Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to lepiej milczeć, tak samo te wszystkie wywiady przed i po meczowe, zwykłe lanie wody które jest uja warte.
8
Co ma powiedzieć? Dali dupy i czego by nie powiedział to nic tego nie zmieni.
0
Xavi ma zapewnioną trenerkę w tym swoim Al-Sadd?
0
Raczej to
GOTS8E4 MUSIC
0
https://www.fcbarca.com/89184-luis-suarez-przy-czwartym-golu-zagralismy-jak-mlodziezowcy.html
9
Tu nie ma co się zastanawiać, tu trzeba dzwonić.
0
Po 20:0 to sam bym pojechał do tej Barcelony i ich na taczkach wywiózł.
5
92
Nie wracaj.
0
Nie zagrał złego meczu wczoraj, dalej potrafił pociągnąć z piłką.
0
Raczej nierealne(( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale jakby tak wyrwali Hazarda Realowi to bym się uśmiechnął.
1
Naprawdę ktoś myśli że TA Argentyna ma jakiekolwiek szanse na cokolwiek w najbliższych latach?
0
Ranisz.
1
Po prostu trzeba sobie pewne rzeczy powiedzieć i skończyć zasłaniać fakty wynikami.
0
Raczej dokończy sezon moim zdaniem.
8
Boże, żeby to była prawda, okres ochronny się skończył.
0
Przede wszystkim naprawić to nieporozumienie z zastąpieniem Neymara(chociaż może powinienem powiedzieć zastąpieniem Iniesty?), sprowadzić zmiennika dla Alby(no chyba że Lengleta tam będą wystawiać po przyjściu De Ligta..), no i bramkarza bez perspektyw który dobrze wygrzeje ławkę.
1
Zawsze jest jeszcze dykta.
0
Dajcie już spokój z tym Roberto na PO, co najwyżej przed Semedo w 4-4-2 może grać.
0
Właśnie wczoraj widziałem jak im dobrze zrobiły rotacje, niech gryzą trawę do ostatniej minuty w sezonie.
1
Argentyna i dobry wynik, wybierz jedno.
0
Zasady przyznawania tej nagrody można rozbić o kant tyłka, ot co.
3
Who cares.
4
2h temu poszedłem się kąpać, a jeszcze do wanny nie wszedłem.
0
Dlaczego nie? Już w połowie sezonu go przedłużyli.
0
Thiago-De Jong-Arthur mi się marzy.. i pewnie na marzeniach się skończy.
0
Mieliśmy setek kilka, wszystkie spartaczone w sposób skandaliczny.
2
Nutka z początku GOT S8E4, adekwatna do sytuacji po dzisiejszym meczu.
0
Coutinho to siedział na ławie nawet w Liverpoolu, u nas raptem kilka razy błysnął na samym początku, a potem dno dna. Neymara można nie lubić, ale gdyby tylko nadarzyła się okazja jego powrotu to bym się nie zastanawiał, w Barcy jakoś wszyscy łagodnieją.
3
Przypomnij co oni wygrali w tym sezonie.