Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@COU_11 poczekaj aż odkryjesz alimenty.
0
@KamQiX jego podejście do leczenia kontuzji jest nieodpowiednie, a De Ligt już puka do drzwi. W takiej sytuacji byłby 4 wyborem na tą chwilę, ale czy by mu to pasowało? Watpie. To już lepiej chyba postawić na Todibo jako 4.
1
@D10SLEO lucho out ^^
0
@Encore wiadomo że z dopłatą, a pomocników mają niedobór.
0
Mówcie co chcecie ale powrót Neymara mógłby nam wyjść tylko na dobre, nie podobają mi się jedynie te plotki o włączeniu Dembele, wolałbym oddać Rakiticia i/lub Coutinho/Umtitiego.
0
@Encore I co, spełnili żądania porywaczy czy porwana dostała w czapę?
2
@Nano22 otwierasz okno i jazda z tym koksem
2
@NaFazieHitman Lv up.
0
@Michaelo20000 innocent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Striker Pójdźmy krok dalej i zapytajmy wróżki
5
@Homeopata8989 Zły deal bo musimy gdzieś Gomesa wcisnąć.
1
@Socjopata ten jak blefa kręci
3
@Kamiloza91 nie odpowiadaj na zaczepki, znudzi się i sobie pójdzie ;)
11
@Gaucho a co jeśli to Heniek będzie nowym skrzydłowym?
1
@Chwytliwy wtedy będziesz już mógł powiedzieć że byłeś w Tomku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MesQueUnClub_87 ze wszystkich trunków tylko po szampanie mi się robiło nie dobrze.
1
@DonMatteo901 a dobry ten Hazadr?
0
@MarioVeB! Wypożyczyć i niech mu się wiedzie.
0
@Danny Gaucho kurrła i co z tymi kidami co ich porwali na końcu?
1
Cóż za cudowny poniedziałek, w piątek dostaje informacje że w poniedziałek na 2 zmianę, przychodzi poniedziałek i kutaczany dzwonią o 7 gdzie ja jestem bo sie zmieniło, ale mnie poinformować to już nie łaska.
3
@SeeleyBooth Podobno byli tacy co odrabiali pracę domową w domu ^^
2
@chudym "Socjopato, postaw dużo na zwolnienie Ernesto!" chyba na pozostanie xD
0
@Danny Gaucho Życie na krawędzi to moje hasło, dobre nie?
0
Polityka
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/273087/15588024686194.jpg
0
@Chwytliwy Ambrose już z emerytury powrócił widzę. Żebym to zaczął oglądać to musieliby CM Punka wkręcić ;d
0
@krzychu1526
0
@gorgota Palpatine musi odejść.
1
@Suzu "last 15" xD
33
@kerouac Dobry pomysł, jak odmówi to zawsze jest kilka opcji perswazji.
0
@Miloszek1337 dlaczego frajerstwo w cdr? Byli lepsi, a my nie roztrwoniliśmy przewagi.