0

To samo sobie pomyślałem jak czytałem te spusty nad domem z papieru.

4

Rok temu w tłusty czwartek poruszyłem temat po kij ludzie się chwalą ile to pączków nie zjedli.. stwierdzili że to JA się chwalę że nie zjadłem żadnego xD

0

A kiedy Filipe Luis grał w Chelsea?

0

Wiem, ale nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Mem sprzed roku ;f

5

Ta tiki taka jest tak beznadziejnie umiejscowiona że wgl nie zwracam na nią uwagi.

20

Jeśli odejdzie to po to żeby grać pierwsze skrzypce, a nie żeby zmienić jedną ławkę na drugą.

0

Po prostu dodajesz do biblioteki na uplay.

0

A jak nie znajdziesz linku to dostaniesz szlaban?

63

Jak nie wygra to zgłaszam za fejk info.

0

Czekać, 19 już umiera.

0

Dobrze by było gdyby sprowadzili kogoś kto prezentuje wysoki poziom któryś sezon z rzędu, na rynku jest wiele opcji typu Koulibaly, Manolas czy Telles.

1

Kontuzja o ile dobrze pamiętam?

0

A ja akurat wróciłem z rodzinnego śniadanka z 3 ciastami, w tym z serniczkiem(bez rodzynek!) :P

1

Cała obrona do wymiany w United, oby nie przespali lata.

0

Grinch, czy to ty?

11

Co to za zwyczaje? To gwizdnę, a tego gwizdać nie będę xD

0

To ktoś na poważnie się emocjonuje ekstraklapą?

4

Jak nie działa jak działa.

3

Chyba nie wiesz co się działo w tej grze w okresie premiery xD

3

16

0

Karty niewymienne:
https://www.futbin.com/19/squad/6962872
https://www.futbin.com/19/squad/6963358
+ ew. 500k na XO(rozważam zrobienie Podolskiego pod Ville)
Jakieś propozycje na 2 składy? Niby mam już jakieś koncepcje
https://www.futbin.com/19/squad/6963202
https://www.futbin.com/19/squad/6963204
ale może można lepiej, a tego nie widzę ;f w obu musi być Nazario, zawodnicy mogą być na 7 zgraniach, ale cały skład ma mieć 100.

0

W tym roku mamy zaskakująco solidną defensywę.

0

Dzizas.

1

Była swego czasu gadka o zniesieniu tej zasady.

0

Brzmi jak jakiś pomylony remake kultowej gierki sprzed 15 lat.

0

Hahahaha spalony

0

Nieeeeee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?