Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 przynajmniej harowal w obronie i mogliśmy utrzymać wynik, a zamiast niego wszedł Yamal rzucony na nie swoją pozycję który w obronie nie daje kompletnie nic i co ciekawe z tej strony (centralny i lewy blok) bramy Realu poszły ;>
0
@Murazor poważnie? Do momentu zmian widziałem Ferrana i Felixa którzy harowali w obronie odcinając druga linie realu od chodźby strzalow z dystansu, a wchodzą z pełnymi silami zmiennicy i nagle dziura i Real bramki ładuje :)
0
@DonCarletto też po farfoclu, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Mnie zastanawiaja zarządzanie wynikiem, meczem i zmianami w drugiej połowie.
0
@LaLigaPD nie tyle mam pretensje do zawodników co do Xaviego. Dlaczego przy prowadzeniu ściągamy graczy dobrych technicznie, którzy czują grę i zapieprzaja w defensywie, a puszczamy elektrycznych drewniakow którzy się nawet do obrony nie przykładają? Każdy z wpuszczonych na boisko dał ciała.
0
Frustracja przez fart Realu (1st bramka po ręce Rudigera, 2nd po farfoclu) i kompletne niezrozumienie wprowadzenia zmian.
Wytłumaczy mi ktoś po co przy prowadzeniu zmieniać zwycięski skład w takim ważnym meczu? Jeszcze jakbyśmy mieli na ławce kozaków, ale my kozaków mamy na boisku, a z ławki wpuszczamy gości prosto ze szpitala, najgorszego w kadrze impostora i dzieciaka który jest bez formy i którego wrzucamy na kompletnie nowa dla niego pozycje mając na uwadze że on w obronie nic nie daje.
0
@Katalończyk 99 poważnie czy jaja robisz sobie? :P myślałem że ręka to ręka, no ale jeśli jest tak jak mówisz to prawidłowa decyzja sędziego chhba :D
0
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z ręką Rudigera? Czy faktycznie sędzia mógł tego nie gwizdać? Jest na to jakis przepis? Ciekawi mnie to, bo po tym zagraniu poszła akcja bramkowa Realu.
5
PRZEGRALIŚMY PRZEZ ZMIANY:
1. Drewniak i impostor Oriol, który swoimi zagraniami tylko rozwalił pewność całego bloku defensywego.
2. Wpuszczenie bez formy Yamala i Raphy i Lewego po tak długich kontuzjach w miejsce najlepszych braci Joao.
3. Felix i Ferran zapieprzaja w obronie aż miło i zabrakło ich asekuracji gdy tracilismy obie bramki.
1
Nie no to jest beka ja pierrr
1
Te zmiany to tragedia.
1
Raphinha też super xd
3
Real na fali docisnie nas. Jak utrzymamy remis to będzie sukces
1
Cóż tak to się kończy. Pechowo 2 słupki i niepodyktowany karny, a akcja Realu trwała po oczywistym zagraniu ręką Rudigera, ale sędzia nie oddał nam piły. Typowo
1
Czekałem kiedy skończy się ta akcja realu po zagraniu ręką Rudigera, bo czułem że tak to się skończy ;))
0
Ściągnąłbym za jakiś czas Fermina, bo ma żółtko i jest elektryczny, ale mimo wszystko nie wpuszczał raczej Oriola tylko spróbował przesunąć Cancelo do środka, a w jego miejsce Raphinha/Yamal. I Ferran z żółtkiem niedługo na ławę i za niego Lewy. Oriol co najwyżej na ostatnie kilka minut jeśli wynik będzie trzeba utrzymać.
0
@kanver_ tak, że wcześniej za ostre wejście dostał słowna reprymendę, bo to było jego 3 przewinienie tylko pierwsze 2 sędzia puscil przywilej. Dobrze ze troche zluzowal mając już żółtko.
0
Fermin strasznie podpalony. To już jego 3 lub 4 faul ostry i to ledwo kilka minut wcześniej upomniany był, a to dopiero 17min...
2
@LM10GOAT zdecydowanie najwięcej zmienia FdJ i nie ma co dyskutować. To aktualnie nasz najlepszy piłkarz, a zamiast niego gra Oriol, który co prawda po niezłym presezonie to w ostatnich tygodniach prezentuje się fatalnie. Największą różnica jakościowa jest właśnie na tej pozycji.
0
@kaczor14 miłego, znam te uczucie :D fajna sprawa, moja dziewczyna rok temu na 30stke zafundowała mi też 5dniowy wyjazd do Barcelony gdzie poszliśmy na ligowy z Celta i LM z Interem. Coś pięknego :)
1
@Qba2312 na te pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Bardzo dużo zależy od samego mieszkania. Z reguły pompa ciepła to opłacalne rozwiązanie, ale tylko teoretycznie, bo każdy dom/mieszkanie jest unikalne i dla każdego pompa działa inaczej. Ja brałem specjalistę który wszystko obliczał i ogarniał to, bo sam się nie znałem. Ostatecznie odradził instalacje pompy, mimo iż w domu jest fotowoltaika. Na 1 rzut oka jeśli u Ciebie nie ma to wydaje mi się że to słabe rozwiązanie, ale jak mówię są od tego ludzie. Na Twoim miejscu jeśli się zastanawiasz poważnie to wziąłbym gościa zapłacił mu 200zl i niech on obliczu wszystko i doradzi.
6
@Lola120 godzinka spóźnienia nie zaszkodzi. Byle humor dopisał po meczu :D
1
@LaLigaPD mam obie tv, nie sprawdzałem jeszcze programu, ale jeśli w obu poleci na kanalach 4k to wybiorę raczej canal plus o ile komentarz mnie nie zaskoczy.
1
@Tom0VeB pięty mam gładkie i soft jak pupcia niemowlęcia. Może to wina tego że chodzę po domu bez papci i szybciej się przecierają spod dołu. W każdym razie chciałbym jakieś mile w dotyku i dobrej jakości. Kupowalem też kiedyś ze zwykłych sieciowek typu Reserved czy jakieś pumy, ale to był dramat jak sztuczne i plastikowe były. Wytrzymywał fakt faktem dłużej bez przetarć, ale w dotyku masakra aż wyrzuciłem po kilku założeniach, bo nie mogłem zdzierżyć tego sztucznego uczucia :)
0
Gdzie kupujecie wysokie skarpety? Winter is comming.. i jak większość roku chodzę w niskich/stopkach tak na zimę dobrze by było zakupić trochę wysokich. Do tej pory próbowałem z różnych firm np Ochnik jakościowo fajne były, przyjny materiał, ale tak samo jak większość bardzo szybko się przecieraly. Może ma ktoś sprawdzona markę gdzie jakość jest dobra?
2
@DragonxNF tak dlatego takie wpisy z dupy są trochę. Zawsze dokokszone PC na wysokiej jakości było lepsze od konsoli. Nic dziwnego w tym nie ma tak jak mówisz.
0
@takisobiektos ja nie wiem nie znam się. Mam znajomych co wymieniają co pół roku/rok jak tylko wychodzi nowy model karty graficznej, bo one wychodzą chyba często nie? Tak samo moglbym napisać ja nie wiem kto normalny składa kompa na 2-3 lata, jak ja kupuje konsole raz na 8 lat. Tak samo normalni są Ci co wymieniają komponenty co pół roku. Jednego stać na częstsze wymiany innego nie i tyle.
2
@marcin62 jest różnica, jak kogoś stać i komuś chce się bawić w budowanie kompa i wymianę komponentów co kilka miesięcy wydając na to kupę siana to spoko :D sam bym chciał dobrego PC, ale nie gram na tyle, bo nie mam czasu, więc cóż wystarczy mi ps5 które podpięte jest do tv i okazjonalnie pogram wygodnie z kanapy na dużym ekranie :D
0
Czy jest tu ktoś kto studiował prawo i następnie robił aplikację? Potrzebuje pomocy w konsultacji :/
0
@LeoMessi1994 łooo tyle ciekawych seriali, a dalej top of the top czyli GoT nie obejrzane? :D to koniecznie prędzej czy później musisz obejrzeć, to seria która wzbudza najwięcej emocji, arcydzieło (jedynie Breaking Bad ma podjazd do GoT w mojej ocenie, ale zupełnie co innego. Jeśli lubisz fantasy, intrygi i zwroty akcji to GoT ocenisz zdecydowanie wyżej).
W następnej kolejności poleciłbym jeszcze True Detectiv (najlepszy kryminał detektywistyczne), Arcane (najlepsza animacja), Bates Motel (dobry psychologiczny, jeśli ktoś lubi Hitchocka to ten serial będzie dla niego świetnym uzupełnieniem).
0
Pytanie do palaczy. Czy wracają zza granicy spoza UE, można przywieźć do kraju paczke/wagon smakowych fajek? Osobiście nie pale, ale wiem że od 2020 jest zakaz sprzedaży samkowych, mentolowych i zastanawiam się jak to się ma do przywozu takiego rodzaju fajurow jeśli się je kupi poza UE