0

Z jednej strony tfu na City, tylko United, a z drugiej będzie śmiesznie jak Liverpool znowu sfrajerzy.

1

Kim jesteś?

0

Ta, właśnie Żwiru nam tu potrzeba xD

0

E01 - 54 minuty
E02 - 58 minut
E03 - 82 minuty
E04 - 78 minut
E05 - 80 minut
E06 - 80 minut

2

Niby tani, ale zaraz będzie miał totsa i będą paczki z gwarantowanym totsem.

0

HBO

1

Odcinek super, ale szczerze powiedziawszy to liczyłem że wszystkie będą co najmniej trwać 15 min dłużej.

0

Podobno w bayernie już zaklepany.

1

Ojciec boogeymana?

26

Im już pękł jak zobaczyli De Jonga i mają świadomość że De Ligt pewnie też przyjdzie.

0

To już jutro, winter is here.

7

6 lat różnicy a już wielokrotnie pokazał że potrafi schować do kieszeni największych, cena adekwatna.

0

Ja sam nim się obejrzałem utopiłem milion coinsów w draftach, a wszystko przez tych zakichanych youtuberów.

0

Do PS, przecież widać po rozmieszczeniu analogów.

1

Logitech f310 jak i f710 bardzo dobre pady, polecam.

1

3 koła dostaje z buta niedoświadczony operator maszyn budowlanych.

3

Ma questa.

20

Ledwo wczoraj człowiek skończył z fifą i od razu sypnęło xD
https://zapodaj.net/images/42c2173ac809e.jpg

4

Koniec, EA wydymało mnie po raz ostatni, przerzucam się na warcaby.

5

A jak zapoda luja ogłuszacza i poprawi kołowrotkiem to nie ma co zbierać.

0

Cicha woda brzegi rwie.

1

Próbowałeś że wiesz że nie lubisz? ;P

0

Valdek czosnku zada i po problemie.

0

Zdecydowanie straciatella.

39

Jeśli w przyszłym sezonie do naszej trójki dojdzie De Ligt, to stanie się faktem coś co było nie do pomyślenia w ostatnich latach, będziemy mieć najlepiej obsadzoną pozycję stopera na świecie.

6

Może gra a może nie gra.

0

Kurłaa, skąd boxdil miał hajs na lewego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?