0

Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to lepiej milczeć, tak samo te wszystkie wywiady przed i po meczowe, zwykłe lanie wody które jest uja warte.

8

Co ma powiedzieć? Dali dupy i czego by nie powiedział to nic tego nie zmieni.

0

Xavi ma zapewnioną trenerkę w tym swoim Al-Sadd?

0

Raczej to
GOTS8E4 MUSIC


9

Tu nie ma co się zastanawiać, tu trzeba dzwonić.

0

Po 20:0 to sam bym pojechał do tej Barcelony i ich na taczkach wywiózł.

5

92

Nie wracaj.

0

Nie zagrał złego meczu wczoraj, dalej potrafił pociągnąć z piłką.

0

Raczej nierealne(( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale jakby tak wyrwali Hazarda Realowi to bym się uśmiechnął.

1

Naprawdę ktoś myśli że TA Argentyna ma jakiekolwiek szanse na cokolwiek w najbliższych latach?

0

Ranisz.

1

Po prostu trzeba sobie pewne rzeczy powiedzieć i skończyć zasłaniać fakty wynikami.

0

Raczej dokończy sezon moim zdaniem.

8

Boże, żeby to była prawda, okres ochronny się skończył.

0

Przede wszystkim naprawić to nieporozumienie z zastąpieniem Neymara(chociaż może powinienem powiedzieć zastąpieniem Iniesty?), sprowadzić zmiennika dla Alby(no chyba że Lengleta tam będą wystawiać po przyjściu De Ligta..), no i bramkarza bez perspektyw który dobrze wygrzeje ławkę.

1

Zawsze jest jeszcze dykta.

0

Dajcie już spokój z tym Roberto na PO, co najwyżej przed Semedo w 4-4-2 może grać.

0

Właśnie wczoraj widziałem jak im dobrze zrobiły rotacje, niech gryzą trawę do ostatniej minuty w sezonie.

1

Argentyna i dobry wynik, wybierz jedno.

0

Zasady przyznawania tej nagrody można rozbić o kant tyłka, ot co.

3

Who cares.

4

2h temu poszedłem się kąpać, a jeszcze do wanny nie wszedłem.

0

Dlaczego nie? Już w połowie sezonu go przedłużyli.

0

Thiago-De Jong-Arthur mi się marzy.. i pewnie na marzeniach się skończy.

0

Mieliśmy setek kilka, wszystkie spartaczone w sposób skandaliczny.

2

Nutka z początku GOT S8E4, adekwatna do sytuacji po dzisiejszym meczu.

0

Coutinho to siedział na ławie nawet w Liverpoolu, u nas raptem kilka razy błysnął na samym początku, a potem dno dna. Neymara można nie lubić, ale gdyby tylko nadarzyła się okazja jego powrotu to bym się nie zastanawiał, w Barcy jakoś wszyscy łagodnieją.

3

Przypomnij co oni wygrali w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?