Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ratamahatta AlE tO sZkLaNkA.
0
@Chwytliwy minecraft lepszy.
0
@zawsze_barca taktyk
ps. grało się
1
@SeeleyBooth No i pyrki.
https://kuchnianaszapolska.files.wordpress.com/2014/10/ziemniak_ognisko_knp.jpg
https://m.retro.pewex.pl/uimages/services/pewex/i18n/pl_PL/201702/1487943499_by_Cowsky_500.jpg
0
@TheNekro94 Zastanów się, 2 raz taka okazja ci się nie powtórzy.
3
@TheNekro94 to zmień pracę, weź kredyt i kup.
3
@Kamiloza91 newsiki zesłane do łagru.
0
@TheNekro94 mokra szmata na karczycho + wiatrak i można żyć, poza tym w wannie musi być chłodna woda co by raz na godzinkę wskoczyć na 5 minut.
1
@kiper09 ee.. co?
1
@SeeleyBooth Nie żebym tęsknił.
4
@puyol_presidend5 Jakie nabrać? Zawodowa tenisistka http://www.porn-plus.com/contents/videos_screenshots/273000/273184/preview.mp4.jpg
@krzychu1526 tyle tego było, poszukaj w googlach z pewnością się przekonasz do jej wysokiego poziomu.
2
@KingKahuka Amirah Adara
0
@BoRoWieC Instagrama może i usunęli, szumu który zrobiła nie zabiorą i zaraz powróci jak nie tam to gdzie indziej.
15
@clyde Najlepszy obecnie grający stoper.
0
@Kurkmen "bitch please" to ofensywnie? xD
1
@Pawlak1992 Toż to nie złoto, to już magiczna ruda.
0
@Kurkmen Pique i Alba w minionym sezonie byli w mega formie, dołek na koniec sezonu Alby i od razu do sprzedania, bitch please. Suarez też mimo że się kopał po czole to wykręcił liczby jakie wykręcił.
0
@sintesox Z obecną kadrą to ja wgl bym przeszedł na 4-2-3-1
5
@Kamilos84 Tych słów już nic nie cofnie.
0
@Michael24 Nope.
0
@Mati90fcb Nie zrozum mnie źle, ale my po de Ligta nie idziemy dlatego że mamy braki na ŚO, tylko dlatego że to jest zawodnik którego odpuszczenie nie wchodzi w grę.
2
@Kurkmen Suarez? Pique? Alba? Odstaw te biopaliwa, co?
0
@Katalończyk 99 Kij z zakazem stadionowym, teraz dopiero będzie kasiorka trzepana.
2
@VamosGirl Oby ich City podkupiło.
4
@Trepol17Veb Nie, już latem Spursy były obsrane że go do woja wezmą.
0
yup
0
@Triv44 Już pisałeś i ci tam odpowiedzieli a tu masz na przyszłość
https://x.com/easportsfifa
futhead.com
futbin.com
18
@matelkoveb ło matko boska
2
@Kamiloza91 Ter Stegen
Robertson - Van Dijk - Pique - Alba
B.Silva - D.Silva - De Jong
Messi - Mbappe - Hazard
1
@Kamiloza91 Ale by zobaczył jak takie City kolejno podkupuje Liverpool.