0

Czy wstawiał ktoś z Was balkon lub taras na poddaszu czyli de facto w dachu w bryle budynku? Zastanawiam się czy takie rozwiązanie w istniejącym budynku ma sens czy wiąże się to z dużymi kosztami.

0

Martwi mnie ta nasza obrona. Zawsze graliśmy wysoko i ryzykownie, ale jakoś z generałem Inigo był spokój i człowiek tak się nie trząsł przy każdej akcji rywala. Był spokój, była pewność i było bardzo dobre wyprowadzenie piłki. Teraz jest chaos i mimo lepszego bramkarza to obawiam się mocno tego sezonu

4

X D

Faul na Olmo, następnie faul na Gavim, a ten pajac gwizdze dla Levante xD

4

Fajnie ze dalej leją wodę po tej murawie, na której drenaż nie działa. To jest dla mnie hit, że takie coś jest dopuszczane. Gra się nie klei, strzaly nie wychodzą, a większość przez to że piłka po prostu hamuje :))

1

Jprdl ferran... Potwierdza się że on najwięcej daje z ławki. Nie dziwię się że Flick tak wybuchł

7

Nie wiem, ale mam wrażenie że przez to nasączone boisko to ta piłka toczy się jakby ważyła 20kg. Strasznie ociężale chodzi, nie ma szybkich wymian.

1

Ale porobili. Trzeba oddać, klasa akcja.

1

@Ryse czyli piszesz, że niektóre warzywa jednak Ci wchodzą? Druga sprawa to nie potrzebujesz warzyw żeby schudnac. Oczywiście one są mega zdrowe i warto je włączyć do diety, ale nie jest to wymagane. Dobra dieta to kwestia nawyków żywieniowych, więc z czasem może Ci zaczną inne rzeczy bardziej podchodzić. Ważne jest utrzymywać ujemny bilans kaloryczny w ciągu dnia. Do tego trochę ruchu i będą bardzo dobre efekty przy Twojej nadwadze. Taki rower wystarczy, do tego fajnie jakby włączyć jakieś spacery nie trzeba się od razu katować siłownia, ale jak złapiesz zajafke to zawsze na plus. Chociaż żeby się nie zniechęcić polecam bieżnie i spacery spokojnym tempem jakieś 5-6km/h można zwiększać sobie przewyższenia z czasem. Z jedzenia to wyeliminuj przede wszystkim słodzone napoje (pij wodę), odłóż słodycze i jakieś przekąski typu chipsy - po prostu nie podjadaj w ciągu dnia między posilkami, a resztę posiłków możesz jeść normalnie tylko rzecz jasna bez obżarstwa :) warzywa akurat mają to do siebie, że pomagają chudnąć, bo dają efekt sytości znacznie większy niż inne produkty i na dłużej Cię zapełniają, ale jak teraz Ci nie wchodzą to odpuść.

2

@RozowaPantera dlatego trzeba patrzeć na szerszy kontekst, a Twoja uwaga mimo że słuszna to również odnosi się jedynie do wybiorczego okresu. Jeśli sprawdzić ten wskaźnik na przestrzeni ostatnich lat to wsunie się nam wniosek że wszystko jest w normie i ta wartość jest adekwatna do średniej jaka była za rządów pis :P

1

Super ze udało się ściągnąć Garcie, ale jednocześnie szkoda ze kapitan obrony Inigo odszedł. Araujo dzisiaj już 2-3 razy ograny w dziecinny sposób i to przez zawodników Como.. Obawiam się, że znowu LM może nam przeleciec obok nosa przez jego "popisy" w obronie. Na ten moment progresu u niego nie widać.

0

Nie mogę znaleźć info gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz. Podpowie ktoś?

4

Idealny przykład obrazujacy jakość podania Balde vs Martin. Balde również powinien wyłożyć dywanik, a nie takie kozlujace gowno

0

@Seledynowy zgadzam się, poprzedni sezon miał fenomenalny. Również często nie był widoczny w meczu, ale wykorzystywał wszyztko co mógł i walił bramy takie ze głowa mała. Uważam, że nie możemy oczekiwać powtórki, ale fajnie jakby się chociaż zbliżył do liczb z zeszłego sezonu to będzie dobrze

0

Dwa kontakty z piłką Pedro i oba świetne. Bardzo świeżo wygląda

3

Martin doslownie jak dziecko we mgle :D

2

@Zieliniak @mrboom tak wszystko fajnie tylko u nas w Polsce nie działa komunikacja publiczna. Można powoływać się na Helsinki, mówić jak tam super i że trzeba brać przykład i wprowadzać ograniczenia prędkości (sam jestem przeciwko piractwu drogowemu). W Polsce już w tym momencie wszystkie miasta są zakorkowane koszmarnie. Możemy dalej ograniczać prędkość i przemieszczać się do pracy ponad godzinę w obrębie jednego miasta. Sick! W Helsinkach jest działające metro, zintegrowany system komunikacji miejskiej, szybka kolej, promy no wszystko czego dusza zapragnie. Tam większość mieszkańców nie musi się poruszać samochodem. Tymczasem u nas często poza samochodem nie ma innego wyboru.

0

@Trojanek23 czarnek jest obrzydliwy. Dwulicowa szuja. Obłudy do szpiku kości. Kłamca wyborny. Przy tym wszystkim przyznaje, że politykiem jest dobrym.

1

@Gibbon_FCB ja osobiście nie obejrzałem nigdy w całości ani jednego filmu z tej serii. Miałem kilka podejść, ale nie mogę zdzierżyć i nie rozumiem fenomenu. Wiem, że jest mnóstwo fanów tej serii, ale do mnie to kompletnie nie trafia, a dodam że w zasadzie prawie wszystko mi siedzi i nie mam z niczym innym problemu. Obejrzałem większość topowych serii, trylogii czy serialów i uwielbiam prawie każda, wszystko tylko nie star Wars :P

0

@SnieguPlock właśnie mam zaznaczone te miejscówki na mapie :) miałem zamiar pojechać autem tam na 1 dzień, ale chodzi mi po głowie czy nie wziąć tam noclegu na np 2 dni.

0

@nabial oo dzięki za info, poczytam o formentorze. A skoro byłeś w Alcudia to masz może jakieś tipy odnośnie samego miasta, może sprawdzone miejscówki lub knajpy które możesz polecić?

0

Był ktoś na Majorce i pozwiedzał trochę wyspę? Jakie miejsce polecacie na bazę tak żeby w okolicy byla ładna plaża i dobre restauracje? Wybieram się pierwszy raz w tym roku, na pierwsze 5 dni zarezerwowałem Alcudie (tu chce wziąć auto na 2 dni i zobaczyć formentor, soler i valdemosse), ale mam jeszcze 4 dni i zastanawiam się czy jest sens przedłużać te same miasto czy przemieścić się w jakieś inne klimatyczne miejsce.

Z góry dzięki za polecenia :)

1

@burcioszka tak, dzięki wielkie :) faktycznie są opcje edytowania, aczkolwiek wypróbowałam tylko wersję playground darmowa żeby sprawdzić narzędzie i tak średnio wyszło. Przerabiać przerabiał, ale głównie tło, a odnośnie np detali twarzy to nie radził sobie z niczym, partaczyl wręcz oczy czy uśmiech :P jakość też się pogarszała. Hmm może to kwestia wersji darmowej demo chociaż wątpię. Wypróbuje sobie płatna opcje i może lepiej pójdzie, dzięki :)

0

@Starrk właśnie chciałem się pobawić, a dokładniej wrzucić swoje zdjęcie do cv żeby mi je poprawił, ale za każdym razem tworzy całkowicie nowa osobę xd dopiero się zacząłem tym bawić i stąd pytanie czy jest opcja edycji czy on po prostu generuje tylko obrazy nowe, bo jeśli tak to w moim przypadku mi nie pomoże :p

0

@Kgorecki2500 i czy w groku jesteś w stanie edytować np swoje zdjęcia?

0

Korzystacie z chatgpt w wersji premium z abonamentem? Czy w tej wersji możliwa jest edycja zdjęć? Wiem że jest opcja generowania nowych obrazów, ale ciekaw jestem czy może edytować lub nawet tworzyć nowe zdjęcie zachowując np oryginalna twarz i sylwetke.

1

@qbsonFCBarca nie narzekałbym na branże, bo jeśli mówisz że jesteś logistykiem to jest to jedna z topowych branż. Na pewno na pierwszym miejscu będzie IT, następnie medycyna, później jakąś analityka czy prawo, ale logistyka w granicach top5 myślę że jest. Sam jestem logistykiem z wykształcenia i zarobki mam znacznie wyższe niż te, o których Ty wspomniałeś (mam około 8 lat doświadczenia w branży). Mimo to wiem, że sufit jest znacznie wyżej patrząc po znajomych lub osobach, z którymi pracuje. Kwestia rozwoju, nabycia wyższych umiejętności czy certyfikatów i zmian pozycji/pracodawcy. Z ciekawymi ofertami pracy faktycznie nie jest lekko i konkurencja jest dość spora, ale głowa do góry, możliwości na pewno są :)

1

@MesQueUnClub_87 no to spoko to szybciej tylko osiągniesz swój cel. Dużo zależy od treningów więc dokładnie nikt Ci nie powie co masz zrobić. Nie jesteś w stanie zliczyć dokładnie spalanych podczas treningu kcal. Zawsze jak czujesz, że zrobiłeś dobry trening to możesz sobie dzięki temu pozwolić na cheat meal jakiś fast food czy deser i dzięki temu dalej będzie ok. Ja osobiście nie wliczam, bo trening u mnie nie jest jak w zegarku i mam różne aktywności fizyczne w ciągu tygodnia, więc tego po prostu nie liczę, a dzięki temu jest mi dużo łatwiej i przyjemniej. Nie spinam się też, że coś muszę i nie dramatyzuje gdy opuszczę trening lub zastąpię go inna aktywnością.

1

@MesQueUnClub_87 dobra rada taka jak wyżej. Nie wliczaj aktywności fizycznej jak chcesz zrzucić, a traktuj to jako bonus do spalanych kalorii i deficytu. Licz tylko mniej więcej ile kcal dziennie spożywasz i pilnuj żeby nie przekraczać wyznaczonego sobie celu, staraj się to kontrolować i waz się regularnie i zauważysz dość szybko efekty. Regularnie się wazac możesz dostosowywać dziennie spożywanie kcal czyli jak zauważysz, że nie schudniesz to prosty znak że trzeba jednak bardziej się pilnować. Dla mnie grunt to kontrola tej wagi minimum raz w tygodniu, a lepiej nawet i częściej, bo bez tego zaczynam popuszczać pasa.

0

@Stinger_ No ale nie jest tak. O to chodzi, że każdy klub płaci inna kwotę. Przytoczyłeś Seville gdzie Isak z racji swojej pozycji na rynku i właśnie tak wysokiej wartości w życiu by nie odszedł nawet za 80mln - a właśnie za tyle mógłby być wyceniony przez Seville. Z kolei taki Eketike, czy myślisz że cena prawie 100mln to również cena dla każdego klubu? Oczywiście, że nie. Taka Sevilla może zaoferowałaby 50-60mln i kto wie może Frankfurt by go sprzedał za tyle, ale z racji że zgłosił się sam LFC to mogli krzyknąć dwa razy więcej. Takze to że wartość rynkowa Isaka to jakieś 120mln to nie znaczy, że nie mogą powiedzieć LFC 175, bo dla nich taka cena jest adekwatna.

0

@Stinger_ oznaczyłem Cie jako jednego z wielu, bo właśnie wspominałeś że to cena z kosmosu, a ktoś inny pisał o 80mln. Ja nie uważam żeby 172mln za takiego piłkarza dla Liverpoolu to byłaby cena z kosmosu. Dla innych klubów może i owszem, ale nie dla LFC.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?