Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śmiechów z lfc jest sporo i może to i dobrze, ale oni u siebie mają bardzo dobry bilans na Anfield. Real też nie gra niczego wybitnego aktualnie. Myślę że LFC może u siebie w 1 meczu ich zrobić spokojnie. Chociaż nie oglądam większości meczów lfc to może jestem w błędzie
0
@Nazio87 No ok, tylko pytanie czy te poboczne misję dają Ci sporo funu? (pewnie tak skoro je robisz :), no ale może robisz je tak żeby robić żeby się tylko delektować a jakieś super nie są) i druga sprawa czy ta nadwyżka lvl nie ułatwia Ci później przechodzenia głównego wątku? Chociaż w sumie ta gra nie oporuje pod kątem trudności, bo jednak łatwo wszystko idzie.
0
@Nazio87 pytanko o misję poboczne. W necie prawie nic o grze nie czytałem, żeby uniknąć spojlerów. Mam rozegrane jakieś 7h, ale cisnalem praktycznie ciągle główny wątek. Jestem podczas wyzwań, mam już miotle też mogę latać. Pytanie teraz czy warto robić poboczne misję w sensie czy są ciekawe? Póki co główny wątek mnie ciekawi i chyba dlatego jego grałem, ale może warto zwolnić czy niekoniecznie?
0
@kamilos1214 ja myślę że możesz dać radę za 300zl miesięcznie zjeść. Tak jak wyżej kolega pytał, rozumiem że obiady masz w robocie? Syte czy to raczej taka bardzo mała porcja jak to wygląda kalorycznie mniej więcej vs Twoje zapotrzebowanie? Śniadania możesz odpuscic lub po prostu jeść chleb np z pasta jajeczna jest dość mocno kaloryczna i smaczna bardzo. Do picia tylko woda i to najlepiej z kranu jak masz możliwość. Ja tak robię, wg mnie i zdrowiej i oszczędniej. Napojów nie kupujesz i masz spokój da się przyzwyczaić i jak mówię zdrowszy będziesz i się lepiej czuć będziesz.
1
@kamilos1214 haha to co wszyscy jak normalny człowiek dobre :D raz, że praktycznie każdy je co innego, a dwa szufladkowanie normalny dziwne trochę :D ja np jem na śniadanie owsianke, a na kolację w zasadzie obiadokolacje i często jest to np ryba dorsz do tego bataty i jakąś sałata, jakieś leczo warzywne czasami dodaje chorizo lub curry ciecierzyca z krewetkami fajne połączenie. Czasami jakieś buritto czy tortille z guacamole lub sama sałatka z kasza bulgur i mnóstwem dodatków jak łosoś, Tuńczyk, fasola, awokado. Miesięcznie wydaje około 1000zl na zakupy spożywcze/osoba. Mam rachunki ale dokładnie nie liczę, bardziej kieruję się kalorycznością i wartościami odżywczymi.
1
@RomanHoffer dalej niebardzo rozumiem. Bo chyba nie chodzi Ci o podłączenie tv jako zewnętrzny monitor, bo nie chce mi się wierzyć że nie podłączałeś nigdy np lapka do tv lub do jakiegoś rzutnika nawet w szkole? Chodzi o samo podłączenie tv do kompa? Sam sobie chyba odpowiedziałeś pisząc o hdmi
0
@RomanHoffer a co się ma nie udać, bo nie rozumiem o co kaman :p
0
@Transu96 niesamowita sprawa. Poka jeszcze składzik jaki mocarny
3
@Bulbulator bylibyśmy frajerami gdybyśmy sprzedali go za 150mln
3
6 minut do meczu, a na canal plus 4k zamiast transmisji czy studia meczu Barcy to puszczają jakies skróty z daremnej ekstraklapy wtf
0
@takisobiektos on nawet jak przesiedzi pół sezonu w szpitalu to wykręci lepsze liczby niż wszyscy inni napastnicy.
0
@Bolson22 serio? Myślałem że nie ma już na świecie nikogo kto nie oglądał tej sagi :D nawiązanie jest na każdym kroku. Cały świat, czy nawet w trakcie misji co chwilę są smaczki i mechaniki zaczerpnięte z HP.
0
Dobra pograłem trochę w końcu w hogwarts. Powiem Wam (lekki spojler), że jedynie do czego mógłbym się z początku gry przyczepić to chyba tylko to że ledwo poznani znajomi w hogwarcie od razu stają się przyjaciółmi i zdradzają nam wielkie sekrety :p trochę takie mało smaczne :D mogli zrobić wcześniej chociaż kilka misji które budowałoby więzy między bohaterami.
0
@4drian0 chodził mi o wersję ps5. U mnie w mieście około 20 sklepów typu media Markt, expert, empiki, euro i nigdzie nie było ani 1 sztuki, najszybciej za tydzień :) więc musiałem ściągnąć wersję cyfrowa
0
Hogwarts Legacy, serio nie da się nigdzie kupić wersji pudełkowej? Patrzę na stronki media, euro itd i wszędzie niedostępne wtf
0
@Deviler tylko świeżo mielona przelewowa. Sklepowe parzonki to dramat, z ekspresu czasami mi się zdarza napić ale raczej nie przepadam
0
@sonek No żeby nie przepłacić to vipow bym nie brał bo faktycznie się nie opłaca. Zazwyczaj biorę sam środek od boku druga trybuna. Super miejsca i fajna widoczność.
1
@cules100pro tak super, tylko tak jak kolega wyżej napisał. Spadek takiej marki do kolejny duży cios dla ligi, więc rykoszetem i Barcelona wtedy dostanie, a Limem się nie ma co sugerować, bo gość jest tak odklejony ze skoro jeszcze nie odszedł to nie jest powiedziane ze po spadku odejdzie ;)
@Malibu to samo co wyżej. Xd czy serio ktoś może być tak naiwny żeby myśleć że Tebas cokolwiek weźnie do siebie i się przejmie sytuacja? Tak jakby go to obchodziło xd siedzi przy korycie i mu dobrze z tym, podobnie jak nasi politycy.
0
@gregory9609 wow to grubo poszło, ale co zrobić. Brzmi jak dobry plan 4 dni powinny wystarczyć na Barcelonę. Ale to minimum i pewnie i tak będziesz czuć niedosyt :p
1
@gregory9609 w takim targecie to miałem raz Ola Hostel Living Barcelona. 10min do metra, ale ogólnie lokalizacja ok. Cenowo zapłaciłem 487 euro za 5 nocy. Jeden pokój z podwójnym łóżkiem standard średni ale była całkiem spoko prywatna łazienka, więc niczego nie brakowało.
0
@gregory9609 noclegów masz dużo, byłem kilka razy ale raczej nic wyjątkowego do polecenia. W każdym razie powinieneś napisać czego oczekujesz. Noclegi są przeróżne. Jaki budżet za noc, jaki standard, na jakiej lokalizacji Ci zależy its...
0
@clyde hmm dzięki za uwagę. Kiedyś mi mówiła że chciałaby róż lub beż tylko oczywisice nie zapamiętałem :D te kolorowy co wymieniłaś poza białym powinny jej pasować do ubioru. Przemyśle jeszcze ten róż. Z tego samego modelu beżowy lub brązowy też będzie i chyba spoko wygląda. Czy według Ciebie któryś z kolorów lepszy od innego? Nie biorąc pod uwagę reszty stylizacji, a sam kolor torebki
1
@IronSanHybrid 15zl kosztuje italiamo 4 sery w Lidlu. Top, lepsza od niejednej w pizzeri pseudowloskiej.
1
@IronSanHybrid ja chyba niebieska :D gruby hajs się tam odkładało, z końcem roku jak było do wybrania 200zl to człowiek nie wiedział co z tym zrobić taki podjarany :D
0
@clyde właśnie upatrzyłem przed chwilą model mini love bag icon simply. W takim kolorze różu, bo czarną już ma jakiś inny model. Myślisz że spodoba się czy inny model jakiś lepszy pod ten kolor?
0
Czy są tu Panie lub Panowie których kobiety mają torebki pinko w kolorze roz/bez i są w stanie polecić jakiś konkretny model? Z mojego punktu widzenia to torebka jak torebka i kompletnie nie wiem jaka wybrać, a chciałem na prezent urodzinowy kupić
0
@FearTheBeard do 2 tygodni jedynie.
0
@bari_94 tak, pytanie czy patronus do czegoś służy?
0
Konto HP założone przez stronkę, w pt kupuje. Przydzieli mi Gryffindor mimo że chyba chciałem Slytherin. Patronus to lwica, ma on na coś wpływ w trakcie gry? Używa się go czy to tylko dla picu na stronce?
0
@FearTheBeard super sprawa zazdro :) No właśnie jak kiedyś będę mieć więcej wolnego to sobie też poplanuje tak żeby być chociaż 2 tyg na Hawajach bo faktycznie słyszałem że jest tam co robić.