Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Akobz bratu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@8Iniestazo8 ale żeby tak zmarnować 1 komentarz..
0
@Odesseiron zostaw syna w spokoju.
0
@Koors sprowadzam szamana z Podlasia który sprowadzi do nas deszcze.
0
@Koors jak ci pasują upały to Hiszpania czeka.
0
@PeteR10 Andrzej musi interweniować.
1
@wojopancer
11
@Elosek zp nie ma żadnego związku z logiką, wszystko jest możliwe.
6
@semafor grubo, bierz mniej.
3
@kkbarca Jeśli chodzi o szpice to Cavani zjadał fortnajtowca.
0
@TheNekro94 a pewnie ze dwie dychy, ja zakupiłem to lata wstecz.
5
@IronSanHybrid https://vitolog.pl/userdata/gfx/05038985a452f673c35bbadb6c16856b.jpg
Satysfakcja gwarantowana, a jaka frajda.
0
@Chwytliwy kwestia regularności i odpowiedniego prowadzenia się
2
@RobsonPL co ja przeczytałem..
1
https://sportowefakty.wp.pl/mma/826456/fff-wyniki-gali-trybson-i-pudzian-z-nokautami-w-kwadratowej-klatce
""Trybson" potrzebował zaledwie 42 sekund, aby pokonać przez nokaut techniczny herosa z Częstochowy"
ale skisłem xD
2
@Cobra303 Ja zawsze serio.
2
@Kvothe07 I właśnie dlatego to Neuer jest numerem jeden.
3
@bafi Porę sobie idealną wybrałeś, ledwo człowiek skończył te rakowe fut champions.
0
@Pawlak1992 Czym on rzucił? :P
2
@Chwytliwy Nie wiem że Van Dijk jest godzien awansu w twoim rankingu.
0
@Kamiloza91 nie zostanie
4
@Dejvo "xD"
1
@wojtas__13 Spoko stylówka, jestem zainteresowany.
1
Jak zagrał Suarez poza bramką z wolnego?
0
@Qrek nazwanie rzeczy po imieniu to brak "szacunku"? xd fakty są takie że dobry to on był, teraz jest cienki jak sik węża, tylko ślepiec tego nie zauważy.
3
@Cule Na ten moment określenie ręcznik nie było by chybione w stosunku do jego formy.
0
@kkbarca A ferdek to nie miał zwykle ciupagi?
2
@Robert_12_96 Jak już ktoś odpowiada to Real na De Jonga ;f
29
@gurales Jeszcze nie jest za późno.
0
@lucas/catalan bodajże lena paul? Uciekają mi te wszystkie ksywki
Edit. Doradzam: Cadey mercury/eloa lombard