Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth właśnie wróciliśmy z plaży i gramy w pinga
0
@Danny Gaucho zauważyłem to, ale co ciekawe to raz się da, a raz nie da.
2
@masq masz mój miecz.
1
@chudym wczoraj obaliłem 20 placków ziemniaczanych z cukrem i śmietaną, dzisiaj pierogi z serem.
3
@Michael_20 napiwno.
0
@Leooo wujaszek.
6
@krzychu1526 jak można grać w fife bez wyciszenia szpaka
0
@aguero10 pora wprowadzić czerwone tarcze.
0
@Michael_20 jak po chybionym dropkicku przeciwnik wyleciał aż za liny.
0
@Criss18Barca a bo to jedna caster semenya na świecie jest?
0
@arda dam gumę kulkę i 2 kapsle harnasia.
0
@Ibra9PSP who cares
0
@Barcelismo czekaj, zadzwonię do Bartka i spytam.
0
@SeeleyBooth tak
1
@Chwytliwy krąg magii poziom 3 + pięść wiatru, izi. A jak jeszcze poprawię wirem miecza to już wgl.
1
@Socjopata gdzie na spawacza, na wózki i na magazyn bo brakuje filmików z failami magazynierów.
1
@Socjopata w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem.
6
@Chwytliwy kij z twoim wiatraczkiem, ja mam klime ;P
5
@erykkanciano1233 w przyszłym roku zaczynam się uczyć na poważnie.
2
@Piorun cierpliwości.
1
@Chwytliwy ale przyjdzie w pakiecie z valdkiem który kopaczy zajedzie, niech spada do świrusów z obozu na bagnie.
0
@Nolife1899 jakie? Dla diesla?
0
@Chwytliwy żeby handel rudą upadł? Nie, dzięki.
0
@KingKahuka Messi wiesz co robić, nie? Ja też nie.
0
@Chwytliwy Następny sezon bedzie nasz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@Kajtek77 "Dobry ork, to martwy ork".
Transu96
0
Pierdu, pierdu, De Ligt nie idzie do PSG, stawiajcie domy.
4
@Rewolucja123 Masz słabe plecy. A mówiłem, nie zapomnij o dniu pleców.
PS. Podważasz decyzje moderacji? I cyk instant ban.
0
@FC1899Barca "chalidow złapany przez boa" ^^