0

Z początku myślałem że to jakieś nawiązanie do LM i punch w stronę użytkowników tej strony, że gimbusy ^^

0

Na niby.

0

Wiesz że w karierze można sprzedawać zawodników?

0

Nie na żywo, jutro na desirulez ;)

19

Dobrze że odszedł, zarówno dla nas jak i dla niego. Niech mu się wiedzie jak najlepiej, byle dalej od nas.

0

Kiedyś grałem w plemiona, teraz czasem pyknę w rummikuba.

0

Podobno teraz sami się rozliczają i nie wiem czy iść do księgowej z pitami a potem do urzędu, czy wywalone jajca mieć.

0

Były jakieś zmiany odnośnie składania pitów, co dokładnie się zmieniło?

1

Przed ostatnią dużą aktualizacją grywałem, a teraz się to tak pozmieniało(w mojej opinii na gorsze), że nie chce mi się uczyć gwinta od nowa.

1

Ja po poprzednim sezonie też bym nie sprzedawał Paulinho, a jak wyszło wszyscy wiedzą.

0

Pic na wodę, fotomontaż.

0

0

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

A co z zimnym łokciem? Można wystawiać przez szybę czy szpital?

1

Fajny pimpek.

3

Jak nic w moją szklarnie trafił.

2

Pamiętam jak na przełomie podstawówki i gimnazjum w jedne wakacje wyebałem 20cm do góry, rozstępy nad 4 literami mam do dzisiaj xD

0

Jak ty ateista.

0

0

Odzyskałem wiarę w ludzkość.

0

Ja już aurę na P wbiłem i teraz berka robię do m5 i jedziemy z nimi.

0

Lepiej to nigdy nie będzie.

0

0

Trzeba było nie cheatować.

9

Przyjedź kiedy na dłużej.

134

Rurzne.

6

W sumie racja, w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem.

5

Faktycznie, aż chyba wyjdę z domu poszukać pracy.

0

Löw - Neuer

21

Kim jesteś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?