0

Sukcesów życzę.

2

Jeszcze zatęsknisz za szkołą i robieniem okna na religii. Jak już zaczniesz to sam będziesz chciał mieć na 6 żeby wcześniej wyjść.

0

Szukacie dziury w całym, Danka leci od strony słońca aby im widoczność ograniczyć, weź tu traf w smoka patrząc pod słońce.

0

Nie oglądam meczu, były/są gwizdy?

0

Liverpool sam się pozamiatał gdy wszystko zależało od nich samych i mieli zapas pkt.

0

4-1 :)

2

Jak berety.

5

Nie ważne czy zesrałeś się metr przed kiblem czy 10 metrów, koniec końców narobiłeś w gacie.

1

Ze Spongeboba mu chodzi.

72

Niech przerżną i tu i tu.

4

Ja City, ale tylko ze względu na memiczność Liverpoolu.

0

Przecież jak by powiedział że kto wie co będzie latem to by go szejk ukamienował.

0

Też się zdziwiłem jak dzisiaj wyszedłem w spodenkach czemu ludzie w kurtkach chodzą.

0

Ustna z angola jest śmieszna, nie pamiętam dokładnie ale miałem powiedzieć coś o komunikacji, na własną rękę czy komunikacją miejską, no to mówię i prefer travel by my own car because i can ride where i want and when i want, it just more comfortable i w zasadzie temat się wyczerpał i lałem wodę na zasadzie że trawa jest zielona ;f

0

Zbrodnie i kare powtórz to zdasz.

11

...

0

Nie miałem okazji słuchać kobiety komentatora.

11

Komentarz usunięty

0

Z amatorów nie ma hajsu.

2

Uciułałem bryłek w kolonii, to teraz poza barierą jestem Pan Bezi.

20

Szczerze? Liga rozstrzygnięta, mam nadzieję że przerżną dzisiaj co by się w tym klubie co poniektórzy obudzili.

3

Po poziomych paskach już nic mnie nie zdziwi w tym klubie.

0

0

W tym roku najbardziej zawiódł own goal, zarząd go pogoni w lecie pewnikiem.

0

1000k gold plis.

0

Pytasz kto go tutaj chce, no więc jestem.

0

W Barcelonie był w miarę potulny ;f

12

A cofałeś się kiedyś do przodu?

1

Gdzie mam podpisać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?