Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po co ta polemika jak o ile dobrze pamiętam Bartek w połowie sezonu przedłużył umowę z Valdkiem..?
2
Nie, to wcale nie jest śmieszne.
3
On też miał setkę, to nie wiem co wymyślił.
1
Teraz już wiecie dlaczego tak ludzie zwali po niewykorzystanych sytuacjach w pierwszym meczu? I w drugim?
Nie mamy prawa śmiać się z PSG. Cierpliwość do Valverde i Coutinho się wyczerpała, skończyło się bronienie, niech pakują walizy, nie interesuje mnie co było na początku, to co jest teraz jest niedopuszczalne i jest nie od wczoraj. De Ligt, De Jong przybywajcie.
1
Pała goryczy się przegła.
0
Alba dzizas.......
1
Messi przylutuj.
0
fuck off
0
......
0
Messi czemu nie lutowałeś?!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Robertson pajac kolejny
0
Vidal jak "profesor" widzę zaczął.
24
Jak przed każdym meczem..
https://i.imgflip.com/30d5un.jpg
0
Socjopata left the chat.
23
Na pewno nie Klopp i nie Pochettino.
4
Bój się.
0
Pić, jeść, spać.
1
Ehh...
1
Świadkowie mówią inaczej, są też niepodważalne dowody
https://i.pinimg.com/originals/37/ca/cc/37cacc378072127f2ac114c767c26684.png
21
Nie mamy też formacji z ŚPO.
0
1
Ja jak nie wiedziałem co robić, to liczyłem delte, wzór powiem obudzony w środku nocy xD
0
To zależy po kogo pojedziesz.
1
Messi jeszcze wyglądał jak człowiek ;x
8
Zawsze sprawdzajcie zawartość torby którą dostajecie w okienku, raz mi kutaczany nuggetsów nie dali a dowiedziałem się dopiero w domu.
0
Nawet ładnie zaśpiewałeś Andrzejku.
4
Ambitnie.
2
Tzw. odsiew.
0
Budżet mały to robią cięcia ^^ Fajnie jej dyńka z patyka spadła pod koniec, zwłaszcza po tym trzymaniu za rączki, ale równie dobrze mogła ją złapać i się razem z nią rzucić ;f Bronn wtf, dlaczego zasadzka tylko na wodzie, mogli ich wykończyć na lądzie. Cleganebowl chyba będzie w triplethreat. Ogólnie dedeki informowali że koniec będzie słodko-gorzki więc idzie się domyślić jak to się skończy. Varys śliski jak zwykle.