Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe kto motma dostanie.
6
Dawać totki!
1
Co za meczycho
0
Co sie dziejeeeeeee
0
Son dzik
0
W trakcie meczu robią za piłki antystresowe.
0
Nasz.
0
MU musi wymienić obronę jak chce się liczyć o najwyższe cele, 2 światowej klasy stoperów to w ich przypadku obowiązek.
0
Wierzę że Valdek się opamięta i postawi odważniej na Malcoma.
3
Szaman zada wyciąg z kaktusa, obłoży liśćmi i znowu będzie spokój na 2 tygodnie.
0
Pisałem wielokrotnie, napiszę jeszcze raz: zasady przyznawania złotej piłki można rozbić o kant tyłka, na przestrzeni lat ludzie faktycznie będą się zachwycać ile to kto złotych piłek nie zdobył, ale kto ma trochę oleju w głowie ten wie że to konkurs medialności i kolesiostwo.
9
SPOILER GOT
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/267795/15554332522043.jpg
xD
7
"Jednym z największych błędów sędziego miało nie być podyktowanie karnego dla Barcelony, pomimo weryfikacji VAR."
Halo?
0
Powiem więcej, bramkarz może mieć 9.
19
Czy to normalne że nie mam konta na fejsie?
5
Ale jak to? Valdek i ładny futbol?
2
Ależ piękny dzień LM.
1
Wiecznie zapominam czy dalej się liczą te bramki na wyjeździe czy już nie.
0
Juve teraz musi 2 strzelić, nie?
0
No jak Ajax pogoni Juve to będzie śmiesznie.
0
Cwaniak chciał z przewrotki :D
0
Jak to nie wpadło
0
Koniec.
0
Obok Smallinga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Bez przesady, tydzień temu też wołali o linka ^^
1
Vamos! Strzelić szybko bramkę i po swoje.
3
Chrześcijaństwo prędzej czy później upadnie, starzy wyznawcy powoli umierają, a nowych nie widać bo młodzi widzą Maybachy od bezdomnych i tuszowanie pedofilów.
0
Fullmatchesandshows
0
Kiedyś było "Transek" ^^
PS. Jest różnica między nadawaniem komuś przezwiska a wymyślaniem nicku podczas gdy wszystkie są pozajmowane i zaczynasz coś sklejać.
0
Dzizas, kto te przezwiska wymyśla.