1

Po co ta polemika jak o ile dobrze pamiętam Bartek w połowie sezonu przedłużył umowę z Valdkiem..?

2

Nie, to wcale nie jest śmieszne.

3

On też miał setkę, to nie wiem co wymyślił.

1

Teraz już wiecie dlaczego tak ludzie zwali po niewykorzystanych sytuacjach w pierwszym meczu? I w drugim?
Nie mamy prawa śmiać się z PSG. Cierpliwość do Valverde i Coutinho się wyczerpała, skończyło się bronienie, niech pakują walizy, nie interesuje mnie co było na początku, to co jest teraz jest niedopuszczalne i jest nie od wczoraj. De Ligt, De Jong przybywajcie.

1

Pała goryczy się przegła.

0

Alba dzizas.......

1

Messi przylutuj.

0

fuck off

0

......

0

Messi czemu nie lutowałeś?!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Robertson pajac kolejny

0

Vidal jak "profesor" widzę zaczął.

24

Jak przed każdym meczem..
https://i.imgflip.com/30d5un.jpg

0

Socjopata left the chat.

23

Na pewno nie Klopp i nie Pochettino.

4

Bój się.

0

Pić, jeść, spać.

1

Ehh...

1

Świadkowie mówią inaczej, są też niepodważalne dowody
https://i.pinimg.com/originals/37/ca/cc/37cacc378072127f2ac114c767c26684.png

21

Nie mamy też formacji z ŚPO.

0

1

Ja jak nie wiedziałem co robić, to liczyłem delte, wzór powiem obudzony w środku nocy xD

0

To zależy po kogo pojedziesz.

1

Messi jeszcze wyglądał jak człowiek ;x

8

Zawsze sprawdzajcie zawartość torby którą dostajecie w okienku, raz mi kutaczany nuggetsów nie dali a dowiedziałem się dopiero w domu.

0

Nawet ładnie zaśpiewałeś Andrzejku.

4

Ambitnie.

2

Tzw. odsiew.

0

Budżet mały to robią cięcia ^^ Fajnie jej dyńka z patyka spadła pod koniec, zwłaszcza po tym trzymaniu za rączki, ale równie dobrze mogła ją złapać i się razem z nią rzucić ;f Bronn wtf, dlaczego zasadzka tylko na wodzie, mogli ich wykończyć na lądzie. Cleganebowl chyba będzie w triplethreat. Ogólnie dedeki informowali że koniec będzie słodko-gorzki więc idzie się domyślić jak to się skończy. Varys śliski jak zwykle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?