Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@joloskyy zgadzam się. Nie mam pretensji do Wojtka, wcześniej też nie miałem. Sympatyczny gość, lubię go. Zawsze gotowy i z pokorą do gry. Media w PL oczywiście też go chwalą, ale ja mam z nim pewien problem. Nie można mu zarzucać, że bramki wczoraj czy te z Interem są na jego konto, ale co by nie mówić wczoraj oba strzały leciały w środek bramki. Z Interem również wszystko co szło w bramę to puscil. On po prostu nie daje nic ponadto co musi obronić. Ja od bramkarza wymagam jednak żeby raz na jakiś czas popisał się świetną parada i wyciągnął "setkę".
0
@bart_azz jaka czerwona, daj spokój. Bo Żewłakow naczelny biały rycerzyk tak w studio w przerwie powiedział? 100% mocna żółta i tyle.
38
Przyznam że PSG było lepsze, ale czy aż tak? Obraz mocno przekłamany przez komentatorów, którym stolik komentatorski unosił się do góry za każdym razem gdy PSG było przy piłce.
Statystyki i exG pokazują że mecz był wyrównany. Mieliśmy swoje sytuacje. Dwa razy z pustej bramki wybijal obrońca piłkę. Sędzia również dołożył swoje trzy grosze nie pokazując ewidentnej drugiej żółtej Mendesowi co zmieniłoby kompletnie obraz meczu i prawdopodobnie wynik.
I tak awansujemy do kolejnej rundy, więc głowy do góry i nie bądźcie tak łatwo podatni na komentatorke. Gratki dla Lucho, super posutawial drużynę i zasłużył wywieźć dobry wynik.
1
@macio_944 dzisiaj komentatorka ewidentnie robi sobie dobrze do PSG. To już któryś raz wspomnienie o osłabionym PSG które super gra w piłkę. O Barcy nic dobrego, ani nic o naszych problemach kadrowych. Beka
0
Marciniak 2.0 ;)
0
@lucca87 nie wiem czy nie, ostatnio miał zaraz po Pedrim najwięcej skoków pressingowych w drużynie. Myślę że dużo osób przyjmuje taka narrację z racji na jego wiek, a nikt nie dostrzega że on serio daje jeszcze rady. W kazdym razie póki obaj są w formie niech się wymieniają. W końcu po to są wartościowi zmiennicy :)
0
@lucca87 no ok po wypowiedzi Flicka można wnioskować że Yamal faktycznie zacznie od początku, a Ferran i Lewy się zmienia w drugiej połowie. Nie rozumiem tylko co znaczy u Ciebie, że Lewy nie ma intensywności. Wydaje mi się, że to on będzie pierwszym wyborem, ale kto wie nie wykluczam również opcji że wyjdziemy z Ferranem. Nie ma moim zdaniem większego znaczenia, oboje są w formie.
3
@lucca87 a skąd przekonanie, że Ferran jest podstawowym napastnikiem i że tak będzie wyglądać linia ataku? Po pierwsze to ciężko wskazać kto jest podstawowym napastnikiem, wg mnie mimo wszystko ciągle Lewy będzie pierwszym wyborem na najważniejsze mecze. Druga sprawa to fakt, że może on z Ferranem grać razem i tak najprawdopodobniej będzie w tym meczu. Yamal jest świeżo po kontuzji i duża szansa że nie zagra od początku.
Odnośnie stoperów to na ten moment wydaje się że podstawowa para to Araujo i Cubarsi, ale biorąc pod uwagę fakt że gramy z PSG to obstawiam że wyjdziemy Cubarsi i Christensen.
0
@karolszymek Orlowski ma względne pojęcie o piłce hiszpańskiej więc jako tako jako drugiego słucha się go w miarę, chociaz może to przez sentyment. Nie plakalbym gdyby nie komentował. Ja widziałem że równie dużo hejtu jest na Laboge, który zazwyczaj jest jedynka. Według mnie Laboga to jest master Claas jeśli chodzi o ligę hiszpańska i tutaj się mocno nie zgodzę z hejtem na niego. To jakim on jest pasjonata LaLigi, jak prawdziwie przeżywa te mecze to jest cud miód i orzeszki. Uwielbiam go słuchać za jego pasje i zaangażowanie i mam nadzieję że będzie komentować jak najdłużej.
3
@Zoker Atletico grało świetnie, te 5 bramek zasłużonych, a mieli dużo więcej bardzo dobrych okazji kilka setek zmarnowanych. Real w drugiej połowie chyba nawet strzału nie oddał
3
Takie zagranie noga gdy masz świadomość że zawodnik idzie na uderzenie głową w sytuacji dośrodkowania po rzucie różnym? To powinno być czerwo
0
Matko Sorloth coś Ty się tak odchylił jakbyś uniknąć chciał tej piłki... Takie ciastko dostać to była seta
0
Lenglet XD
do czego Ci głowa? JEM NIOM
0
@PuszkinFan i tak w każdym secie ;)
0
@dorszyk22 no to bierz, pytanie skąd wytrzasniesz kolegę w wieku 18 lat, który będzie od Ciebie przynajmniej te 5 lat starszy i będzie tak chętnie z Tobą jeździć na Twoje zawołanie przez rok xD zresztą podobne przepisy już istnieją i funkcjonują w niektórych państwach
0
@kuz niestety głównie brawura. Uważam, że pierwszy rok po uzyskaniu prawka powinien być obowiązek jazdy z opiekunem lub inną osoba dorosła, która ma już prawo jazdy od kilku lat, cokolwiek żeby tylko był nadzór nad młodym kierowcą o jego brawura. Młody nie myśli o konsekwencjach i szaleje.
0
@Gronek spoko zapach, ale słodki i dość ciężki. Mi się kojarzy z okresem zimowym świątecznym i tylko w takim okresie używam. Mam mała pojemność i idealnie na kilka lat wystarczy. Na codzien osobiście nie polecam.
0
@Rhaan Raphinha był już próbowany. On się nie nadaje na 10.
15
Błąd na konto bramkarza, ale to co gra dzisiaj Casado to jest jakiś nieśmieszny żart. Nie ogarnia kompletnie co się w koło niego dzieje i wszystko traci. Teraz zagrania od Garci też nie ogarnął :)
0
Ferran się idealnie sprawdzał w zeszłym sezonie jako rezerwowy, strzelal dużo gdy wchodził z ławki, nie gdy grał od początku. Trzeba wrócić do tego układu
3
@vangoor @Pressinho @Safrani nie rozumiem o czym dyskusja, bo face id jest również na androidzie i nie trzeba do niczego ściągać rękawiczek przynajmniej przy Androidzie, nie wiem jak IOS.
@Safrani długo się wahałem, ostatecznie zostałem przy androidzie od Googla, ale nie powiem Ci czy to dobra decyzja. Zaważyło głównie to, że zawsze miałem googla i chciałem mieć dalszy ciąg kontynuację chmury i moich danych w tym samym środowisku. Sama konfiguracja jest możliwa również na iPhone, ale nie byłem przekonany czy zachowam te ciągłość na wszystkich płaszczyznach czy jednak niemiło się zaskoczę po przesiadce, że coś mi nie działa, czegoś nie mogę przenieść i muszę trzymać w dwóch różnych chmurach.
2
@michal26 Fermina można było sprzedać za jakieś 80 baniek, ale przed sezonem np kosztem gwarancji Nico, ale nie na końcówkę okienka i zostać z ręką w nocniku.
10
@macio_944 ja mysle, że to z czasem Krzychu zauważył, że jego widowania to w 90% jak nie lepiej to konfederaci i jak to dobry biznesmen postanowił to zmonetyzowac. Cóż, szkoda bo miała być obiektywna tv, ale rozumiem że ostatecznie pieniądz rządzi światem i trzeba doić póki się da.
0
@pt9 dodaje do playlisty :D
1
Jest chaos, jest wymiana, ale umówmy się. W tak otwartej grze z takimi zawodnikami powinniśmy kontrować i punktować taki zespół jak Rayo. Gramy tragicznie.
2
@tadzik447 każdy tak mówi :P mam szwagra chirurga i mówi że takie sytuacje są na porządku dziennym, mnóstwo przedmiotów już wyciągał :D hardcorowe jest jak ludzie jakieś np żarówki wkładają, bo to duże ryzyko pęknięcia i pokaleczenia od środka co może nawet do śmierci prowadzić.
0
@L4ngusta a jak chcesz zakupić bilet?
0
@lukas992 nie tyle ostatnio co to już trwa od kilku lat. Niestety jest inwigilacja, ale nie ma wyjścia. Jak Ci to przeszkadza to jedynym wyjściem jest nie jechać.
1
@directedbyfcb @RobiS stream streamowi nierówny. Nie mam nic do twórców internetowych, nawet niektórych lubię. Jest wiele ciekawych podcastów czy twórców na Twitchu, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Patostreamerow i te cała patologię trzeba dojeżdżać, bo szczury się szerza szybciej niż choroba
0
@Vegeta88 tak, patrzyłem też na takie okna chociaż wolałem mieć balkon gdzie faktycznie czułbym się że jestem na zewnątrz i gdzie mógłbym usiąść. Te okna też najtańsze nie są bo razem z montażem sztuka około 15tys, niemniej poczytałem o tych balkonach to już w ogóle podobno koszt w okolicach 30-80tys plus formalności w urzędach :P ostatecznie chyba to oleje, mam duży taras na parterze i to musi wystarczyć, bo za takie pieniądze balkon czy okno to wydaje mi się to po prostu zbędne. Jeszcze się okaże że więcej problemów z izolacja, zaciekami itd. Wstawię zwykle okna i tyle. Dzięki za fatygę i podesłanie innego rozwiązania niż balkon