Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sukcesów życzę.
2
Jeszcze zatęsknisz za szkołą i robieniem okna na religii. Jak już zaczniesz to sam będziesz chciał mieć na 6 żeby wcześniej wyjść.
0
Szukacie dziury w całym, Danka leci od strony słońca aby im widoczność ograniczyć, weź tu traf w smoka patrząc pod słońce.
0
https://footybite.com/football/barcelona-vs-getafe-cf-live-stream/
0
Nie oglądam meczu, były/są gwizdy?
0
Liverpool sam się pozamiatał gdy wszystko zależało od nich samych i mieli zapas pkt.
0
4-1 :)
2
Jak berety.
5
Nie ważne czy zesrałeś się metr przed kiblem czy 10 metrów, koniec końców narobiłeś w gacie.
1
Ze Spongeboba mu chodzi.
72
Niech przerżną i tu i tu.
4
Ja City, ale tylko ze względu na memiczność Liverpoolu.
0
Przecież jak by powiedział że kto wie co będzie latem to by go szejk ukamienował.
0
Też się zdziwiłem jak dzisiaj wyszedłem w spodenkach czemu ludzie w kurtkach chodzą.
0
Ustna z angola jest śmieszna, nie pamiętam dokładnie ale miałem powiedzieć coś o komunikacji, na własną rękę czy komunikacją miejską, no to mówię i prefer travel by my own car because i can ride where i want and when i want, it just more comfortable i w zasadzie temat się wyczerpał i lałem wodę na zasadzie że trawa jest zielona ;f
0
Zbrodnie i kare powtórz to zdasz.
11
...
0
Nie miałem okazji słuchać kobiety komentatora.
11
Komentarz usunięty
0
Z amatorów nie ma hajsu.
2
Uciułałem bryłek w kolonii, to teraz poza barierą jestem Pan Bezi.
20
Szczerze? Liga rozstrzygnięta, mam nadzieję że przerżną dzisiaj co by się w tym klubie co poniektórzy obudzili.
3
Po poziomych paskach już nic mnie nie zdziwi w tym klubie.
0
0
W tym roku najbardziej zawiódł own goal, zarząd go pogoni w lecie pewnikiem.
0
1000k gold plis.
0
Pytasz kto go tutaj chce, no więc jestem.
0
W Barcelonie był w miarę potulny ;f
12
A cofałeś się kiedyś do przodu?
1
Gdzie mam podpisać?