Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 dobre i to ważne żeby pograc i mieć z tego fun :) tylko lipa dla Ciebie że trzeba czekać chyba do kwietnia
0
@FearTheBeard ogólnie loty poszły do góry, ale fakt. Ostatnio była promka LA za 1700 od osoby, więc w takim układzie byłoby warto przemyśleć. Hmm no popatrzę jeszcze, bo może faktycznie warto. Tylko taki trip LA + Hawaje to ile minimum czasu Twoim zdaniem? Jest sens w ogóle zakładając że mogę max 2 tyg urlopu w tym roku ogarnąć?
0
@FearTheBeard jasne super dzięki tylko obawiam się że Hawaje póki co poza moim zasięgiem będą :D nie sprawdzałem jeszcze cen ale spodziewam się że będą wysokie. Druga sprawa to chyba dłuższy trip i pewnie najłatwiej się tam dostać z USA bezpośrednio właśnie tak jak Ty byłeś zachodnie wybrzeże, bo z PL może być bieda.
0
@FearTheBeard tak patrzyłem, plaże spoko sa, ale mam wrażenie jak poczytałem że tam jest nuda i jechsc można typowo na wypoczynek i tyle. Ja przy okazji wypoczynku chciałbym też coś zwiedzić, zobaczyć jakieś ciekawe miejsca. Lubię też jak jest dużo zieleni ;) aktualnie dalej rozważam Mauritius, Zanzibar, Karaiby no i zerknę na te Hawaje jeszcze chociaż boję się czy na Karaibach lub Hawajach się będę nudzić. Muszę poczytać co tam można pozwiedzać, bo wydając już większą kasę chciałbym mieć jakies życiowe wspomnienie poza leżeniem na plaży :D
0
@FearTheBeard No niestety, wertowałem ostatnie kilka dni i w zasadzie wygląda to tak, że te top najlepsze plaże z pocztówek są na wyłączność hotelow 5gw gdzie pobyt 10 dni zaczyna się od 10k z samymi śniadaniami. I teraz się zastanawiam czy szarpnąć się na coś takiego czy pójść w tania opcje i nie moec takiej fajnej plaży. Wtedy nie leżysz pod palemka tylko pod kosodrzewina xd wiadomo dalej jesteś w super miejscu i pewnie będzie fajnie tym bardziej jak mam zamiar pozwiedzać, ale wydaje mi się że odbiór takiego rajskiego miejsca może być już dużo gorszy. No nic będę się jeszcze zastanawiać. Na zanzibar też patrzę, bo to podoba strefa i pogoda będzie też podobna w tym samym czasie tam. Tylko mam wrażenie że już nie ma tylu fajnych miejsc do zobaczenia, no jedynie safari które bym chciał zaliczyć ale to też trzeba doliczyć sporo kasy. Reunion z tego co czytałem jest najdroższy z tych miejsc.
1
@IronSanHybrid ok to jak polecasz przez stronę to może jednak zaloguje się :)
0
@IronSanHybrid a jak nie zrobię przez stronkę to w grze jest to pominięte lub uproszczone czy ciężko Ci powiedzieć bo Ciebie to ominęło z racji ze byłeś wcześniej przez stronke przydzielony? Próbowałem wejść przez stronkę ale chyba trzeba jakieś konta zakładać itd itp i wyszedlem stwierdziłem że szybciej i przyjemniej będzie w trakcie gry :)
1
@Tollusiek mnie też to bawi, a w zasadzie nawet trochę to przykre dla mnie, ale każdy niech robi to co lubi :)
9
@Commandement tak dokładnie tak miałem xd fut zszedł na psy totalnie. O ile super się w to grało w fife 14, 15 czy nawet 16 tak od kilku edycji jest masakra jakaś. Nowe karty wychodzą co 2 dni, wypadałoby nic innego nie robić tylko grać i zmieniać skład. Kupisz wymarzonego pilkarza? Nie szkodzi, zaraz dadzą jakiemuś noł nejmowi kartę 95+ i będzie lepszy od Twojego idola :D No dla mnie to ewidentnie poszła w złą stronę, ale czego się nie robi żeby tylko wycisnąć ile się da i tylko więcej zarobić.
0
@IronSanHybrid pytanko o ten slytherin :D czy musiałeś na siłę odpowiadać na pytania tiary jakoś źle znaczy mrocznie, negatywnie żeby Cię tam przyporządkowala czy po prostu lajtowo zgodnie z samym sobą i tak wyszło? :D
1
@Jakub1513 jak nie widziałeś GoT to jednak to polecam. To jest prawdziwy top i bez podjazdu reszta seriali. Skazany pierwszy sezon super, ale później równia pochyla. Got w zasadzie trzyma top poziom przez 90% czasu.
1
@Chucky oglądałem chyba 17 lat temu, jak na tamten czas to super mi się to oglądało. Nie było wtedy też dużo dobrych seriali więc wtedy to był top. Mam sentyment. Fajny klimat, wciąga. Dokładnke bardzo nie pamiętam, ale mimo iż dużo ludzi już narzekało później na ten motyw czasu to mi się mega podobała. Utkwiło mi mocno w pamięci to że w sumie cały serial próbowali się wydostać z wyspy, by później w końcu gdy im się udało część z nich chciała wrócić bo tam było dla nich prawdziwe życie i w zwykłym już nie widzieli sensu.
0
@pt9 hmm dzięki za opinie :) z tym że z telefonem załóżmy że byłby to np jakiś iphone 13 pro jest problem ze zrobieniem zdjęć podwoda typu nurkowanie z rybkami itp :p
0
Jest ktoś w stanie polecić jakąś kamerke/aparat do zdjęć typowo na wakacje? Jeśli w morzu w wodzie to najlepiej gopro? Nigdy nie miałem tej kamerki chociaż miałem okazję parę razy jej użyć już lata temu stary model. Zazwyczaj używałem do fotek po prostu telefonu z niezłym aparatem, ale może warto coś kupić żeby mieć fajne fotki? Myślałem też o dronie z kamerą, ale trochę z tym zabawy a czy aż tak super fotki mi dostarczy to nie wiem. Z racji ze jestem amatorem zdjęć to nie chciałbym wydawać kupę kasy, a z drugiej strony nie wydając większej gotówki to pojawia się pytanie czy w ogóle jest sens coś kupować czy zostać przy aparacie z tel? :D
2
@Mario96w Brozovica byli w stanie zastąpić. My całego bloku obrony która odwalała cyrki w każdym meczu to już nie :)
29
@Emhyr książkowy przykład jak statystyki potrafią zakrzywić rzeczywistość :)
0
@Gaz gdyby tak wygrać wtedy różnica jednej bramki przy takim meczychu.. Ale by były nastroje inne i atmosfera. Tak mimo super widowiska i wielu emocji był niesmak.
2
@Kidd tak jest od początku istnienia tiki taki, już był burdel o to zaraz jak powstała :p sam wymieniłem kilka wiadomości na pv z redakcją, ale no cóż jeszcze mi się oberwalo i tyle.. :P
3
@Pawel13sz nieee. Dla mnie przód to nasze MSN prime. Z całym szacunkiem dla CR, ale on by się nie odnalazł w takiej 11stce. Pomoc ok, ale obrona też kiepska. Marcelo miał ze 2 super sezony, ale całokształt to jednak wolę naszego Albe. Środek i Ramos? Heh zawsze mnie bawiło jego gloryfikowanie bo gdzieś tam w finałach potrafił głowę dostawić w doliczonym :) w tym aspekcie się nadawał, ale jako typowy obrońca to się raczej kojarzy jako czerwony Ramos. Zawsze spzoniony i po prostu mierny, można znaleźć wielu zdecydowanie lepszych od niego na tej pozycji. Jedynie PO z Alvesem można się zgodzić bo długie lata mimo irytujących wrzutek i czasami baboli w obronie to porozumienie z Messim miał jak mało kto :)
0
@Emhyr No tak, ale to coś się nie zrozumieliśmy, bo ja się zgadzam :) napisałem że Ferran się do tarcia chrzanu nie nadaje i generalnie rapha nie ma nawet konkurencji u nas. Niestety daleko mu do optymalnej formy i oczekiwania są do niego wyższe, ale w dalszym ciągu to najlepszy nasz skrzydłowy nie licząc kontuzjowanego dembele aktualnie.
2
Kurde szkoda ciągle tej LM. Po losowaniu byłem spokojny, ale zaraz po tym wyleciał Araujo i Christensen i wiedziałem że będzie ciężko. Nie udało się zakwalifikwoac i mamy LE, ale ich brak w tamtej części sezonu pokazał jaka przepaść dzieli ich od naszych rezerwowych obrońców.
0
@Anonymus0608 No jasne dla mnie też tylko już od 2 czy 3 sezonów :)
0
@Emhyr ale to może porównaj minuty, a nie ilosc meczów? Ferran miał ich na te 18scie występów prawie 2 razy więcej. Poza tym jeszcze sezon temu ferran mógł się momentami podobać mimo że był bardzo nieskuteczny i też bywał irytujący. Teraz to już przechodzi sam siebie. Ma problemy z prostym zagraniem lub naeet przyjęciem piłki. Nie wspominając o dryblingu czy czymś więcej...
0
@Anonymus0608 to już chyba taki trzeci sezon Urugwajczyka, a na pewno przynajmniej drugi, więc nihil novi :)
Mnie to bardziej zaskakuje Christensen. Nie spodziewałem się takiego odkrycia sezonu, piękny transfer.
0
@Emhyr nie ma co z nim robić, bo aktualnie nie ma konkurencji. Ferran się do tarcia chrzanu nie nadaje. Ansu szuka formy od dłuższego czasu i nic w zasadzie nie gra. Dembele kontuzja. Siłą rzeczy musi grać Brazylijczyk który coś czasem może nam dać :)
0
@Sulimo No jeśli tak na to patrzeć to w sumie fakt.. :D chłopy nie mogą sobie podyskutować i żali powylewac na nas, bo hakujemy im stronkę więc wpieniaja się podwójnie heh :P
2
Beka z tych co próbują wejść na kafejkę po naszym wygranym meczu żeby się dowartościować, a jeszcze większą beka z tych którzy tu smija się że kafejka umarła :D No ciężko żeby było inaczej jak tysiąc dzieciaków z larambli próbuje tam wejść w jednej chwili :D
0
@bebeto77 być może, ale jak na gracza przedniej formacji który tak często jest pod grą w drużynie która ciągle atakuje to takie trochę MEH
0
Co z Busquets em nie widziałem początku. Poważna kontuzja? Wiadomo czy ma szanse zdążyc na ManU?
0
@Kakixbarca z ciekawości ile kosztuje teraz ten Tour? Ja w 2017 płaciłem o ile dobrze pamiętam jakieś 15 euro