0

Piękna akcja Aston Villi

0

@Janas11224 gość jest daremnym piłkarzem. Brak mu charakteru i często ma wywalone na wydarzenia na boisku i właśnie przez to nigdy nie będzie zasługiwał na grę w takim klubie jak Barcelona. Do tego bardzo słaby technicznie. Ale spoko możecie dawać się nabierać do czasu gdy znowu nie zawali nam kluczowego meczu ;) rozumiem że teraz gra, bo już nie mamy innych piłkarzy do wystawienia, ale jak najszybciej trzeba się go pozbyć z klubu.

2

@paweldunajecfcb koło 6 na rękę jeśli się chcesz tylko utrzymać wynajmując sam mieszkanie.

0

@CPuyol zawieszenia czy odsuwania od kolejnych meczów ok, ale kary finansowe?xD wyobrażasz sobie ze Ciebie pracodawca za pomyłki karze finansowo? Przy takim założeniu już byś pewnie dawno z torbami poszedł i większość życia pod mostem spędził :D

3

Ja osobiście mam flashbacki z jesieni gdzie europejskich pucharach czyli fazie grupowej LM były te same ciężary. Wtedy też pokonały nas kontuzje czego następstwem były kombinacje macedonskie xaviego. Jak wtedy wyleciała nam cała obrona tak teraz posypał się przód i środek pola. Brak kluczowych zawodników czyli Dembele i Busquets. Christensen również musiał mieć jakieś dolegliwości skoro nie grał od początku. Pedri wypada w trakcie 1 połowy, a Gavi nie zagra już w rewanżu. Jak po losowaniu byłem znowu pełen spokoju tak teraz mam spore obawy o rewanż.

0

@Kgorecki2500 @Zoker @Piorun u mnie widziałem ceny różne w piekarniach od 5 do 10zl nawet. Kuzyn z Krk z osiedlowej piekarni wysłał fotko że paczki po 14zl :p

0

Po ile u Was dobre paczki? Z cukierni czy piekarni, nie takie z biedry.

3

Co by nie mowic super meczyk dzisiaj. Sporo się dzieje, ciekawe akcje. Dużo lepiej niż wczoraj

1

@Emhyr plus gość bazujący na szybkości. U nas by piłki nie powąchał w trakcie meczu.

0

@Matheu12 tak ogólnie na Śląsku i Małopolsce smog jest bardzo wysoki. Z racji ze to miasta w dolinach między górami i wzniesieniami to te dziadostwo w zimę często się osadza. Ale w cieplejszych miesiącach jest bajka. Dużo zieleni bardzo, drzew super. Na zimę dobrze pomyśleć o oczyszczacz powietrza do wnętrza domu. Jak dziewczyna marzy o bliskości gór No to powiem Ci Bielsko to jest super sprawa. Góry pod nosem w mieście, różnej maści. Trasy rowerowe w górach, pełno szlaków. Dużo możliwości. Ale fakt mój kuzyn jest informatykiem i w Krakowie siedzi póki co, bo jeśli chodzi o te branże to przepaść i w BB nie ma czego szukać. Ale oczywisice mając parę lat doświadczenia to zdalnie można przebierać później w robocie. On teraz i tak zdalnie pracuje i mógłby wrócić ale odpowiada mu miejskie życie w Krk na ten moment. Dojazd do kato 40min, do Krk robią drogę do kilku lat będzie gotowa i też w godzinkę się będzie śmigać. Póki co trzeba liczyć dwie. A samo Bielsko jako miasto, no klimatyczne. Super rynek przy którym jest sporo barów mega się siedzi. Ludzi sporo, jakies kluby też są. Mi się podoba. Ja wróciłem będąc też wcześniej w kato czy Krk. Chociaż ceny życia dość wysokie. Spory odsetek milionerów jest w BB. Mieszkania tańsze niż w większych miastach ale samo życie knajpy ceny jak w większych miastach. Drogi za to super, wszędzie szybko się dojedzie, niczego nie brakuje.

2

@Matheu12 hmm wiesz ja tak niedokonca jestem zwolennikiem wsi chociaż ma ona swoje uroki, ale tak bym chyba nie dał rady :D mieszkam w średnim mieście Bielsko-Biała. Co prawda rynek pracy jest średni i jak się chce coś lepszego to trzeba szukać zdalnej pracy z innego miasta, ale da się wyżyć. Mieszkam w jednej z dzielnic w zabudowie domów jednorodzinnych, a do centrum autem czy taksówka mam 10-15min więc super połączonie uważam. Mówi się też że BB to jedno z ładniejszych miast w Polsce i faktycznie jest urocze blisko gór fajne tereny ogólnie na bogato nie ma syfu i brudu za bardzo

@bartekvisca No wiesz jeśli Tobie mieszkanie poza miastem w domu oznacza dokładanie do pieca to już chyba kwestia Twoich wspomnień z dzieciństwa :D teraz już ze świeca szukać takiego źródła ciepła w domu. Większość rzeczy jest automatyczna. Oczywisice trochę trzeba przy domu robić, pilnować koszenia, na własnej głowie dużo więcej tematów, ale bez przesady da się też wygodnie żyć i wg mnie jeśli komuś się chce i ktoś ma więcej czasu i to lubi to daje to dużo więcej satysfakcji niż mieszkanie w bloku :)

1

@Barwindg wczoraj luźno Bayern wszedł. Dzisiaj wejdzie Benfica. Bvb nie ma co grać, loteria.

5

@Matheu12 od małego mieszkałem w domu. Najpierw na piętrze, a na dole dziadkowie i wujek. Później rodzice się wybudowali to około 200m dom z dużą działka. Na studia się wyprowadziłem do innego miasta i około 6 lat mieszkałem w bloku. Teraz mieszkam znowu w domu. Ogólnie w bloku i w centrum miasta nie było jakoś źle. Wszystko ma swoje plusy i minusy. W koło domu więcej pracy, wyższe koszty życia. Natomiast no jakoś przyjemniej. Nikt nie przeszkadza, nie irytuje, cisza i spokój. Wolę dom, ale jakbym mieszkał w bloku to chyba też byłoby ok bo wiem jak to jest. Niestety bardzo dużo zależy od sąsiadów.

10

@Barca1992 spokojnie już za miesiąc dwa będzie lepiej, bo ceny będą się odnosiły już do tych z analogicznego miesiąca z roku wcześniej czyli jak już wojna wybuchła i nastąpiło szaleństwo na stacjach, a w zasadzie wielkie ruchanie nas przez rząd ;) teraz w porównaniu do zeszłorocznych 20% zwyżki będziemy mieli od tych 20 jeszcze tylko ekstra 10% i zapewniam Cię że będzie wszem i wobec mówiono jaki to sukces odnososimy w walce z inflacja :)))

2

@MrShakira moim zdaniem zdecydowanie. Na pewno trzeba zobaczyć, chociaż może też być rozczarowująco. Szczególnie Bangkok. Dużo brudu, śmieci na wyspach również. Masa turystów wszędzie. Więc zależy na co się nastawiasz :)

0

@kuz dokładnie. Historycznie łatwo krytykować. Po czasie każdy mądry. Równie dobrze można powiedzieć, że Xavi wielki błąd popełnił wychodząc w takich brakach kadrowych w obronie na mecz z Interem 433. Teraz zapewne by wyszedł 442 i wspomogl zagubionego w tamtym meczu Busquetsa czwartym pomocnikiem. Przede wszystkim brak FdJ był dla nas katastrofalny.

1

@MrShakira nie byłem ale sporo czytałem i koniec końców zrezygnowałem. Wyżej kolega dobrze opisał. Ja odpuscilem ze względu na nudę. Lubię poleżeć na plaży, ale lubię również zobaczyć coś ciekawego i coś pozwiedzać.

1

@Kgorecki2500 ja to samo, a dopiero po puszczeniu kuponu gluptok zerknąłem na sklady i ogarnąłem że przecież koguty cała pomoc kontuzjowana :)

0

@Ney91 xd to jest coś co właśnie może uratować futbol w Europie w różnych ligach. Zabija to mafia UEFA, a odjeżdża liga angielska.

0

Nie wytrzymałem już, bo to nie pierwsza taka sytuacja. Gotowało się we mnie i wysmarowałem piękna wiadomość do Polsatu. Niech mnie pocałują w 4 litery nigdy więcej nic wspólnego z tą banda złodziei.

1

@ptrx dalej nie dziwniej niż Messi

2

@Janiama a kto nam zaoferuje 80 baniek za niego? No chociaż po chorej kasie w Premier League to kto wie, może jakiś naiwniak się pokusi.

0

@zeko0 już ogarnąłem dzięki. To jakaś głupota. Miałem ich na skrajnej prawej stronie w składzie i nie dało się kliknąć. Jak wrzucilem ich na ławkę, a następnie zastąpiłem innymi z pola i wylądowali bardziej z lewej strony to wtedy już kliknąć mogłem. Bug jakiś, ale już działa więc gitara.

0

@Danny Gaucho hmm to musiałem coś pomieszać i zasugerowałem się tym że spotkałem go w Ostravie. Mój czesko polski na kiepskim poziomie jest :P

4

@Kluivert_P Dzeko, Makaay.

A z takich ciekawostek jeszcze. Jeśli ktoś nie śledzi kariery Barosa to on dalej jeszcze gra mimo, iż jest po 40stce. Wrócił do Ostravy, z której to wyjechał swojego czasu do LFC. Mocno już widać na nim ząb czasu, ostatnio miałem przyjemność go spotkać w Ostravie :D

0

@barczyk ja też grałem kilka lat, ale teraz mam pewien problem może będziesz wiedział o co chodzi. Chciałem przerobić skład bo teraz nielimitowane transfery są. Problem w tym że mam w składzie jeszcze np Kudusa który już nie gra w LM. Ma przy sobie znacznik "wyeliminowany" i problem jest taki że nie mogę na niego kliknąć, żeby go wytransferować i w jego miejsce wcisnąć kogoś innego. Żadna interakcja nie działa, a na innych zawodników mogę klikać i ich wymieniać dowoli. Czy to normalne, bo wcześniej takiej sytuacji nie miałem albo jak miałem to wydaje mi się że można było takich grajków ze składu usuwać..

0

@Bobo25 dzień jeszcze długi, nie skreślaj jej od razu :P

0

Gra ktos z Was w fantasy champions league?

0

@Sau_Ron No ok, ale przecież napisałem wyraźnie o 1 meczu na Anfield. Awansuje być może i Real, ale czy wygra pierwszy mecz? No nie wiem, moze byc ciężko nawet z takim lfc

6

@Dertinho uczepili się wszyscy Pique, bo ikoniczny samolocik zrobił. Ale on sam nie był, miał w tym meczu do spółki Erica Garcia, Busquetsa i Kessiego. Każdy z nich zrobił równie dużego babola, różnica taka ze Pique był tym jednym z pierwszych i był czas na come back. Dla mnie większą maniane odstawił Kessie pogrążając nas w ostatnich minutach gdy byliśmy uskrzydleni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?