Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@FilippoInzaghi A ty wierzysz w jego.. emm.. "winność"?
1
@AboveYou Nie, po prostu teraz ta informacja jest dostępna tylko dla osób z premiumem.
0
@highway To tego się trzeba uczyć?
2
@VIPER2712 Ten świat jest zepsuty, niczego nie można być pewnym bo cię zaraz o coś oskarżą.
0
@Chwytliwy Gdyby nie impotencja w ataku to by nie było tematu.
0
@Robertinho Nie wiem od jak dawna bo dopiero zauważyłem, po wejściu w profil użytkownika nie jest wyświetlana liczba ani ocena komentarzy.
4
Tfu na nich. Żenada.
0
@SeeleyBooth pw
0
Zaczęło się....
3
Dawać totki, bo bedziemy musieli dać na główną tytuł że zepsuliście nam dzień dziecka.
0
@sewciu50 nie zadziała bo nie masz w nicku "Socjopata"
5
@Solimalhio wyślij to do Mario, może zmieni otoczenie ^^
0
@SeeleyBooth zawsze w takiej sytuacji budziłem gnoja, niby przypadkiem garnek upadł czy cuś :P
6
@Asturyjczyk Próbuję sobie zwizualizować ale nie mogę xD
0
@norbi77 Maluśki.
1
@dobryduch Spursy a nie obojętnie.
2
@Danny Gaucho Oglądam tylko po to żeby zobaczyć jak Liverpool się przewraca na głupi ryj. Aczkolwiek ostatnie 3 finały LM nie poszły zgodnie z moimi typami.. ^^
4
@capm Widziałem już nawet komentarze mówiące że kto jest za Liverpoolem nie ma prawa nazywać się kibicem Barcy xD
16
@SeeleyBooth Szczerze? O Sali usłyszałem dopiero jak się rozbił, dla mnie kompletny noname przed wypadkiem.
7
@xVENUMx Ja myślę że jednak Spurs.
2
@svensonFCB najgorzej jak jedziesz z matką jako pasażerką, zanim wyjedziesz z miasta to zdąży wszystkich świętych wezwać.
0
@w sercu FCB Jeśli zawodnik nie był zawodnikiem 1 z drużyn grających to nie powinno jej być moim zdaniem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kamiloza91 Rayman 2/3/M
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LoTo11 Zlikwidowanie zasady bramek na wyjeździe, to jest potrzebne a nie jakieś metry.
9
@szkutnik91 cytując klasyka, co za brednie.
18
@Exerion De Jong = nic? pozdro
1
@Coutinho007 My tu o Neymarze i Griezmannie, a ty wyskakujesz z 70mln.
0
@jacobFCB De Ligt przyjdzie, możesz mi zaufać ;P