Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z początku myślałem że to jakieś nawiązanie do LM i punch w stronę użytkowników tej strony, że gimbusy ^^
0
Na niby.
0
Wiesz że w karierze można sprzedawać zawodników?
0
Nie na żywo, jutro na desirulez ;)
19
Dobrze że odszedł, zarówno dla nas jak i dla niego. Niech mu się wiedzie jak najlepiej, byle dalej od nas.
0
Kiedyś grałem w plemiona, teraz czasem pyknę w rummikuba.
0
Podobno teraz sami się rozliczają i nie wiem czy iść do księgowej z pitami a potem do urzędu, czy wywalone jajca mieć.
0
Były jakieś zmiany odnośnie składania pitów, co dokładnie się zmieniło?
1
Przed ostatnią dużą aktualizacją grywałem, a teraz się to tak pozmieniało(w mojej opinii na gorsze), że nie chce mi się uczyć gwinta od nowa.
1
Ja po poprzednim sezonie też bym nie sprzedawał Paulinho, a jak wyszło wszyscy wiedzą.
0
Pic na wodę, fotomontaż.
0
0
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
A co z zimnym łokciem? Można wystawiać przez szybę czy szpital?
1
Fajny pimpek.
3
Jak nic w moją szklarnie trafił.
2
Pamiętam jak na przełomie podstawówki i gimnazjum w jedne wakacje wyebałem 20cm do góry, rozstępy nad 4 literami mam do dzisiaj xD
0
Jak ty ateista.
0
0
Odzyskałem wiarę w ludzkość.
0
Ja już aurę na P wbiłem i teraz berka robię do m5 i jedziemy z nimi.
0
Lepiej to nigdy nie będzie.
0
https://i.redd.it/mv4ispp8a1z11.jpg
0
Trzeba było nie cheatować.
9
Przyjedź kiedy na dłużej.
134
Rurzne.
6
W sumie racja, w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem.
5
Faktycznie, aż chyba wyjdę z domu poszukać pracy.
0
Löw - Neuer
21
Kim jesteś?