8

Delightful.

0

Pisałem to na początku fify 19, i z perspektywy czasu gdy 19 powoli umiera napiszę jeszcze raz że pod każdym względem 18 ją przewyższa, nagromadzenie błędów i wgl przeszło wszelkie wyobrażenie. Jedynie tryb rivals, on jeden jest plusem w 19, nic więcej w porównaniu do 18.

0

Who cares, grunt że żelek nie dostanie.

0

Bo choćby kopali się po czole to i tak ich wystawi, proste.

0

Czyli kaplica.

0

Zastanawiam się co ten patus znowu nakręcił, wchodzę a gurala nie ma.

1

To tak jak ja przy wszystkich płatnych transmisjach.

0

Najlepszego nie ma bo ich zbyt wiele, najgorszy 7:0 z Bayernem.

0

2

A czy dzik sra w lesie?

3

Tak, Dybali tutaj jeszcze brakowało..

7

Ja to jestem ciekaw czy Simeone też się nie spakuje i nie pójdzie w piz..

1

Czyżby do Tottenhamu w miejsce Eriksena?

0

Myślałem że nie dam się już wydymać ea w tej fifie, a jednak.. Wczoraj wpadł ten pan
https://zapodaj.net/images/f6fe6dfc1ff63.jpg
Patrzę na rynku, widełki do max 1.2m, mnóstwo kart na rynku, wystawiali go już nawet poniżej 1m.. Wchodzę rano, patrzę widełki podniesione uj wie ile, najtańszy 1.9m.. Pora skończyć się wgl przejmować.

0

Spokojnie, zawsze może dostać flashbacka do toty, ea nie da rady? A ten Lacazette właśnie mi skończył sbc o dinho i prawie całego Cruyffa, będą ładnie śmigać obok Nazario ;p

5

1

Argentyna odpali xD chyba swoje miejsce w kolejnej rundzie.

16

Jeśli De Gea odejdzie, to jest to idealny kierunek dla Cillessena.

1

Nfsu2 najlepszy nfs, a auto zdecydowanie nissan skyline, koniecznie z wgranymi malowaniami z za szybkich i wściekłych.

1

To juz lepiej Lacazette.

1

Nigdy nie chodźcie po ciemku na pewniaka, no chyba że lubicie na czole nawiązania do Harrego Pottera.

0

Ideolo byle bez wiatru.

0

Trzeba odpuścić majówkę i zrobić czerwcówkę.

1

Wincyj pomocników bo mało mają.

0

Jak on miał.. kamqix?

5

Z jednej strony moim zdaniem powinno być to z góry narzucone co jest na koszulce, imię czy nazwisko, a z 2 trudno sobie wyobrazić dajmy na to Xaviego z Hernandezem na plecach zamiast Xaviego, albo R10 bez dinho.

5

Ty szalony szaleńcze.

0

W fifie jest bolcem więc nie ma co się cieszyć.

0

Blefa kręcisz że jej nie znasz.

14

Za mało medialny na screeny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?