3

@Karol145 @Sysia11 @Hshdhrhdh @Stinger_ nie wypisujcie głupot, że warty max 80mln, bo to zależy jak dla kogo. Do głównego rywala w walce o tytuł mistrza Anglii, który tydzień wcześniej wyciągnął po jednym dobrym sezonie Ekitike z Frankfurtu za prawie 100mln ma Newcastle oddać swoją gwiazde za 80?? XD

Isak jest sprawdzony w top5 lig, to aktualnie jedna z najlepszych 9tek na świecie, a ma dopiero 25 lat. Gdyby on był wart 80mln to co drugi klub z top5 lig bez wahania by wysyłał już przelew.

0

@Criss18Barca rozpaczliwa obrona w meczu z Portugalia?

Druga połowa Polska - Portugalia ME 2016 główne statystyki:

Posiadanie piłki Polska 53% - 47% Portugalia
Strzaly celne na bramke Polska 3 - 2 Portugalia

No to faktycznie rozpaczliwa obrona. PS. w dogrywce również dominowalismy i to portugalczycy mieli szczęście.

0

@Kwiatek67 dlaczego Arabia? Ja obstawiam, że LFC. Gdyby miała to być Arabia to juz jakiś czas temu mogło to być ogłoszone, a tak możliwe że czeka na lfc.

3

@lajcior za mało. 30 dni jak w Skandynawii byłoby ok. Powinniśmy dążyć do poprawy jakości życia.

0

Jakie spodenki sportowe polecacie na siłownię/do grania w piłke na orlik? Do te tej pory miałem od wielu lat nike dri fit pro, ale ten model kiedyś wyglądał zupełnie inaczej i już takiego w sprzedaży nie widzę. Większość modeli ma podszywana bieliznę, a do takich sportów też uważam że to zbyteczne. Czy znajdę jakiś fajny model najlepiej z kieszeniami i bez drugiej warstwy bielizny? Może ktoś coś polecić?

Edit. Miałem do tej pory nike, bo podobał mi się minimalizm czyli całe czarne i malutki niewidoczny w zasadzie znak nike. Aktualnie nike academy ma znaczek nike na pół spodenek co nie podoba mi się.

0

@Transu96 i gdzie tu samozaoranie, bo nie rozumiem? :D Te 7-10 lat temu fifa wyglądała zupełnie inaczej i powiedziałbym że serio miałem fun grajac z kumplem w fifa 13 i budując przez kilka miesięcy wymarzony skład składający się ze złotych kart plus max in form na podstawie performencu zawodnika z prawdziwych jego występów i to było tyle bez żadnych udziwnien. Przyznaje kupowałem kiedyś te gierke co roku, ale teraz jak widzę i słyszę na relacjach ytberow co się dzieje obecnie to szok. Monopol spowodował, że to już jedynie skok na kasę, EA goli frajerów nie dowożąc przy tym jakościowego produktu. Mnie zaczęło już odpychać to jakim syfem się ta gra stała w fifa 18, ale to co jest teraz to już przekracza wszelkie granice :)

0

@WiernyKibic111 dokładnie :D beka z ludzi którzy jeszcze dopłacają do przepłaconej gierki, która niczym się nie różni od wersji sprzed roku :D ja swoją przygodę z fifa zakończyłem już dobre 7 lat temu, ale jeszcze te 10 lat temu kupowanie fifa pointsow miało jako taki sens jeśli chciałeś przyspieszyć swoją rozgrywkę. Teraz jest podobno to co mówisz. Max 2 tygodnie i i tak masz topowy skład, a EA i tak zacznie wypuszczać masę nowych kart po kilku tygodniach zmuszając Cię do robienia wyzwać lub otwierania paczek. Druga sprawa, kupować fifa pointy żeby przyspieszyć grę, która i tak de facto kończy się po 2tyg zamiast dać sobie chociaż kilka dni nacieszenia się tym, że dazylo się samemu do celu i wzmacnialo skład bez wspomagaczy to już jest epickie dla mnie xD

0

@pikass14 czytałem w artykule że utworzony był korytarz życia, bo wcześniej jakas kolizja zdarzyła się na tej drodze. Jemu ewidentnie się spieszyło, bo ponoć zawrócił z korka z tego korytarza życia w którym stał i zaczął jechać pod prąd pewnie mając z tyłu głowy że niedaleko za nim był zjazd i uda mu się do niego dotrzeć. Tak czy siak tragedia i skończona głupota.

0

@Kazragore grubo przestrzelone? No to już zależy od punktu widzenia, bo systemowo i ustrojowo to zdecydowanie bardziej kontrowersyjne w końcu mówimy o potencjalnym łamaniu konstytucji i nie respektowaniu orzeczenia sądu najwyższego. Lapowke możesz nazwać bardziej kontrowersyjna moralnie czy społecznie.

0

@July_6_BcN no i super, że to właśnie prezydent korzysta sobie z takich furtek, żeby realizować rozkazy swojego wodza :) nie ma to jak dalsze rozjudzanie kontrowersji ustrojowo systemowych przez głowę państwa. Przyklaszczmy razem, że ulaskawil najmniej i tyle brawo Endrju :>

0

@July_6_BcN no, a nie powinno zależeć od nikogo i nie powinno być żadnej dyskusji. Innymi słowy najmniej, ale najbardziej kontrowersyjne i wywołujące chaos i debatę publiczną pogłębiając podziały. Nie powinno to w ogóle mieć miejsca.

1

@MatBac1991 brawo, pusta lala właśnie zrealizowała swój cel czyli złapała Cię na haczyk, Ty podajesz to dalej i robisz jej zasięgi :D jak widać fajnie się niesie. Nie tak jak jej wypowiedzieć z paru godzin później gdzie od razu to zdemontowała co tylko świadczy o tym, że ta wypowiedzi to skok na zasięgi był i własna promocja na znanym nazwisku :)

7

@blakkudium cóż szkodzi powiedzieć? Narobić szumu w okół siebie, zdobyć kilka tysięcy followersow i następnie wycofać się ze wszystkiego. Tak się robi zasięgi.

0

@urbipl masakryczna śmierć, ale jak poszukiwania mogły trwać godzinę? Jeśli bracia się z nim bawili to powinni wiedzieć doskonale w którym miejscu się piasek osunal. Nie wiem czy to by coś dało i czy 17latek by przeżył, ale gdyby szybko rozpocząć odkopywanie z pomocą innych osób to kto wie

0

3

@Starrk oczywisice że objawy większe lub mniejsze po covidzie istnieją, mam lekarzy w rodzinie i wiele przypadków słyszałem. Sam na własnej skórze po covidzie kilka miesięcy miałem problemy z płytkim oddychaniem i sprawdziłem to z lekarzem, to się jakoś nazywało fachowo, ale w płucach jakieś pęcherzyki mi się zrobiły w skutek covidu i to był problem, ale tak jak lekarz powiedział że do kilku miesięcy znikną tak zniknęły. W tym czasie podobnie jak @clyde mialem też problemy z prostymi słówkami, plątały mi się i jakieś bezsensu słowa wplatalem w zdania :D to samo miał mój kumpel bo razem chorowaliśmy.

2

@Starrk ja mam wrażenie że tak mi już zostało, a covida miałem 4 lata temu :D

A tak na poważnie. Jak już długo mi się to utrzymywało to wziąłem się za badania i zacząłem uzupełniać braki witamin. Do tego lepsze odżywianie, trochę sportu i jest gitara. No chyba że znowu się rozleniwie (czytaj np choroba jak w Twoim przypadku). Cóż, w pewnym wieku zaprzestanie jakiejkolwiek aktywności fizycznej i prawidłowego odżywiania się skutkuje niestety taką apatia i brakiem energi i z roku na rok zaczniesz to co raz bardziej zauważać. Skoro teraz zauważyłeś to pierwszy raz to strzelam że masz około 30 lat. :D

1

@Sulimo jak lubisz hack n slash to polecam Poe2. Diablo nie ma podjazdu, szkoda że Blizzard zrobił takie gowno mając gotowy produkt, bo diablo 2 było świetna gra. Poe bazuje właśnie na diablo2 przy czym jest oczywisice znacznie bardziej rozbudowane. Rewelacyjny tytuł.

1

@jacobFCB śmiało możesz sobie obejrzeć Silos. Dla mnie dwa najlepsze seriale razem z Rozdzieleniem

0

@michal26 ja mam 5 lat już Huawei p30 pro i wszystko działa jak od nowości. Bateria może ciut słabiej, ale nie wymieniałem jej, a i cały dzień bez nadmiernego obciążenie uciągnie. Kolejnego smartfona niestety Huawei juz nie wezmę z racji braku wsparcia Google od kolejnego modelu. W każdym razie jak się trafi na dobry sprzęt to jak widać zespoły nie padają. Zastanawiałem się nad nowym xiaomi też, ale jak mówisz jakie są jaja to chyba odpuszczę te markę. Chodzi mi po głowie smartfon od googla pixel 9 pro, ale ma być niedługo premiera 10, więc chyba się jeszcze wstrzymam. W całkiem dobrych pieniądzach może też spoko motorole flagowy model dorwać, ale to już bardziej przedział 2-3k raczej.

0

@GeneralXavi myślałem że właśnie mówisz o tym okresie sprzed kilku lat gdy ten precedens byl największy.

0

@Roobo rozumiem, że ciągle mówimy tylko o zakupach spożywczych. Dla mnie osobiście normalnym jest ze w kraju rozwijającym się gdzie jest wzrost PKB, wzrost inflacji, wzrost zarobków wśród ludzi produkty spożywcze również drożeją. Grunt żeby nie drozaly bardziej niż zarobki i to się raczej nie dzieje. Patrząc na średnie wynagrodzeń z ostatnich lat to znacznie przebijają one wzrost cen produktów spożywczych, więc w czym problem? Na swoim przykładzie powiem, że jest kilka lat temu zastanowiłem się dwa razy czy coś kupić, a teraz pakuję do koszyka jak leci i nawet nie patrze na ceny tylko na produkt żeby był dobry jakościowo i zdrowy, najlepiej typu Bio.

1

@Roobo sam nie spożywam masła, stąd dziwiłem się o te "afery maślane" i różnice na poziomie kilku zł, bo nawet jak ktoś je spożywa to w jakich ilościach? :P mówimy tu o kostce na tydzień/miesiąc? Ciekawe zjawisko biorąc pod uwagę, że pewnie dobra połowa polakow równowartość 10 kostek masła przewala przynajmniej raz w tygodniu na jakiś kubełek z kfc czy coś w tym stylu :D

0

@July_6_BcN hmm może to nie Ci sami narzekają co latają z tymi pustymi :P ale ogólnie co do reszty zgadzam się.

A co do odpowiedzi do smrodka, bo te też przeczytałem to uważam, że jeśli Ty jako kobieta raz zaprosiłaś gościa na spotkanie/kawę, a on z tego nie skorzystał to szkoda czasu ponawiać prośbę. W mojej ocenie to jasny sygnał, że nie jest i nie będzie zainteresowany. Zainteresowany facet nie tyle by się zgodził raz dwa, co jeszcze sam by się przypomniał gdybyś przypadkiem zapomniała. Oceniłaś też siebie jako dość atrakcyjna i faktycznie tak pewnie jest, ale tu problem może leżeć po stronie facetów jakich masz w otoczeniu i na jakich trafiasz, mogą być nieporadni. Jak sama pewnie zauważasz łatwiej jest nawiązać bezpośredni kontakt w sieci niż na żywo. Ja osobiście nigdy nie byłem fanem tindera i uważam to za samo zło :D dużo lepiej i efektywniej jest zagadywać na żywo, ale wiem też że sporo facetów ma z tym problem.

0

@July_6_BcN a ja myślę, że ludzie mają co raz to większe oczekiwania względem drugiej osoby, relacji czy związku, a jednocześnie sami chcą prowadzić niezależne i atrakcyjne życie. Pokus mnóstwo na wyciągnięcie ręki przez co ciężej o długą relacje, w której jedna osoba będzie trwać przy drugiej i jednocześnie rozumieć ją i poświęcać się dla niej i dla związku.

1

@michal26 @mkord albo trochę niejasno napisałeś i ja nie wyłapałem Twojego przekazu, albo też trochę namieszałeś. Generalnie nie jest całkowita prawda to co piszesz. Michał dobrze mógł usłyszeć. Są dwa typy umów readmisyjnych. Readmisja własnych obywateli oraz obywateli państw trzecich.

A z tym że odnosisz się do tego że oni (domyślam się że PiS) nie byłby na tyle głupi żeby sprowadzać obywateli z państw typu Pakistan czy Bangladesz to dlaczego niby nie? To właśnie z tych państw są dość duże napływy czy to legalne czy nielegalne. Problem polega na tym, że raz sprzedawali na potęgę lewe wizy, a dwa myślisz że jak już to robili to sprawdzali lub kogoś to interesowało czy w razie problemu mamy umowy readmisyjne czy deportacyjne z krajami ich pochodzenia? Trzeba być naiwnym żeby w to wierzyc :)

0

@GeneralXavi a jaka to normalna władza? Ta która kilka lat wcześniej wydała dziesiątki jak nie setki tysięcy lewych papierów dla tych imigrantow z bliskiego i dalekiego wschodu?

Btw, umowy o readmisje to nie fanaberia tylko niezbędny element funkcjonowania każdego kraju, który chce się liczyć na arenie międzynarodowej i który respektuje prawo, więc znowu nie wypisujmy głupot.

0

@Rifek żadnych różnic nie widzę względem aktualnej sytuacji w polityce :) za to młodzi ludzie myślą "nowa jakość" i poważnie wierzą w to, że myślą samodzielnie i każdy będzie kowalem własnego losu. Bóg, honor, ojczyzna i do przodu. A w zasadzie to do tyłu, bo ten świetny Mentzena na uzdrowienie służby zdrowia to ponowienie klapy z czasów PRL.

3

@Frimpong dostęp do broni dla każdego. W takiej sytuacji każdy ma prawo bronić swojego życia ;>

0

@michaleu zakładam że mógłby się nie zdecydować na operacje w tym momencie gdyby LFC go potrzebował na KMŚ. A nawet jeśli i by został to by nie jechał teraz na zgrupowanie do Anglii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?