3

@JimMorrisonFCB zakazali by zaraz tego, z racji nadmiernej ilości śmierci

1

@MESSIah16 wydaje mi się że tak to się kręci. Zbyt mocno w prawo było za czasów Hitlera, więc wpadli ze skrajności w skrajność. Poszli mocno w lewo, a teraz trend się zaczyna odwracać, bo tego też już mają dość.

1

@Lola120 gratulacje! No widzisz jak gładko poszło :D chociaż po fakcie to wiadomo, a przed stres niesamowicie duży. Graty jeszcze raz!!

0

@MESSIah16 co znaczy lepiej gospodarczo? Świat nie jest czarno biały i nie można porównywać 1 do 1. Świadomość społeczeństwa jest również większa. Czasy się zmieniają i to, że kiedyś większość ludzi robiła 5tke dzieci i wiedziała że wyżyje tak czy siak z gospodarstwa chodźby to nie znaczy, że teraz też tak jest. Trzeba mieć dach nad głową i zabezpieczona przyszłość żeby nie skończyc czy to z dziećmi czy samemu pod mostem, a dzieci do bidula. A prawda taka, że większość młodych ludzi nie stać na zabezpieczenie przyszłości, a pozostała zdecydowanie mniejsza część jest niezmienna czyli tak jak i bogaci kiedyś nie decydowali się tak łatwo na rodziny z dziećmi tak teraz również tego nie robią.

1

@AlwaysBlaugrana wszystko spoko tylko Kounde to nasz najpewniejszy obrońca jeśli chodzi o kontuzje, dużo rzadziej opuszcza mecze względem innych SO i zagrac może i na środku i na boku przy czym ogólnie jest bardzo dobry. Nam najbardziej brakuje skrzydłowych, bo to aż wierzyć się nie chce ze mając taka pomoc nie jesteśmy w stanie akcji kreować, no ale brakuje robienia przewagi w bocznych sektorach i niestety nie zapowiada się z naszymi finansami żebyśmy mieli się wzmocnić.

2

@LM10GOAT z jednej strony szkoda, że tak to się potoczyło, a z drugiej trzeba docenić to co mogliśmy przeżyć razem z nim i wspaniałym trio MSN, bo prawdopodobnie już możemy nigdy ponownie takiego ataku nie uswiadczyc czy to w Barcy czy gdziekolwiek indziej.

12

@MesQueUnClub96 jak jesteś nastolatkiem to jeszcze się sporo zmienisz. Zacznij dbać o siebie, ćwiczyć. Kremy do twarzy na poprawę cery. W ostateczności w przyszłość również możesz zabieg jakiś zrobić plastyczny to nic złego. O uzębienie zadbaj. Jak masz krzywe to aparat, plus dbaj żeby mieć ładny biały uśmiech. Zadbaj o włosy, w przyszłości zarost. Sama praca mimo genetyki można się zrobić zajebiscie dobrym gościem i nabrać pewności siebie.

Nie skupiaj się teraz na dziewczynach jeśli twierdzisz, że nie podołasz. Zadbaj o siebie jak napisałem wyżej, a z czasem reszta przyjdzie i karta się odwróci.

0

@MessiForeverTheBest nie, nie jestem, ale mam również parę dobrych lat młodsza dziewczynę która ledwo studia skończyła, natomiast ona jest bardzo dojrzała jak na swój wiek, a tu kolega wyżej pisze ze znajomi od jej dziewczyny to jacyś fani fame mma itd itp, więc ja go rozumiem :P

0

@MessiForeverTheBest a co w tym dziwnego? Wystarczy kilka lat różnicy i zainteresowania i postrzegania świata się mocno zmienia. Dla przykładu mam w pracy świetne dziewczyny, ale to studentki jeszcze i są u nas na stażu. Jest przy tym kilka lat różnicy i jak jestem z nimi np na wspólnym obiedzie to tragedia nie ma o czym gadać za bardzo ;)

2

@Lola120 krótko dość. Zazwyczaj wchodzisz, dostajesz pytania masz chwilkę na przygotowanie się i odpowiadasz może góra przez 5min. Przebiega to zazwyczaj w miłej atmosferze. Nawet jak wydaje się że Ci w komisji są groźni to w dniu obrony potulni jak baranki i uśmiechnięci pomagają Ci zdać, cieszą się też. Jakby nie było to im miło że Cię doprowadzili do końca i sami z tego też tam bodajże jakąś kasę dostają.

3

@Lola120 stres niestety ciągle będzie do momentu obrony i to pewnie dość duży :P tak jak wyżej. Problemu ze zdaniem nie ma najmniejszego. Jeśli wiesz ogólnie o czym jest Twoja praca i na pytanie przynajmniej spróbujesz coś odpowiedzieć to będzie ok. Nawet jeśli będzie się wiele rzeczy nie zgadzać to oni Ci pomogą, naprowadza zmienia tor rozmowy i będzie git. Nie musisz też na wszystko znać odpowiedzi żeby zdać. Ważne żeby w ogóle się odezwać, a nie powiedzieć 3x Nie wiem, bo wtedy im zostawiasz bardzo małe pole manewru żeby Cię wyciągnąć.

6

Orłowski dobrze dal:
"Oriol Romeu oto ostatnia szansa Osasuny" xd

0

@Comentateiro tak tylko mówimy tutaj o statystykach na skalę całego kraju czy o tych kilku % zamoznych ludzi? Ilekroć podaje taki argument to sporo osób neguje mówiąc że bogaci też nie mają dzieci. Sęk w tym, że bogaci zazwyczaj mieli ich mało, a odsetek ludzi bogatych jest znikomy w skali społeczeństwa i to nie oni odpowiadają za setki tysięcy urodzeń dzieci rocznie. Ja zostaje przy swoim. Człowiek bez własnego kąta i poczucia bezpieczeństwa w obecnych czasach i świadomości jak może wyglądać przyszłość nie decyduje się na zakładanie rodziny. I widzę to we własnym otoczeniu, które oczywiście nie jest dobrym przykładem reprezentatywnym, ale zawsze jakimś :)

1

@MESSIah16 będziemy musieli zachęcać wręcz imigrantow żeby miał kto pracować i utrzymywać państwo i nas na starość :P dzietność się raczej nie zmieni w najbliższym czasie. Większości ludzi nie stać na mieszkanie, a świadomość społeczeństwa jest większa. Nie masz dachu nad głową i poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji życiowej to ciężko myśleć o zakładaniu rodziny i tyle.

0

Ale ten Fort chodzi znowu. Powinien częściej grać kosztem Balde

0

@bartekvisca tak mi się też wydawało xd aż ciary przeszły na samo wspomnienie. Kiedyś to było

7

Takie bramki to aż Messi się przypomina i łezka w oku może się zakręcić. Aż się przypomniało skanowanie na Camp Nou Meeessii Meeessii. Ach coz to były za czasy :(

0

Fajnie rozegrany wolny szkoda ze de Jong nie szedł w wolna strefę za akcja

0

Marność nad marnościami i wszystko marność

0

@Lucerfi kiedyś to ludzi publicznie wieszali i kamieniowali. Nie po to rozwijamy się jako społeczeństwo żeby dalej cicho siedzieć i przyzwalac na różnego rodzaju wybryki. Miejsce przestępców jest za kratkami i każdego prezydenta ulaskawiajacego przestępców z tyloma wyrokami trzeba potepiac jesli robi to tylko w interesie partii, z której się wywodzi na polecenie prezesa.

1

@Barcelonka070 nie chce mi się tego wypisywać, bo bym tu książkę napisał. W akcie oskarżenia masz wypisany cały zbiór paragrafów i podstaw karnych wyroku. Jeśli do KPK nie chce Ci się zaglądać to poczytaj trochę afer powiązanych z tymi Panami, bo trochę ich w ostatnim czasie odświeżyli. W tv również sporo odcinków było w superwizjerach, uwagach itp

11

@Kgorecki2500 ułaskawienie to mi tam lata (chociaż beka ulaskawiac gości którzy mają kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt zarzutów i są mocne dowody na ich skorumpowana i bezprawna działalność i Duda o tym doskonale wie, no ale pisiory mają wspólny plac zabaw), natomiast to jakim długopisem jest Duda to jest niesłychane i jeszcze w świat puszcza hasła o tym jaka aktualna władza jest zła, niszczy demokrację i nas ośmiesza. Do tego cały czas robi pod górkę rządzącym. Gorszego prezydenta jak żyje to nie pamiętam. Tfu

5

@draxidox tu chyba przesłaniem nie było to że kobieta na łasce faceta, a teraz jest lepiej bo są karierowiczki wyzwolona i niezależne, ale ze z pensji jednej rodziny można było skromnie, bo skromnie ale posiadać dom, dobry samochód i utrzymać rodzinę. Powodzenia w tych czasach o to :P teraz często pensja obu rodziców ledwo wystarcza na życie od 1ego do 1ego xd

0

@Tasde zgoda, sama logistyka do tego to hmm nie u nas w ciągu najbliższych kilku lat. Tylko zwracam uwagę na postęp chińczyków :D parę lat temu co chińskie to było totalna tandeta, teraz już dojeżdżają, a za parę lat no kto wie. Wg mnie możliwe że poprawia osiągi, a i cenowo będą wypadać znacznie korzystniej. Dostosowanie u nas stacji etc to inna sprawa. Nie wiem na jakim poziomie jest to u nich, ale zakładam że dużo wyższym, więc im się to może sprawdzić.

0

@Tasde @Rhaan zapewne macie rację w tym co piszecie, natomiast oczywiste jest również to, że technologia idzie do przodu i zasięgi z roku na rok będą się powtarzać. Elektryk w takiej cenie z takimi osiągami? Cóż, na pierwszy rzut oka wygląda jak okazja cenowa porównując do europejskich marek gdzie konfiguracja pierwszego lepszego z brzegu samochodu zaczyna się powoli od dwukrotnosci ceny tego elektryka ;)

5

@NeroTFP1 przerażające, ale jakbym miał przewidywać to obstawiam że z roku na rok będzie co raz więcej. Jest co raz więcej hejtu głównie w dobie internetu, młodzi mają co raz to większe wymagania, a jednocześnie życie staje się co raz droższe. Piękne życie na pokaz na insta, wśród znajomych. Wszechobecna narracja że pieniądz rządzi światem, a bez niego wiele nie znaczysz potrafi dobić człowieka. Kiedyś można było żyć w swoim świecie wychowywać na wsi z 5 rodzeństwa i być dużo szczęśliwszym. Teraz już nie te czasy. Dzieciakom nawet ciężko o jednego normalnego znajomego, większość zamyka się w 4 ścianach i buduję wirtualne znajomości. Takie moje zdanie ;)

1

@Kazragore fajnie by było może wtedy przestalibysmy się truć. Niech robią to Niemcy sami sobie byłoby ideolo

4

@ProMILs już bez przesady xD w dalszym ciągu większość czasu taki Araujo czy Kounde rozgrywają świetne zawody to raz. Druga kwestia to co piszesz to narrację można obrocic o dokładnie 180 stopni. Skoro Twoim zdaniem żaden zawodnik nie błyszczy co jest aż niemożliwe to problem musi leżeć w sztabie szkoleniowym, trenerze i taktyce, a nie samych zawodnikach bo przecież wiemy że każdy z nich ma sufit zdecydowanie wyżej niż aktualnie prezentują. Jeśli każdy mecz przegrywamy ustawieniem, brakiem pomysłu na grę to jak zawodnicy mają błyszczeć skoro zamiast wygrywać po 4-0 to my gramy na ledwo 2-1 lub remis w co drugim meczu.

1

Dawno nie grałem w Fifę, ale te mecze Barcy to tak jakby ustawienie na grę ofensywna z wysoką ustawiona obrona, a rywale defensywka pressing i gra z kontry czyli coś co w Fifie najlepiej funkcjonowało i szybkimi atakami pykales rywala, który mógł sobie klepać ile wlezie i walić głowa w mur przy odrobinie szczęścia jeden farfocel na mecz mu wpadał :D wypisz wymaluj Barcelona. Nie trzeba być geniuszem żeby to dostrzec. I możesz mieć najlepszych na świecie piłkarzy, ale samym ustawieniem i strategia na mecz po prostu statystycznie większość będziesz przegrywać.

1

Pena dzisiaj 2 bramy do wyjęcia miał, a na bramce to za statyste chyba robi tylko. Balde też dobrze irytuje. Jemu tam pozwalają biegać lewa strona bo zero zagrożenia, on nie potrafi celnie zagrac w pole karne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?