3

@COU_11 poczekaj aż odkryjesz alimenty.

0

@KamQiX jego podejście do leczenia kontuzji jest nieodpowiednie, a De Ligt już puka do drzwi. W takiej sytuacji byłby 4 wyborem na tą chwilę, ale czy by mu to pasowało? Watpie. To już lepiej chyba postawić na Todibo jako 4.

1

@D10SLEO lucho out ^^

0

@Encore wiadomo że z dopłatą, a pomocników mają niedobór.

0

Mówcie co chcecie ale powrót Neymara mógłby nam wyjść tylko na dobre, nie podobają mi się jedynie te plotki o włączeniu Dembele, wolałbym oddać Rakiticia i/lub Coutinho/Umtitiego.

0

@Encore I co, spełnili żądania porywaczy czy porwana dostała w czapę?

2

@Nano22  otwierasz okno i jazda z tym koksem


2

@NaFazieHitman Lv up.                        

0

@Michaelo20000 innocent ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Striker Pójdźmy krok dalej i zapytajmy wróżki


5

@Homeopata8989 Zły deal bo musimy gdzieś Gomesa wcisnąć.

1

@Socjopata ten jak blefa kręci

3

@Kamiloza91 nie odpowiadaj na zaczepki, znudzi się i sobie pójdzie ;)

11

@Gaucho a co jeśli to Heniek będzie nowym skrzydłowym? 

1

@Chwytliwy wtedy będziesz już mógł powiedzieć że byłeś w Tomku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MesQueUnClub_87 ze wszystkich trunków tylko po szampanie mi się robiło nie dobrze.

1

@DonMatteo901 a dobry ten Hazadr?

0

@MarioVeB! Wypożyczyć i niech mu się wiedzie.

0

@Danny Gaucho kurrła i co z tymi kidami co ich porwali na końcu?

1

Cóż za cudowny poniedziałek, w piątek dostaje informacje że w poniedziałek na 2 zmianę, przychodzi poniedziałek i kutaczany dzwonią o 7 gdzie ja jestem bo sie zmieniło, ale mnie poinformować to już nie łaska.

3

@SeeleyBooth Podobno byli tacy co odrabiali pracę domową w domu ^^

2

@chudym "Socjopato, postaw dużo na zwolnienie Ernesto!" chyba na pozostanie xD

0

@Danny Gaucho Życie na krawędzi to moje hasło, dobre nie?

0

@Chwytliwy Ambrose już z emerytury powrócił widzę. Żebym to zaczął oglądać to musieliby CM Punka wkręcić ;d

0

0

@gorgota Palpatine musi odejść.

1

@Suzu "last 15" xD

33

@kerouac Dobry pomysł, jak odmówi to zawsze jest kilka opcji perswazji.

0

@Miloszek1337 dlaczego frajerstwo w cdr? Byli lepsi, a my nie roztrwoniliśmy przewagi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?