Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jakoś to przeżyje.
89
Całym serduszkiem za City w lidze i Tottenhamem w LM.
0
Tak było
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/270885/15574812930667.jpg
0
Lepiej niż w oryginale?
0
Pff, uciekałeś przed skillami jak piczka, mam Cię na 1 wira.
1
Dobra, za dozo m1 ale ch4 bo lagi
0
Jak kupisz mi maskę to będę z Tobą chodzić.
0
Podexpisz? Ja będę lurał.
1
Chodź, nauczę Cię kopiować itemki.
1
Body wymiata, mental zamiata.
0
Pierwsza paczka, nagrywane tosterem
https://zapodaj.net/images/6c7da34231123.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To już lepiej by chyba wprowadzić kit creator, gdzie każdy może sobie zrobić wedle uznania.
0
Przecież przed meczem masz wybór 2 strojów które sobie wcześniej ustawiłeś? Mogliby co najwyżej dodać opcję wyboru stroju sędziego, bo ten się wielokrotnie zlewa.
4
Niech tam dodrukują jeszcze Denisa.
38
Ktoś Arthura skreślił? Kto? Nazwiska.
0
To wszystko? Bo widziałem jak były usuwane dyskusje nawet oznaczone SPOILEREM i spacją przerwy pod spodem, na pewno nie chcesz czegoś dopisać?
0
Argentyna albo wygrana, wybierz jedno.
3
Kto odpala Dembele? Po początkowych problemach dyscyplinarnych było widać u niego luz w poczynaniach na boisku i ciąg na bramkę, nikt nie rozważa jego odejścia, na pewno nie w tym sezonie.
0
Czyli Messi na ŚN do końca sezonu z Malcomem i Coutinho na skrzydłach.
0
No wiesz, Liverpool i Tottenham w finale to taka anomalia że się nie zdziwię jak obie przegrają.
4
My odpadliśmy na własne życzenie.
0
Wiedziałem już po rozbiegu
0
Dobrze!
0
Wtedy bym prowadził spokojne, nienerwowe życie, bezsensu.
0
Sędzia tłumaczył jak debilom xD
0
Kepa, partaczu, nie spartacz tego bo mój Alonso musi dostać upgrade https://www.futhead.com/19/players/18543/marcos-alonso/
1
halo? co się stanęło?
1
Nowsze?
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/270619/15573034759796.jpg
0
Bardziej niż sposób odejścia(bo w zasadzie chodzi o odwlekanie informacji które utrudniło nam pozyskanie następcy) bolą batalie sądowe, ale gdyby się pojawiła opcja jego powrotu to bym spróbował.