0

@Konias4318 Laporte, Ederson, Militao i Da Costa(ideolo pod Goretzke)

0

@Arthur grałem Messim zwykłym i ucl(obu zresztą trafiłem w paczkach ;P) i dupy nie urywali, TOTY jedynie coś może poszarpać na ŚPO.

0

@Arthur No nie specjalnie, bo w silnik to on się nie wpasował

0

@Konias4318 Ty lepiej powiedz jak tam picki za fut champ ;f

0

@BigShaq 

albo o pladze krów.

2

@IronSanHybrid namiestnika Podlasia nie ma raptem od godziny i już sępy obsiadły.

1

@capoN creation master pamiętam był spoko do edycji fify.

8

@Michaelo20000 co nie znaczy że mają go oddać za paczkę fajek i gumę kulkę..

0

@Kubsoleon może rts?Polanie 2 spoko gierka.

3

@damianex10 w 13 dni wiele może się zmienić, dzisiaj śpisz na kasie a jutro zbierasz kapsle, zapytaj szamana kuponów.

1

@damianex10 jednak ślepota.

6

@Kubsoleon mój avatar jest twoją odpowiedzią.

0

@Mathew86 kapiszony to to nie są 

1

@Chwytliwy Vermealen wolny od lata ^^

3

@Colon ja też, ja też 

1

@sidzej a u mnie słoneczko świeci, błoto z wczoraj prawie wyschło hue hue

0

Jednak nie xd       

0

Tzw efekt Mkhitaryana.

21

@BarcaInfo przyjdzie Rakitić z rosołkiem to raz dwa sił nabierze.

1

@Arkon sezon jak co sezon xD

0

2

@kuz Dembele jak już się trochę ogarnął to grał jak należy, a Coutinho nie ma cały sezon.

12

@kuz Rakitic + Coutinho ale nie Dembele.

3

@Hypnosis1 Arsenal, Senegal i Włochy, stawiajcie domy zanim szaman kuponów postawi klina.

0

@cules100pro ^.^          

2

Wszyscy 4 wyp.. 

0

@prokofiew jak obliczyłeś tą większość? Delta? ;)

1

@blaugrana1980 masz oficjalkę że nie przyjdzie? 

0

@kerouac jak dla mnie niewystarczający materiał dowodowy

0

@dawidz4 rano był bardziej out, teraz jest bardziej se queda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?