0

Ciekawe kto motma dostanie.

6

Dawać totki!

1

Co za meczycho

0

Co sie dziejeeeeeee

0

Son dzik

0

W trakcie meczu robią za piłki antystresowe.

0

Nasz.

0

MU musi wymienić obronę jak chce się liczyć o najwyższe cele, 2 światowej klasy stoperów to w ich przypadku obowiązek.

0

Wierzę że Valdek się opamięta i postawi odważniej na Malcoma.

3

Szaman zada wyciąg z kaktusa, obłoży liśćmi i znowu będzie spokój na 2 tygodnie.

0

Pisałem wielokrotnie, napiszę jeszcze raz: zasady przyznawania złotej piłki można rozbić o kant tyłka, na przestrzeni lat ludzie faktycznie będą się zachwycać ile to kto złotych piłek nie zdobył, ale kto ma trochę oleju w głowie ten wie że to konkurs medialności i kolesiostwo.

7

"Jednym z największych błędów sędziego miało nie być podyktowanie karnego dla Barcelony, pomimo weryfikacji VAR."
Halo?

0

Powiem więcej, bramkarz może mieć 9.

19

Czy to normalne że nie mam konta na fejsie?

5

Ale jak to? Valdek i ładny futbol?

2

Ależ piękny dzień LM.

1

Wiecznie zapominam czy dalej się liczą te bramki na wyjeździe czy już nie.

0

Juve teraz musi 2 strzelić, nie?

0

No jak Ajax pogoni Juve to będzie śmiesznie.

0

Cwaniak chciał z przewrotki :D

0

Jak to nie wpadło

0

Koniec.

0

Obok Smallinga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Bez przesady, tydzień temu też wołali o linka ^^

1

Vamos! Strzelić szybko bramkę i po swoje.

3

Chrześcijaństwo prędzej czy później upadnie, starzy wyznawcy powoli umierają, a nowych nie widać bo młodzi widzą Maybachy od bezdomnych i tuszowanie pedofilów.

0

Fullmatchesandshows

0

Kiedyś było "Transek" ^^
PS. Jest różnica między nadawaniem komuś przezwiska a wymyślaniem nicku podczas gdy wszystkie są pozajmowane i zaczynasz coś sklejać.

0

Dzizas, kto te przezwiska wymyśla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?