4

Jakoś to przeżyje.

89

Całym serduszkiem za City w lidze i Tottenhamem w LM.

0

Lepiej niż w oryginale?

0

Pff, uciekałeś przed skillami jak piczka, mam Cię na 1 wira.

1

Dobra, za dozo m1 ale ch4 bo lagi

0

Jak kupisz mi maskę to będę z Tobą chodzić.

0

Podexpisz? Ja będę lurał.

1

Chodź, nauczę Cię kopiować itemki.

1

Body wymiata, mental zamiata.

0

Pierwsza paczka, nagrywane tosterem
https://zapodaj.net/images/6c7da34231123.jpg

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To już lepiej by chyba wprowadzić kit creator, gdzie każdy może sobie zrobić wedle uznania.

0

Przecież przed meczem masz wybór 2 strojów które sobie wcześniej ustawiłeś? Mogliby co najwyżej dodać opcję wyboru stroju sędziego, bo ten się wielokrotnie zlewa.

4

Niech tam dodrukują jeszcze Denisa.

38

Ktoś Arthura skreślił? Kto? Nazwiska.

0

To wszystko? Bo widziałem jak były usuwane dyskusje nawet oznaczone SPOILEREM i spacją przerwy pod spodem, na pewno nie chcesz czegoś dopisać?

0

Argentyna albo wygrana, wybierz jedno.

3

Kto odpala Dembele? Po początkowych problemach dyscyplinarnych było widać u niego luz w poczynaniach na boisku i ciąg na bramkę, nikt nie rozważa jego odejścia, na pewno nie w tym sezonie.

0

Czyli Messi na ŚN do końca sezonu z Malcomem i Coutinho na skrzydłach.

0

No wiesz, Liverpool i Tottenham w finale to taka anomalia że się nie zdziwię jak obie przegrają.

4

My odpadliśmy na własne życzenie.

0

Wiedziałem już po rozbiegu

0

Dobrze!

0

Wtedy bym prowadził spokojne, nienerwowe życie, bezsensu.

0

Sędzia tłumaczył jak debilom xD

0

Kepa, partaczu, nie spartacz tego bo mój Alonso musi dostać upgrade https://www.futhead.com/19/players/18543/marcos-alonso/

1

halo? co się stanęło?

0

Bardziej niż sposób odejścia(bo w zasadzie chodzi o odwlekanie informacji które utrudniło nam pozyskanie następcy) bolą batalie sądowe, ale gdyby się pojawiła opcja jego powrotu to bym spróbował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?