Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To samo sobie pomyślałem jak czytałem te spusty nad domem z papieru.
5
Kiedyś to było
https://vignette.wikia.nocookie.net/happytreefriends/images/0/08/HTF_characters-1-.png/revision/latest?cb=20180121131037
4
Rok temu w tłusty czwartek poruszyłem temat po kij ludzie się chwalą ile to pączków nie zjedli.. stwierdzili że to JA się chwalę że nie zjadłem żadnego xD
0
A kiedy Filipe Luis grał w Chelsea?
0
Wiem, ale nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Mem sprzed roku ;f
5
Ta tiki taka jest tak beznadziejnie umiejscowiona że wgl nie zwracam na nią uwagi.
20
Jeśli odejdzie to po to żeby grać pierwsze skrzypce, a nie żeby zmienić jedną ławkę na drugą.
0
Po prostu dodajesz do biblioteki na uplay.
0
A jak nie znajdziesz linku to dostaniesz szlaban?
63
Jak nie wygra to zgłaszam za fejk info.
0
Czekać, 19 już umiera.
0
Dobrze by było gdyby sprowadzili kogoś kto prezentuje wysoki poziom któryś sezon z rzędu, na rynku jest wiele opcji typu Koulibaly, Manolas czy Telles.
1
Kontuzja o ile dobrze pamiętam?
0
A ja akurat wróciłem z rodzinnego śniadanka z 3 ciastami, w tym z serniczkiem(bez rodzynek!) :P
1
Cała obrona do wymiany w United, oby nie przespali lata.
0
Grinch, czy to ty?
11
Co to za zwyczaje? To gwizdnę, a tego gwizdać nie będę xD
0
To ktoś na poważnie się emocjonuje ekstraklapą?
4
Jak nie działa jak działa.
3
Chyba nie wiesz co się działo w tej grze w okresie premiery xD
3
Kiedyś grałem, moja ulubiona postać http://gamona-images.de/619057/766e8e4de6c633ea72d401aaeaf3c098.jpg
16
"Wycięta" scena z GOT S8E1 xD
https://memy.pl/uploads/Post/268074/15555949569406.mp4
0
Karty niewymienne:
https://www.futbin.com/19/squad/6962872
https://www.futbin.com/19/squad/6963358
+ ew. 500k na XO(rozważam zrobienie Podolskiego pod Ville)
Jakieś propozycje na 2 składy? Niby mam już jakieś koncepcje
https://www.futbin.com/19/squad/6963202
https://www.futbin.com/19/squad/6963204
ale może można lepiej, a tego nie widzę ;f w obu musi być Nazario, zawodnicy mogą być na 7 zgraniach, ale cały skład ma mieć 100.
0
W tym roku mamy zaskakująco solidną defensywę.
0
Dzizas.
1
Była swego czasu gadka o zniesieniu tej zasady.
0
Brzmi jak jakiś pomylony remake kultowej gierki sprzed 15 lat.
0
Hahahaha spalony
0
Nieeeeee