Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Ciągle ciężko się czyta artykuły związane z LM gdy już z niej odpadlismy. Ciągle to do mnie nie dotarło, czuje się jakby to był zły sen z którego miałbym się zaraz obudzić.
0
Dokładnie. Ale dla ścisłości chyba dobrze pamiętam, że większość naszych triumfow, a właściwie praktycznie cały sezon to Messi grający na prawym skrzydle, a ostatnie porażki Anoeta, Real i teraz Atletico to Messi w pomocy tak? Czy juz mnie pamięć zawodzi i wcześniej Messi też 90% czasu spotkania grał jako pomocnik zostawiając pustą przestrzeń z prawej strony?
3
Cały czas męczy mnie jedno pytanie. Dlaczego Messi przez ostatnie kilka meczów tych, które przegraliśmy większość czasu spędził w środku pola zostawiając całe wolne skrzydło właściwie tylko dla Alvesa? Przecież cały sezon właśnie Leo grający na prawym skrzydle dawał nam najwięcej zejsciami do środka lub wzdłuż lini końcowej oddając strzał bądź też zagrywajac dlugie lub prostopadle pilki do Neymara. Pytanie dlaczego? Az tak Ivan z Andresem potrzebowali pomocy w środku? Nie rozumiem, a wydaje mi się, że stąd właśnie wzięły się nasze porażki i bezradność.
63
Guardiola: Wiem, że Cristiano wolałby zagrać z Benfica jest mi przykro z tego powodu. Haha :D
1
Najbardziej zabawny komentarz ostatnich lat, gdy odpadamy z walki o jakis tytul to cos w stylu "Messi jest przesycony pucharami juz mu nie zalezy i tylko czlapie". Na ten moment nie jestem w stanie skomentowac tego meczu, zbyt wielkie emocje, zbyt wielki smutek i pustka. Nasza druzyna zapewne jest w podobnym stanie, oby sie pozbierali i nie odpuscili w walce o ostatnie dwa trofea, ktore sa na prawde blisko. VeB!
1
Co prawda nie strategia ale wyszlo nowe GTA bardzo fajne a grafika i grywalnosc takie jak gta vice city na PC ;p
2
Liczę na to, że jutro ktoś z MSN będzie tak błyszczał jak jutro Ronaldo, a najlepiej cała trójka niech strzeli tak jak w zeszłym roku po brameczce. Gratulacje dla Cristiano, my swoje będziemy przeżywać jutro. Vamos!
0
Ja trochę też, ale trudno dla nas liczy się tylko jutro, a dzisiaj trzeba przyznać Ronaldo pociągnął Real w najtrudniejszym dla niego momencie. Brawo dla niego.
1
Nie komplikuj zadania. Prawdopodobnie będzie w kolejności City - Real.
0
Na City za to nie trzeba mieć żadnego patentu tylko wyjść na murawę i rozegrać 90min. Przypominam, że gdyby nie Hart to rol temu nastukalibysmy im w dwumeczu prawie 10 bramek.
19
Wróżbita Maciej twierdzi, że Real trafi na City, ale to będzie czysty przypadek, nie ma mowy o żadnych ciepłych kulkach.
0
Akurat dzisiejszego meczu City nie oglądałem, ale patrząc po statystykach jeden celny strzał i gol no ludzie.. a wcześniejszy mecz to kupa szczęścia i prawda taka, że Kevin ich teraz pociągnął. Oglądam czasami ich mecze w lidze i uwierz mi City nie gra nic nadzwyczajnego i jak trafi na Real a na 99% tak będzie oczywiście przypadkiem, a ja jestem wróżbita Maciej to biali znowu nie grając jakoś super po prostu się prześlizną.
2
Droga do finalu LM dla Realu: Roma, Wolfsburg, a teraz wyłoniło się grające totalną padakę City za sprawą jednego gracza ktory wrócił po kontuzji czyli KdB. To serio wszystko przypadek? Rok w rok możliwie najłatwiejsza droga i jedyna możliwa przez którą ledwo co mogą się przeslizgnać, licząc na szczęście w pojedynczym meczu jaki jest finał doskonaly przyklad mecz z Atletico. Obyśmy jutro dali radę, a następnie zapewne kolejny ciężki mecz z Bayernem..
4
Widzę dużo wpisów o tym, że jak Wolfsburg strzeli pierwszy to jest po meczu, albo na odwrót jeśli Real strzeli pierwszy to Wolfsburg nie wytrzyma. Otóż nie. To jest ćwierćfinał najbardziej prestiżowych rozgrywek na świecie i tutaj każdy bedzie walczyć do ostatniej minuty niezależnie od wyniku. Trzymamy kciuki za wilki, bo przyda się im wsparcie.
30
Nie, ale wyobrażam sobie City, Wolfsburg, Benfica i Barcelona. :)
1
A raczej nie dziwi mnie zwyciestwo Lechii skoro kluby zgadaly sie ze w takim wypadku Lechia zlozy rezygnacje od tego 1pkt i obie druzyny beda szczesliwe bez zadnego ryzyka jesli Ruch sie podlozy.
4
Pisalem o tym wczesniej, ale zgadza sie jednym slowem przekret, a szkoda, bo Podbeskidzie zaczelo grac fajna pilke i nie zasluguja na ta zmowe.
0
Tak szczerze to wydaje mi sie, ze na nizszych szczeblach jest ona jeszcze większa z racji mniejszego zainteresowania duzo latwiej zrobic przekret i ustawic mecze . No ale slabo co sie teraz odwala u nas
1
Ale przekręt w ekstraklasie z Podbeskidziem i Ruchem. Piłka to mafia, ale w Polsce? Żenada.
1
Oczywiście, bo przede wszystkim liczy się Twój skill, a nie karty piłkarzy. Nawet srebrym składem spokojnie idzie łoić przeciwników ze złotymi składami sam wiesz zapewn ;) natomiast skill skillem, ale jeśli mecz jest wyrównany na wysokim poziomie wtedy zgranie pomaga, bo jak mówiłem jest to udowodnione już przez różnych graczy, że karty Twoich zawodników grają nieco lepiej. Lepiej wychodzą do podań lub lepiej wystawiają się sami na pozycję. Ale tak jak mówisz większość obstawiam, że nawet jakieś 80% zależy od Twoich umiejętności, bo nawet jednym zawodnikiem jesteś w stanie przejść całe boisko i strzelić bramkę w fifie, a załóżmy, że te 20% to detale właśnie takie jak ustawianie się zawodników czy wychodzenie ich na pozycję coo robi komputer za pomocą zgrania.
0
A jesli mozna wiedziec w jakiej grasz lidze? Chociaz to tez nie zawsze jest wyznacznikiem. W kazdym badz razie im wyzszy poziom tym bardziej to odczujesz. Zgranie sie przydaje i sporo daje chociaz kiedys sam w to nie wierzylem. Juz nie chodzi o statystyki chociaz rowniez zgranie wplywa na wartosci dodane przez karty stylu, ale o samo zachowanie pilkarzy. Jesli miedzy graczami jest full zgrania to lepiej oni wspolpracuja, np wystawiaja sie na pozycje i nie lapia sie caly czas na spalone.
0
Dalbys jakiegos screena, a nie sklad zrobiony na futheadzie ;) karty calkiem fajne ale kupy sie to nie trzyma brak zgrania i pilkarze nie na swoich pozycjach dobrze sie raczej tym nie da grac.
0
Nie bylo problemu z kupnem biletu w kasie przed meczem? Myslalem ze szybko sie rozejda.
3
Najbardziej adekwatny komentarz na dzis to hahahahahhahahahah nic wiecej nie trzeba. Nie moge przestac sie smiac
0
Ma ktoś jakis dzialajacy link do meczu, da sie w ogole gdzies teraz za darmo obejrzeć?
66
Karać karać i jeszcze raz karać, toż to nie ma mózgu zarówno na boisku jak i poza nim.
3
Gothic II z dodatkiem noc kruka bardzo klimatyczna swietna starsza gra jesli nie znasz bo wiekszosc gralo :p
49
Świetny artykuł całkowicie się z nim zgadzam. Suarez zapewne był sfrustrowany swoimi ostatnimi występami i brakiem goli, więc mam nadzieję, że teraz uwierzy w siebie, te dwa gole dadzą mu pozytywny impuls i wróci do formy. Jego wczorajsze zachowania były totalnie bezmyślne i skandalicznie. Jestem na niego wściekły za to co zrobił, bo zamiast być bohaterem mógł przekreślić nam z miejsca dwumecz. Mam nadzieję, że Luis Enrique zwróci na to uwagę i porządnie go opierniczy, bo takie sytuację są nieodpowiedzialne i nie mogą mieć więcej miejsca.
0
Nic w tym dziwnego jakoś trzeba tłumaczyć dominacje i serię triumfow najlepszej drużyny jeśli rok w rok jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii z nią przegrywa. A jeśli już wygra z nią jeden mecz ligowy jedno bramkową różnicą to już jest wielka wszechobecna euforia, która tylko świadczy o wielkości tej najlepszej jaką jest nasza Barcelona.
0
O ile się nie mylę to w LM jest tak, że jeśli zawodnik dostanie w dwóch meczach z rzędu po żółtej kartce to jest zawieszony w następnym meczu, ale na finał i półfinał kartki się zerują.