Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D44H z monitorem coś pewnie, sprawdź kable.
0
@masq nie reaguj, znudzi się i sobie pójdzie.
0
@shinthps ja pas.
0
@masq ignoruj. Będziesz widział że coś napisał, ale nie bedziesz wiedział co, ciekawość wygra i spojrzysz i tak. A ty komuś zablokować nie możesz.
2
@Mula fajny, nie za słaby.
0
@Kamiloza91 gdziekolwiek wyląduje, oby cały misterny plan też w bisdu.
0
@gorgota odważnie.
3
@Socjopata wreszcie bedzie trochę spokoju.
1
@bialagora Naraz w klubie, a nie w składzie, wtedy to już wgl xD
0
@bialagora Messi, Neymar, Griezmann, Dembele i Suarez naraz? Ocknij się.
1
Xavi, czy to ty?
0
@BigShaq Stawiam że Koulibaly odejdzie, dla Manolasa transfer bez sensu, dla Jamesa też.
10
@Chwytliwy chyba zapomniałeś że u nas grywały na LO nawet takie motoryczne osobistości jak Mathieu czy Verma.
2
A co jeśli De Ligt przyjdzie, a nowym LO będzie Lenglet? Bardzo możliwe ;P
0
@JimMorrisonFCB Xavi to teraz się bardziej kojarzy z DNA Barcy u każdego obserwowanego zawodnika niż z koszeniem.
8
@Chwytliwy to wy macie screeny na Podlasiu?
0
@jakub1906 chłopak jest na wakacjach.
3
Są tu jeszcze jacyś masochiści co w fife grają? Dzik za 20k, super sub or nawet do 1 składu jak macie ikony.
https://www.futhead.com/19/players/22995/victor-guzman/
1
@deyna2018 muta dostałeś.
0
@viscajasiek ;x
22
@Pustelnik Po każdej porażce Argentyny wszyscy piszą że to koniec Messiego w kadrze xD
3
To było do przewidzenia.
0
@Suzu no napisałem przecież że znieczulenie miejscowe, nie boli tylko czujesz jakby ci morda zdrętwiała, bo znieczulenie dostajesz w dziąsło, język i w bodajże policzek.
A to czy boli po zależy od tego czy spuchnie ;d
0
@MarioVeB! Myślałem że to dzieciak Pique xD
0
@LuismessiJr oczywiście że nie, on bedzie to musiał nosić cały sezon, tylko po co dzieciaka w to ubierać. Nie wierzę że im się naprawdę podobają.
0
@MarioVeB! O kratce, gniot.
0
@MarioVeB! Że on ma umowę i jest zobowiązany do promocji tego gniota to ja rozumiem, ale żeby tak dziecko oszpecić.
3
@Chwytliwy tylko z kablami do wanny nie wejdź bo znowu będziemy szukać namiestnika Podlasia.
0
@tadzik447 You know nothing Jon tadzik447, winter's already here.
0
@Suzu usuwają górne i dolne z jednej strony jednego dnia, tydzień później z 2 strony. Po usunięciu z 1 strony było wszystko cacy, po usunięciu z 2 morda spuchła, nie przewidzisz. Rozcinają dziąsło pod znieczuleniem miejscowym i mini piłą rżną zęba, ślinisz się jak pies przy tym ale asystentka zasysa, no i szwy na koniec. Tyle.