Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaucho @robsesh a co mają zarobki do tego ile on ma lat i jak się w takim wieku jak na nastolatka zachowuje? Niektórzy tu zachowują się jak typowe janusze z zakładu pracy, JO tu pracuje tyle lat, a przychodzi młody i na start ma 2x więcej to niech teraz zasuwa xD
To, że Wy i media kreujecie sobie sami 18latka na lidera na podstawie jego dziecinnych tik tokow czy memów jakie wrzuca to ja nie wiem czy to on jako dziecko ma problem czy to te stare pseudo mądre chłopy mają problem sami ze sobą.
Czy takie rzeczy trzeba tłumaczyć dziecku czy dorosłym ludziom?
6
@Barca_bwo też nie mogę tego przeboleć, ale nie opowiadaj głupot, bo lepiej ustawieni to oni nie byli. On był najlepiej ustawiony wprost na bramkę. Na siłę można było próbować to rozklepac, ale po co? Nie było gwarancji że podanie przy obrońcach którzy do końca byli przygotowani na takie zagranie w ogóle wypali. Decyzja dobra, tylko wykonanie FATALNE. Nie możesz w takiej sytuacji oddać strzał w sam środek bramki. To było jak rzut karny.
2
Zejście Viniego to najlepszy obrazek wczorajszego meczu, nie powiem uśmiałem się co nie miara :D
"Vini mógł nie zagrać już do końca sezonu!
Po tym jak Xabi Alonso go zmienił, Brazylijczyk zszedł obrażony zszedł prosto do szatni, jednak wrócił, bo ponoć od jednego z asystentów Xabiego Alonso dowiedział się, że jeżeli nie wróci zaraz na ławkę rezerwowych to w tym sezonie już więcej nie zagra."
Źródło: Defensa Central
Jeśli tak to prawda to jedyne słuszne zachowanie Xabiego, ale coś czuję że niesmak może pozostać i Vini lekko w realu mieć nie będzie. Wygląda na to że już definitywnie utracił status największej gwiazdy na rzecz Mbappe.
4
@barcasempre to zależy od okoliczności. Jak odpadamy w takim dwumeczu jak z Interem gdzie dominujemy to tak boli to. Ale kompromitacje typu 8-2 również bolą, bo to jest coś co w historii i na memach zostaje na długo.
21
Nie wiem czy to kwestia tego, że człowiek spodziewał się porażki i to wysokiej w dzisiejszym klasyku z racji na absencję i inne aktualne problemy czy o co chodzi, ale jakoś specjalnie mnie nie zabolała ta porażka. Po odpadnięciu z Interem miałem kaca i ból czterech liter przez dobrych kilka dni, a teraz na luzie do spanka. Mecz wyjazdowy, jedynie 3pkt straty i gramy dalej, obyśmy odpalili na wiosnę i jazda Vamos!:)
0
@Messiah10 zgadzam się, z taką grą to nieistotne nawet czy sędzia się pomylił czy nie. Gdyby nie uznał bramki przez łokieć na Cubarsim to Real i tak by docisnął. Dziwiłem się, że odpuścili więc dzięki temu mamy najmniejszy możliwy wymiary kary co może być znaczące jeśli uda się wygrać klasyk w rundzie wiosennej. Uniknęliśmy blamażu, a 3 pkt do odrobienia. Tylko muszą wrócić zawodnicy z kontuzji i trzeba to ustawić wszystko żeby grało jak sezon temu...
0
@bezalkoholowy jeśli kurs to 6,7 to nie ma szans że dotyczy ogólnie kartki dla Viniego. Masz dopisek 1. co oznacza zazwyczaj pierwsza kartkę w meczu dostanie właśnie ten konkretny piłkarz w tym wypadku Vini.
1
@norbi77 jestem tego samego zdania, zbyt wiele się nie zgadza i to się po prostu nie może udać, chociaż wiadomo nadzieja umiera ostatnia i wiara będzie do końca :P przyjmę chyba tę samą strategie. Jak zazwyczaj nie pije nic tak jutro będę się musiał znieczulić, bo nerwy i stres już mnie łapie :P
1
@norbi77 do tego ten sędzia i Wojtuś na bramce (oby nie wyłapał szybkiego czerwo).. niestety, ale jak zawsze jestem optymistą tak jutro boje się nie tyle o stratę pkt, bo to biorę na klatę, ale o blamaż. Oby obyło się bez kompromitacji, a punkty cóż to tylko 3pkt, a sezon długi więc można później odrobić.
0
@Frimpong ale faktycznie sędzia aż tak nagiął czy była jakas gra na czas w doliczonym czy coś się wydarzyło przez co tak mocno wydłużył? :P
0
Co się stało w doliczonym czasie LFC, że doliczone były 3, a bramka padła w 45+5?
Kibice gospodarzy wykrzykują CHEAT
0
@MYTO również remis bralbym w ciemno. I podobnie jak Ty zazwyczaj jestem optymistą nawet gdy inni nie wierzą, ale co do jutra mam jakieś przeczucie graniczące z pewnością, że niestety przegramy. Oby obyło się bez kompromitacji, bo taki scenariusz również biorę pod uwagę. Tak jak napisałeś, mnóstwo kontuzji i brak ławki, a do tego sędzia który czuje że nie będzie z nami delikatnie mówiąc. To się nie ma prawa udać, ale wiadomo nadzieja umiera ostatnia. Całe szczęście że Fermin wrócił bo bez niego moglibyśmy już białą flagę wywiesić.
0
Szukam prezentu urodzinowego dla przyjaciela, który ma 5 letniego syna i oboje są fanami piłki nożnej. Myślałem o stadionie z klocków LEGO gdzie mogliby go razem ułożyć jednak cena 2500-3500zl to poza moim budżetem. Czy znajdę coś podobnego do około 500zl, może ktoś coś polecić lub zasugerować żebym złapał inspiracje? Z góry dzięki :)
0
@MYTO a to powiedział że wlicza to jako zrealizowana obietnice, bo nie wylapalem?
0
@MYTO oczywisice, że nie. Może i obecna TVP nie jest aż tak obrzydliwa jak była za TVPis, ale to nie znaczy że jest odpolityczniona, bo jest ciągle daremna. Na szczęście nie mamy się o co martwić, bo już rośnie konkurencja, która jak nie przeskoczy poziomem TVP to co najmniej się z nią zrówna. Mianowicie kanał zero dostał koncesje i ma nadawać już niedługo.
1
@karoleq992 nie no naszą podstawową parą stoperów aktualnie jest Garcia i Cubarsi i tak najprawdopodobniej wyjdziemy
2
@Kinginiesta na krechę, tu dźwignia tam dzwignia i jakoś to będzie, camp nou wraca więc będziemy monetyzowac to :D a tak na poważnie to niestety aż szkoda że jesteśmy w takiej sytuacji, bo przy taktyce Flicka z wysokim pressingiem to byłby top1 wymarzony transfer i idealnie na lata by siadł do nas.
0
@pt9 mi to właśnie siedzi, że jest taka gorąca. Jak jadę w trasę i jest jesień/zima to marzy mi się w aucie taka gorąca kawka która dłużej utrzyma ciepło i nie stygnie tak szybko.
1
Jak to widzicie na klasyk, Ferran od 1 minuty czy Fermin na lewym skrzydle i w pomocy FdJ,Pedri i Casado?
0
Czy Olmo strzeli w całym sezonie więcej bramek niż Fermin we wczorajszym meczu?
14
To jest najdurniejszy przepis Varu, że nie może on interweniować podczas czerwonej gdy wynika ona z drugiej żółtej.
0
Sygnał ostrzegawczy dla Balde. W meczu z Realem by to nie przeszło i byłaby już czerwona.
2
@PatrykBarca w teorii, a w praktyce żadnego lewo nożnego co przy rozgrywającym stylu gry już od obrony jest kluczowe.
2
Christensen, widzicie już dlaczego Flick na niego nie stawia? Ten gość jest niepoważny i jego postawa to masakra. Kontuzja, za kontuzja. Raz boli paluszek, raz główka. Dla kadry zależy mu grać i tam zazwyczaj pełne 90min w każdym meczu gra. Coś czuję, że Flick musi widzieć jego postawę i zaangażowanie stąd rzadko go wystawia. Pozbyć się go jak najszybciej i dać szansę komuś komu będzie zależeć.
3
@szela1899 nie wiem czego większość oczekiwała przy takiej kadrze i braku jakościowej ławki rezerwowych. Posypały się kontuzje to posypała się gra. Dla mnie to normalne, a zeszły sezon zrobiliśmy wynik ponad miarę. Mam tylko nadzieję że zażegnanym kontuzje teraz na jesień i nikt nie połamie się na wiosnę. Oby tylko do tego czasu Real nie odskoczył za bardzo.
7
@bartekvisca co, że mają drewna jak przy w naszej sytuacji kadrowej nie będzie komu pressować. A jak nie będzie komu pressować to będziemy zostawiać kratery wolnej przestrzeni w środku pola, co przy wysokiej obronie pozwoli wypuszczać mbappe na wolne pole co kilka minut.
W zeszłym roku byłem spokojny przed każdym klasykiem, ale teraz czuję że możemy się skompromitować mocno. Obym się mylił.
0
@michal26 bardzo dobrze, że piszesz niewygodne rzeczy i wyrażasz swoje zdanie. Dzięki temu można tu z Tobą od lat dyskutować na wiele tematów i to w kulturalny sposób. Hmm wracając do tematu, bo wg mnie nie jest on łatwy i czarno biały. Ja również zostaje przy swoim. Rozumiem Twoje argumenty, ale dla mnie tu jednak jest ciąg logiczny. Rzuciłem kilka przykładów, być może nie da się ich jeden do jeden porównać, ale tego zapewne jest więcej. Nie odniosłeś się np do wyrobów tytoniowych smakowych. Zakazanie tego spowodowało, że sprzedaż w Polsce spadła niemal do zera i ciężko kombinować z dystrybucją, bo na większą skalę to byłby przemyt. Tu również można powiedzieć że to dla zdrowia czlowieka. A co jeśli chodzi o zwierzęta? Np ochrona gatunków zagrożonych. Po co wydawać pieniądze na ochronę gatunków, na reintroducje skoro w innych krajach nadal się poluje na dzikie koty i na czarnym rynku czy za granicą można kupić ich wyroby? Ja uważam, że ludzie są w stanie obejść się bez najmniejszego problemu bez hodowali zwierząt i zabijania ich w celu podniesienia sobie "luksusu".
14
@michal26 sorry, ale takie bzdurne argumenty można przypisać do wszystkiego. Po co segregujemy śmieci skoro inni i tak będą śmiecić? Po co dbamy o powietrze i wymieniamy stare piece i kotły na nowe skoro inni i tak będą kopcić? Po co zakazywac sprzedaż tytoniu smakowego skoro i tak można kupić za granicą? Idąc bardziej hardcorowo po co zakazywać pracy nieletnich czy nawet niewolnictwa skoro gdzieś tam w świecie i tak będą to robić? Po co zakazywać prostytucji skoro i tak można jechać za granicę żeby skorzystać?
Czasami zastanawiam się z czego wynika taka krótkowzroczność, bo oczywistym jest że przy utrudnionym dostępie sprzedaż spadnie.
2
@Kinginiesta bo ludzie to takie jelenie, które lubią się dawać w cztery litery bez mydła. Ja się z Tobą zgadzam, zarabiam dość i stać mnie, ale nie o to chodzi, żeby w trakcie umowy oni bez rekompensaty żadnej i obniżki w abonamencie czy jakiejkolwiek renegocjacji warunków dopuszczali sobie bezkarnie takich zagrań. Ja prawdę mówiąc place też podobna kwotę miesięcznie, a mam taki pakiet tylko pod Barce, bo nic innego nie oglądam.
0
@pep71 może za bardzo poleciałem skrótem myślowym. Chodziło mi o zakazanie praktyk, które uniemożliwiają piłkarzowi rozdawanie autografów kibicom gdy dana firma chce tego podpisu tylko dla siebie na wyłączność. Oczywisice można znowu powiedzieć, że to biznes i ograniczanie wolnościowe umów, ale takiego zdania jestem. Pomijam że to słabe moim zdaniem ze strony piłkarza, że w ogóle w coś takiego idzie. To policzek dla własnych kibiców.