Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W nowym sezonie nie będzie miał, o ile wgl on sam będzie.
0
Znana raperka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Twoja nauczycielka wdżwr, nie poznałeś?
0
Kogo jak kogo, ale jej się tam nie spodziewałem, a na pewno nie w tej roli xD
https://i.wpimg.pl/623x934/f5.pudelek.pl/05416102ae3f2156050a37ceb6a7aa8e582bb821.png
1
16 albo 6.
2
Bywał piękniejszy, pamiętam jak za czasów szkolnych wymiatał na parkiecie https://sportshub.cbsistatic.com/i/r/2017/12/18/6ed65c93-a785-4d1d-ae90-0e1224e4fee1/thumbnail/770x433/fc1c54a9e6d7dabbbade50715bd19896/ag.png
18
Już teraz jest w światowej topce, ale pewnym ludziom nie przetłumaczysz.
1
Następnym razem mu się uda.
0
fili, iitvx
0
Zapodaj.
21
Może jak zmienię ip i założę nowe konto to tu mnie też nie wykryją? Hmm.
4
xD
29
W tej nagrodzie nie ma żadnej logiki, wszystko jest możliwe.
0
Tyrion sprzedaje Varysa za zdradę, po czym sam zdradza jeszcze zanim Dance odbiło xD
1
I właśnie w takich chwilach odpalam creation mastera, pozdro fifacze ^^
30
Nie wiadomo czy Valdek wgl zostanie, a tym bardziej Rakitić.
0
W faze? kurła, agent smith nie ma szans.
1
Neymar wróć ;/ Gryzak niby N/LS no ale jednak pewnego poziomu nie przeskoczy.
29
Barcelona, drugi rok z rzędu taki numer odwalić to coś niesamowitego, zapisali się z dużej litery w historii LM.
2
To było nawiązanie do zgrania z fify, aluzja że niema zgrania pomiędzy nim a swoim agentem..
3
Powiedzieć że sprowadzenie Hazarda to wyrzucenie pieniędzy w błoto to jak powiedzieć.. sam nie wiem.. w każdym bądź razie głupie stwierdzenie.
7
Aha. Tak to jest jak grasz bez zgrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
GOT S8E5 SPOILER
https://zapodaj.net/images/80654974e54e2.png
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_peIsDSzACFYt2Jngk2UkvzGjgTVqwUPp.jpg
1
Idę spać, budzę się rano i oglądam a nie po nocach będę siedział.
0
Sukcesów życzę.
2
Jeszcze zatęsknisz za szkołą i robieniem okna na religii. Jak już zaczniesz to sam będziesz chciał mieć na 6 żeby wcześniej wyjść.
0
Szukacie dziury w całym, Danka leci od strony słońca aby im widoczność ograniczyć, weź tu traf w smoka patrząc pod słońce.
0
https://footybite.com/football/barcelona-vs-getafe-cf-live-stream/
0
Nie oglądam meczu, były/są gwizdy?