0

@D44H z monitorem coś pewnie, sprawdź kable.

0

@masq nie reaguj, znudzi się i sobie pójdzie.

0

@shinthps ja pas.

0

@masq ignoruj. Będziesz widział że coś napisał, ale nie bedziesz wiedział co, ciekawość wygra i spojrzysz i tak. A ty komuś zablokować nie możesz.

2

@Mula fajny, nie za słaby.

0

@Kamiloza91 gdziekolwiek wyląduje, oby cały misterny plan też w bisdu.

0

@gorgota odważnie.

3

@Socjopata wreszcie bedzie trochę spokoju.

1

@bialagora Naraz w klubie, a nie w składzie, wtedy to już wgl xD

0

@bialagora Messi, Neymar, Griezmann, Dembele i Suarez naraz? Ocknij się.

1

Xavi, czy to ty?

0

@BigShaq Stawiam że Koulibaly odejdzie, dla Manolasa transfer bez sensu, dla Jamesa też.

10

@Chwytliwy chyba zapomniałeś że u nas grywały na LO nawet takie motoryczne osobistości jak Mathieu czy Verma.

2

A co jeśli De Ligt przyjdzie, a nowym LO będzie Lenglet? Bardzo możliwe ;P

0

@JimMorrisonFCB Xavi to teraz się bardziej kojarzy z DNA Barcy u każdego obserwowanego zawodnika niż z koszeniem.

8

@Chwytliwy to wy macie screeny na Podlasiu?

0

@jakub1906 chłopak jest na wakacjach.

3

Są tu jeszcze jacyś masochiści co w fife grają? Dzik za 20k, super sub or nawet do 1 składu jak macie ikony.
https://www.futhead.com/19/players/22995/victor-guzman/

1

@deyna2018 muta dostałeś.

0

22

@Pustelnik Po każdej porażce Argentyny wszyscy piszą że to koniec Messiego w kadrze xD

3

To było do przewidzenia.

0

@Suzu no napisałem przecież że znieczulenie miejscowe, nie boli tylko czujesz jakby ci morda zdrętwiała, bo znieczulenie dostajesz w dziąsło, język i w bodajże policzek.
A to czy boli po zależy od tego czy spuchnie ;d

0

@MarioVeB! Myślałem że to dzieciak Pique xD

0

@LuismessiJr oczywiście że nie, on bedzie to musiał nosić cały sezon, tylko po co dzieciaka w to ubierać. Nie wierzę że im się naprawdę podobają.

0

@MarioVeB! O kratce, gniot.

0

@MarioVeB! Że on ma umowę i jest zobowiązany do promocji tego gniota to ja rozumiem, ale żeby tak dziecko oszpecić.

3

@Chwytliwy tylko z kablami do wanny nie wejdź bo znowu będziemy szukać namiestnika Podlasia.

0

@tadzik447 You know nothing Jon tadzik447, winter's already here.

0

@Suzu usuwają górne i dolne z jednej strony jednego dnia, tydzień później z 2 strony. Po usunięciu z 1 strony było wszystko cacy, po usunięciu z 2 morda spuchła, nie przewidzisz. Rozcinają dziąsło pod znieczuleniem miejscowym i mini piłą rżną zęba, ślinisz się jak pies przy tym ale asystentka zasysa, no i szwy na koniec. Tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?