2

Oczywiście, bo przecież football to nie gra piłką i piękno sportowe, a szachy i taktyczny pojedynek na faule. Wg mnie sędziowie obecnie i tak są pobłażliwi i na wiele pozwalają. Zupełną głupotą jest myślenie - pozwalać zawodnikom na brutalne i taktyczne faule przy czym nie wyrzucając ich z boiska bo gra 11vs10 zabija mecz! Serio?! Mecze zabijają właśnie te faule i wszelkiego rodzaju przerwyniki w grze!

0

Niech juz zamkna jape Ci komentatorzy na temat wrzutek Messiego bo nikt inny na swiecie tego lepiej nie robi i niech probuje dalej.

6

Akurat to nie ma znaczenia. To po prostu kolejny mecz, tamte to historia i wszystko znowu zalezy od dyspozycji dnia, formy, szczescia itp. Rownie dobrze mozemy wygrac jak i przegrac teoretycznie szanse sa takie same na oba zdarzenia.

0

Ok super dzieki wielkie. W takim razie tak jak pisali wyzej. Nici z ogladania na zywo przez playera na przegladarce smart tv.

0

Player.pl na dowolnym urzadzeniu? Jak sie ma sytuacja ze smart tv z androidem? Tez dziala? Bo slyszalem rozne opinie.

0

Philips 48pfh5500/88. Obsluguje ta wtyczke?

0

Ok. Bylbym wdzieczny za odpowiedz jak juz sprawdzisz. Jakosc nie powala? Z tego co widze inni mowia ze jest ok.

1

Mówimy teraz o eleven w player.pl tak? Wtedy jakość transmisji jest normalna dobra i niezależnie od łącza bez żadnego zwieszania np podczas El Classico zgadza się? Kupiłem właśnie smart tv i ps4 oba urządzenia mają przeglądarkę, więc chciałbym właśnie w taki sposób oglądać eleven z tą wtyczką Silverlight nie będę mieć problemów na tv lub konsoli wiesz może?

0

Ma ktos z was wykupiony dostep do eleven przez player.pl i moze sie na ten temat wypowiedziec jak to dziala? Do tej pory mialem prze nc+ ale nie wiem czy bede z nimi przedluzal umowe a wiadomo zalezy mi na spokojnym ogladaniu meczow Barcy i nie chce bawic sie w zadne darnowe streamy slabej jakosci. Chyba ze jest jakies inne wyjscie? Ktos poratuje?

1

Przywrocenie ustawien fabrycznych czesto pomaga, ale w wypadkach gdy telefon sam z siebie sie zwiesi lub cos uszkodzi od wewnatrz przez system. Jesli jestes pewien ze to wina upadku czyki uderzenia to najprawdopodobniej jest to szkoda zewnetrza fizyczna, wiec pewnie spiecie albo sam glosnik sie uszkodzil i jest do wymiany.

1

A co chciales zmienic ustawieiami fabrycznymi po fizycznym uszkodzeniu?:p rozwaliles glosnik najprawdopodobniej - do serwisu.

1

Tak dokladnie moze o to chodzic. Jak sie tylko uruchomi zwolnij troche miejsca na dysku C zeby go nie obciazac dalej.

0

DIOS znaczy Bóg. IO w tym slowie to liczba 10 czyli numer Messiego. Taki przydomek posiada wlasbie on.

0

A wlasnie jak to jest z cenami na oficjalnej stronie? Sa wyzsze od tych na miejscu? Bo nie kupowalem nigdy przez strone.

0

Kupujesz na miejscu? Daj znac po ile sa jak mozesz.

0

Akurat jak kupowalem konsole jakies 2tyg temu to byla promocja z okazji swieta patryka :p w każdym badz razie jak komus zalezy moze czekac na promocje bo czasami sie pojawiaja.

0

Straszny szum robia ludzie wokół tego abonamentu czego kompletnie nie rozumiem. Wykupilem na ps4 ten abonament za 140zl na rok i mam spokoj nie jest to jakas astronomiczna kwota. Kupowanie teraz konsoli starszej generacji calkowicie mija sie z celem.

1

Ok. Wystarczy troche ruszyc glowa i domyslec sie ze chodzilo mi o to czy bedzie mozna je kupic na krotko przed samym meczem czy beda wyprzedane zamiast sie czepiac jesli nie jestes w stanie udzielic takiej informacji.

0

Jakiej ceny za bilet na mecz z Valencia moge sie spodziewac kupujac na miejscu? Niekoniecznie dobre miejsca byle w dobrej cenie. Czy jest pewnosc ze kupujac go dzien lub dwa przed meczem beda jeszcze dostepne?

0

Ok dzieki wszystkim. Planuje jechac na weekend 15-18 wtedy gramy z Walencja, ale to wszystko zależy od pracy. Bilety mysle ze powinny byc do kupienia w kasach na ten mecz.

0

Jaka to stronka? Jesli booking to znam kilka razy juz korzystalem, ale z dostepnoscia miejsc jest juz troche ciezko. Poza tym przylot mialbym o godzinie 21 i zanim dojade z lotniska tez troche minie. Jedyna opcja to chyba hostel w takim wypadku.

0

Lecac w ciemno do Barcelony na weekend bedzie problem ze znalezieniem noclegu czy raczej nie?

1

Mozesz mniej wiecej opisac koszty wyjazdu i czy jest problem na ten weekend z biletami/noclegiem? Bo wlasnie dowiedziałem sie w pracy ze moge miec wolny ten weekend wiec moze tez bym sie skusil.

4

Ale ja w żadnym momencie nie napisałem, że Suarez powinien nie wystąpić z żółtą łodzią. Wręcz przeciwnie jestem takiego zdania jak i Ty. Nie ma co kalkulować, zagrać zagra i nie dostanie żółtka, bo będzie uważać. Ja się tylko odniosłem do Twojej hipotezy o tym, że starcie z Villareal może być cięższe niż z Madrytem ;)

1

Tymczasem jest wręcz przeciwnie. Atletico NIC nie gra od paru dobrych tygodni. Mają zdecydowaną obniżkę formy i starcie w LM może najłatwiejsze nie będzie, ale to czysta formalność. Zobaczysz.

1

Myślę, że tu już nie chodzi o to gdzie będzie ciężej tylko o sam prestiż El Classico. W naszej obecnej sytuacji zaryzykowałbym nawet stratę pkt w dzisiejszym meczu, ale wziął pewny występ Luisa w najbardziej emocjonującym meczu sesonu.

0

No nie wiem, z roku na rok mam coraz to większe wątpliwości..

0

Zgadza sie. Bo im zaczynaja sie schody jesli musza grac z kims slabszym i zaczac atakowac pozycyjnie a nie tylko bronic i liczyc na kontre, bo tak jest latwiej.

1

Przyfarcili ostro pamiętam ten dwumecz :) nie ma co damy radę na spokojnie Atleti ma obniżkę formy obecnie. Griezman się potyka o wlasne nogi. Z PSV nie mogli strzelić bramki przez 210min to watpie, zeby dali rade strzelic nam wiecej niz my im ;)

6

Ustawione losowanie: PSG - Real, Barca - Bayern i to w takiej dokladnie kolejnosci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?