5

@Comentateiro jeśli chodzi o nieszczęśliwe zbiegi okoliczności to można by było sprawdzić wszystkie możliwe scenariusze przez które LFC nie znalazł się na KMŚ, bo generalnie bodajże z 3 możliwych ścieżek/zasad kwalifikacji oni byli o włos od spełnienia chodźby jednego z nich, ale wszystko tak się złożyło że na każdym etapie można powiedzieć że braklo im szczęśliwego rzutu monetą. Oczywisice tutaj zakładam, że Jota byłby z LFC na KMŚ gdyby ten tam grał. Straszne zrządzenie losu że LFC tam nie ma.

1

@aspr1me Paleokastritsa super miejsce nawet na pobyt. Mała miejscowość, ale najlepsza na wyspie moim zdaniem. I warto tam wdepnac na drinka do La Groty, można w ciągu dnia chociaż najlepiej uważam pod wieczór. Nie dość że miejscowa świetna to drinki i koktajle jeszcze lepsze.

0

@Krzysztof1987 no oczywisice że tak, jak mogliby tego nie robić.. Tak samo ludzie sami siebie też ubezpieczaja nawet na wypadek śmierci żeby pozostawić zabezpieczenie swojej rodzinie. Tak samo w wypadku chorób. Ja wiem ze dużo ludzi olewa ekstra ubezpieczenia, ale duże instytucje gwarantuje Ci ze tego nie robią. Swoją drogą jak dobrze kojarzę to kiedyś się nawet mówiło o rekordowym ubezpieczeniu lewej nogi Messiego na jakiś miliard - o ile nie przekręciłem nic i nie był to jakis prank, bo już nie pamiętam dokładnie.

1

@clyde a powiedz mi dlaczego za czasów covidu Państwo okradalo nas na kosztach paliwa trzepiac na obywatelach historycznie rekordowe marżę? To jest złodziejstwo w najczystszej postaci i tyle. Aktualnie to również jak i kilka lat temu wynika głównie z polityki Orlenu i Państwa z tym, że teraz nie robią tego z takim przegięciem jak wtedy. Nie chce też tłumaczyć aktualnego rządu, ale może to być spowodowane również tym, że latamy dziurę budżetowa, wydatki spowodowane rozdawnictwem ostatnich lat oraz słabym wynikiem Orlenu z zeszłego roku spowodowany sztucznym zanizaniem cen z 2023 przed wyborami.

0

@Kuczek Nie znam się i pewnie pech może się przytrafić każdemu, że opona pęknie, ale można wziąć pod lupę stan techniczny pojazdu, bo w takim przypadku mógł nie mieć wpływu i nie zauważyć złego stanu opony, która mogła być uszkodzona przez wcześniejszego użytkownika i to wypożyczalnia zaniedbała czynności i nie udostępniła sprawnego pojazdu. Ostatecznie to tylko spekulacje i najprawdopodobniej nigdy się to nie wyjaśni.

0

@Karol145 no niestety kolego, ale musisz nanieść poprawkę na analizę, bo Ci ja obalił kolega @Hosh :P jeśli wierzyć chatgpt to różnice w nagrzaniu się opony w dzień i nocy mogą się diametralnie różnic nawet o 40 stopni celsjusza i w nocy nagrzanie nie powinno przekroczyć 80 stopni nawet przy wysokiej prędkości co nie jest niebezpieczną temperatura, która mogłaby spowodować wystrzał opony.

4

@partymaker a z drugiej strony czy Ty masz pojęcie o czym piszesz adresujac te słowa w stronę pseudo ekspertów czy sam w takiego się bawisz? :P no offence, bo ja też jestem laikiem, ale jak na moje to Ty wypisujesz tutaj również głupoty straszne pisząc o tym, że Lambo to bardzo kruche auto. Po części tylko jest to prawda, bo oczysisice jest lekkie przez wykonanie jego, ale jest zarazem przez swoje usposobienie bezpieczne i wykonane z mocnych materialow, które mają na celu nawet w wypadkach w dużych prędkościach ocalić życie kierowcy. Krucha jest karoseria, ale konstrukcja jest mocna, a po zdjęciach widać że całkowicie jest zmiażdżona co może świadczyć o dużej prędkości i nadzwyczajnych okolicznościach wypadku. Ktoś wrzucał również filmik i zdjęcia barierek, które również mocno przestawione są. Źle to wygląda i nie ma co się dziwić, że sporo ludzi wróży że przyczynić się do takich tragicznych konsekwencji mogła nadmierna prędkość. Ja też jestem sobie w stanie to wyobrazić, w końcu kto kupuje Lambo żeby jechać na autostradzie 80km/h..nawet w Polsce przeciętny kierowca skody fabi jedzie często szybciej niż dopuszczalne limity, które de facto u nas są wyższe.

1

@Gaz a jaki index max może mieć opona w Lambo? Domyślam się że to kwestia ich dobrania i ciężko wróżyć, ale wątpię że mając Lambo brał coś jak do Opla corsy.

@Hosh jak wyglądały? Widziałem tylko zdjęcia gruzu auto co może być spowodowane spaleniem. Coś więcej powiesz jakie wnioski?

0

@BorzyKrzys a kto powiedział że on jechał 100? Mógł jechać szybciej, był na autostradzie. Ponadto wyprzedzał i była noc więc pewnie ruch nieduży, mógł depnac ciut więcej. Pytanie czy prędkość miała coś wspólnego i czy było to ciut więcej czy leciał grubo? Po samych zdjęciach nie wiem czy można coś wnioskować, nie znam się, ale widziałem same zgliszcza, które mogą też wynikać z pożaru.

1

@kuz jechał autostrada to nawet gdyby jechał przepisowo to przy takich prędkościach pęknięcie opony jest bardzo niebezpieczne. Oczywisice często to przypadek losowy, ale ciekawe czy w Lambo miał coś nie tak z opona że ta pękła?

28

Aż ciary przechodzą jak sobie człowiek pomyśli że na nic miliony, sława czy bogactwa świata jak w jednej chwili możesz zginąć w wypadku.

0

@barcowy1899 jakby kurier pomylił przesyłkę to etykieta by się nie zgadzała. Jeśli etykieta się zgadza to osoba zza granicy robi Cię w ciula ;)

1

@PanMietek kurde jestem na podobnym etapie co Ty :D też używam p30 pro tyle że mi się jeszcze nie tnie, ale chciałbym zmienić na lepszy model. Też się zastanawiałem, ale nie mogę znaleźć nic co mi pasuje. S25 ultra mocny sprzęt i pod kątem zdjęć lepszy od iphone 16pro, ale dupny jak nie wiem dużo większy od p30 pro więc będzie klocem. Iphone rozmiarowo fajny, ale to jednak iphone i nie widzi mi się ta marka. Wolałbym dalej androida gdzie zrobię łatwa migracje danych i łatwo połączę się ze swoimi usługami Google drive. Poza tym iphone mimo że ma dobry sprzęt to jest irracjonalnie drogi jak na to co proponuje i sama marka i obsługa klienta ssie.

1

@GTBTP serio za 50zl gotujesz jeden obiad na jeden dzień dla jednej osoby? Ja wczoraj zrobiłem zakupy za 45zl gdzie kupiłem Eco kurczaka z chowu bez antybiotyków, warzywa, makaron chiński i wszystkie dodatki do sosu teryaki z czego wyjdą mi 4x porcje całkiem dobrego jedzenia ;)

3

@Kgorecki2500 dzizas jak to podrożało wszystko :P gdzie te czasy co bsmarty były za 5zl lub za 10zl kupowało się 5x cheesburgera :D promka na big maca z frytkami za 10zl mam wrażenie że też była jeszcze niedawno :P no ale może się mylę, bo czas szybko leci, a dawno nie korzystałem z tych "dogodności" :P

Odkąd ceny za fast food są wyższe niż ceny zajebistych produktów, z których ugotujesz mega dobry obiad na kilka dni to już przestały spełniać zalozenia taniego żarcia. Teraz jest już tylko śmieciowe, za to drogie.

0

@WiernyKibic111 ja większość zakładam na orlika jak idę pograć, niektóre tylko wiszą już jako pamiątkowe, bo mi ich szkoda.

0

Koniec akcji z Duda z Limanowej. Zastrzelił się.

1

@Foro u mnie największy problem z tableau był, bo każda operacja typu odświeżenie modelu zajmowała dobre 30-60s i szlag człowieka trafiał, a teraz max 3-4sec i nie trzeba czekać na każdą operacje.

1

@Foro głównie aktualnie z tableau pracuje. Zbiory baz danych, SQL, praca z modelami, bigquery, wizualizacje. Przepływy i dane, projektowanie sieci i rozwiązań dla korporacji. Generalnie sporo danych głównie globalnych.

0

@pt9 praca biurowa pracy biurowej nierówna. Pytanie do czego potrzebujesz, jakie oprogramowanie? Ja np korzystam z takiego, gdzie mając wcześniej lapka do 5k nie dało się pracować, ale po upgradzie do takiego za 17k już śmiga wszystko cacy. Najlepiej sprawdzić właśnie po tym, chatgpt pewnie pomoże jak podasz mu programy.

0

@VegetaPolska kiedyś jadlem sporo serków wiejskich, ale jakoś średnio mi podchodzą. Chciałbym żeby mi smakowały bardziej, bo są bardzo zdrowe i warto je mieć w diecie jak się nie ma problemów z nabialem.

1

@Kgorecki2500 mi z tym i z tym smakuje, może z lekka przewaga na makaron, ale najważniejsza jest dla mnie esencja czyli zupa. Musi być konkret. Nie rozwodniona, a pełna smaku i do tego najlepiej żeby była dość pikantna :)

0

@malicinho @Arden podobno już dogadany od kilku tygodni z LFC

0

@Kengo tymczasem internet służący do siania propagandy i dezinformacji.. ;)

1

@MichuZ44 najwidoczniej sam ma takie fantazje i próbuje wykosić potencjalną konkurencję w postaci imigrantow.

5

@wyrek jak nie muzułmanów? Tych to akurat od wielu lat najwięcej się sprowadza sprzedając na lewo wizy. Przed PiSem ten precedens też miał miejsce, ale pis popuścił lejce już całkiem kilka lat temu

18

@wyrek może ktoś wytłumaczy tym kibolom żeby walczyli ze źródłem tego problemu, a nie z jego skutkiem? Wysłać ich pod dom Kaczyńskiego i niech on wystawi im tych polityków, którzy za łapówki sprzedawali wizy tym cudzoziemcom, których to teraz Niemcy legalnie nam odsyłają?

0

@draxidox taa dawać ponton i wyganiać zaraz po tym jak to machają Ci podpisanym papierkiem, w którym to sam zezwolileś na ich wjazd? Oczywisice kasując przy tym $ :)

2

@malicinho napisałem że z tego jajka jedynie zdarza mi się zjeść, ale też nie codziennie :) tak na codzień jem owsiankę z owocami, czasami wleci jakas jajecznica czy kanapki z jajkami lub warzywami

14

@Kgorecki2500 ja się zgadzam ze Stanem, jedno z gorszych możliwych śniadań. Osobiście nie przepadam, nie smakuje mi większość tych rzeczy, a po drugie to najmniej zdrowe ze wszystkich śniadań :D zawsze się zastanawiam zazwyczaj na wakacjach w hotelu jak to może ludziom smakować :P z tego co tu jest to co najwyżej jajka jem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?