1

W nowym sezonie nie będzie miał, o ile wgl on sam będzie.

0

Znana raperka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Twoja nauczycielka wdżwr, nie poznałeś?

0

Kogo jak kogo, ale jej się tam nie spodziewałem, a na pewno nie w tej roli xD
https://i.wpimg.pl/623x934/f5.pudelek.pl/05416102ae3f2156050a37ceb6a7aa8e582bb821.png

1

16 albo 6.

2

18

Już teraz jest w światowej topce, ale pewnym ludziom nie przetłumaczysz.

1

Następnym razem mu się uda.

0

fili, iitvx

0

Zapodaj.

21

Może jak zmienię ip i założę nowe konto to tu mnie też nie wykryją? Hmm.

4

xD

29

W tej nagrodzie nie ma żadnej logiki, wszystko jest możliwe.

0

Tyrion sprzedaje Varysa za zdradę, po czym sam zdradza jeszcze zanim Dance odbiło xD

1

I właśnie w takich chwilach odpalam creation mastera, pozdro fifacze ^^

30

Nie wiadomo czy Valdek wgl zostanie, a tym bardziej Rakitić.

0

W faze? kurła, agent smith nie ma szans.

1

Neymar wróć ;/ Gryzak niby N/LS no ale jednak pewnego poziomu nie przeskoczy.

29

Barcelona, drugi rok z rzędu taki numer odwalić to coś niesamowitego, zapisali się z dużej litery w historii LM.

2

To było nawiązanie do zgrania z fify, aluzja że niema zgrania pomiędzy nim a swoim agentem..

3

Powiedzieć że sprowadzenie Hazarda to wyrzucenie pieniędzy w błoto to jak powiedzieć.. sam nie wiem.. w każdym bądź razie głupie stwierdzenie.

7

Aha. Tak to jest jak grasz bez zgrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

1

Idę spać, budzę się rano i oglądam a nie po nocach będę siedział.

0

Sukcesów życzę.

2

Jeszcze zatęsknisz za szkołą i robieniem okna na religii. Jak już zaczniesz to sam będziesz chciał mieć na 6 żeby wcześniej wyjść.

0

Szukacie dziury w całym, Danka leci od strony słońca aby im widoczność ograniczyć, weź tu traf w smoka patrząc pod słońce.

0

Nie oglądam meczu, były/są gwizdy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?