przeciwnikowi cofnąć i ustawić. Wyjątkiem całe jedno podanie FdJ do Raphinhi dzisiaj ;)

7

Od 10min chyba żadnej akcji nie przeprowadziliśmy. Magicy Ferran i Yamal weszli na boisko i zniknęli.

2

Oo dzizas ale WOLNY XD dzieci na orliku lepiej uderzają XD taka bliska odległość. Lekko i z 5m od i nad bramka xD

8

Był Messi to taki wolny jak karny, a tak to się człowiek w głębi duszy uśmiecha kto bardziej to spier***li :D

4

To musiało się tak skończyć. Co to ma być ze przez ostatnie 15min jest ZERO doskoku. Zawodnik Girony po prostu biegnie z piłką twarzą do bramki i oddaje strzal, bo NIKT do niego nie DOSKAKUJE tylko KAŻDY kryje na alibi. WTFF

7

@hayek już raz sprzedaliśmy kluczowego pilkarza za ponad 200mln i jak się to skończyło? :) roztrwoniona cała kasa na jakieś Andre gomesy i tym podobne i klub na równi pochylej. Chcesz wygrywać i podnosić wartość klubu to musisz mieć najlepszych w zespole.

0

@Mezocyklon87 No dobrze prawda, ale zanieczyszczenia też się skads biorą. Oczywiście to nie tylko spaliny samochodowe, ale żeby z tym walczyć trzeba wprowadzać chyba stopniowo ograniczenia w różnych obszarach czyz nie? A i żeby nie było że jej bronię, bo sam również uważam, że to najgorsza poseł w histori RP :D

0

@DonMatteo901 @Bykunn @Seba_89_ polecam zajrzeć na profil Bronka na Tt. Piękne fikołki wywija w dyskusji o zanieczyszczeniu powietrza w swoim okręgu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?