7

Jak on już pewnie nie pamięta.

2

Umiesz czytać? Wyraźnie pisze że mu nic poważnego nie doskwiera, ale urazy dotyczące głowy, jakiekolwiek, wymagają przerwy 6 dniowej. A czy angielskie przepisy mają moc w rozgrywkach międzynarodowych?

0

A to się tyczy rozgrywek tylko w lidze angielskiej czy CL też?

0

Jak wymienią całą obronę i to będzie można mówić o czymś więcej.

1

Odpowiedź na twój komentarz zawiera spoiler z sezonu 7 xD
https://66.media.tumblr.com/1868438b1353539c8a6ce2fbff2ba042/tumblr_pme7jgDPcO1t403jy_540.gif

0

SPOILER

Zasadzki na smoczej skale się spodziewałem, dziwię się tylko że nic na lądzie na nich nie czekało, w sensie jak już po ataku wychodzili z wody.

1

Strzeżonego pan bóg strzeże jak to mawiają, wolę tu nie wchodzić przed obejrzeniem odcinka.

0

GOT SPOILER

Czyżby z Cleganebowl miał się zrobić triple threat? Końcówka daje pewne podwaliny pod to.

4

0

My też nie xD

0

Historia prawdziwa, nie pamiętam tylko czy to był ustny czy pisemny, odniosłem się w ten sposób do zbrodni i kary i przeszło xD

0

"Do tej lektury akurat odwołać się nie mogę, ale mogę się za to odwołać do innej" u mnie przeszło.

1

Jak draft, jak serwery leżą, coś tu kręcisz kanciano.

1

0

Powiedz Mariusz, jak to naprawdę jest z tym hotelem?

12

xDD

3

A to kutaczany, specjalnie zaciemnili.

0

Do fifaczy, na futhead był ostatnio taki temat https://www.futhead.com/news/fifa-20/2129/fut-20-wishlist-career-mode-pro-clubs/
Warto przejrzeć i dać +, może coś z tego będzie(powiedział z nadzieją).
Np. Tu jest fajny konkret odnośnie duplikatów i opcji wyszukiwania https://www.futhead.com/comments/d/37550446/

57

Najpierw karny Błaszczykowskiego.

15

3

5 skrzydłowych, 1 pomocnik, 4 obrońców,
fajna, taka nie za ciekawa.

1

Zbrodnia i kara jest kluczem do sukcesu.

1

"Pierwszy mecz ligowy" "całkiem możliwe że ostatni"

3

Całkiem możliwe że ostatni, mam nadzieję że go jeszcze Valdek wystawi w lidze, żeby zakończył przygodę z Barcą pozytywnym akcentem.

1

Piszę wyraźnie że od tego są wypożyczenia, a ten dalej w zaparte że 4 śo nie może być.. można 2 śo wypożyczyć do JEDNEGO klubu(np. Umtiti który stracił miejsce w składzie i Todibo), zawrzeć w umowie obowiązek rozegrania np. 70% spotkań w sezonie w tym tych najważniejszych, nie dość że by się ograli to i zgrali. Dajmy na to takie United, latem bedą mieli przebudowę, wypożyczyć do nich 2 stoperów odpowiedniej jakości pozwoliłoby im rozbić wymianę kadry na 2 sezony. Wiem że może się takie rozwiązanie nie spodobać naszym, dlatego piszę że MOŻE jakoś to pogodzą, jeśli nie to pewnie by odeszli, trudno, fakty są takie że De Ligt jest od nich raz że lepszy, a 2 że młodszy.

0

Uczyć, chyba grzać trybuny. Od tego są wypożyczenia gdy jest ciasno, Pique jest u schyłku kariery, młodszy nie będzie, a Umtiti to jedna wielka niewiadoma, różne plotki chodzą.

0

Jaki zbędny? To jest must have, a Todibo wypożyczyć, niech się ogrywa. Zostanie 4, ciasno, ale może jakoś to pogodzą.

0

Who cares.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?