0

@lucas/catalan no też napisałem że spodziewałem się większego boom ;p

1

@lucas/catalan u mnie już nie masz brandi tylko dziunie w oksach

0

@lucas/catalan nie śmiem kwestionować słów eksperta.
PS. Po zapowiedzi odnośnie avatara myślałem że będzie wieksze boom.

1

Jak tak czytam komentarze, to jednak dobrze że robię na 2 zmianę i nie oglądam xD

0

@Chwytliwy ja to się dziwię że ty ten szajs co normalnie puszczają oglądasz.

0

@lucas/catalan not my type

0

@lucas/catalan z 5* Deville, Fawx, Ann, Addams, Lust

0

@lucas/catalan z 4 się zgodzę ;p

0

@lucas/catalan zastanawiałem się co tak długo odpisujesz, zbierałeś informacje? ^^
Jakie inne? Przykład.

0

@Michael_20 cudze chwalicie, swego nie znacie.

1

@brashh ostatni raz mi ktoś z nicku śmieszkował że transwestyta 10 lat temu jak w metka grałem.

0

@lucas/catalan Ryan Conner

0

@cules100pro są lepsze "momy" w branży ^^

1

@lucas/catalan moderacja weryfikuje czy nie ma beniza.

1

@Chwytliwy zaraz ci wyjadą z failem de Ligta z wczoraj.

1

@Chwytliwy mistrzostw świata u Arabów też nie będziesz oglądał? xD

1

@Chwytliwy ten moment kiedy 24/7 title jest ciekawszy od całej reszty razem wziętej.

1

@cules100pro Jeszcze nie zacząłem.

3

1

Jeśli 3x z rzędu się skompromitują w LM to nie Valdka, a Bartka na taczkach wywiozą.

0

@colossus Najgorsze jest auto wczytywanie.

0

@kewin Magicale i Rafonixy też zakładali nowe i nowe i nowe :)

0

@cules100pro Marnowanie zmiany żeby sobie Buffon w 90 wszedł..

37

@VanBest Uff. Jeden rak mniej, mogę spać spokojnie.

0

@mandigal Prawie tak smutne jak ban w urodziny.

4

Komentarz usunięty

0

@Kamiloza91 jak odpada tylko rap i hip hop to kup Gothica 2

0

@krzychu1526 tej grafiki już nic nie cofnie.

0

@ofenzywa twój nick i avatar się zgrały ideolo.

0

@MesQueUnClub_87 czyli jednak tęskniłeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?