Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
kici kici, taś taś
tvn
2
Co tydzień jeden? helloł?
2
Nie o takie Jinno walczyłem.
0
Piłkarskiej dziury po nim nie załataliśmy, a nasi obecni też mają swoje jazdy, czy to Alba czy Suarez.
2
Co zrobił Beric przed śmiercią?.. Najgłupsze co można zrobić to rzucić jedyną bronią.. Theon też mógł chwilę zawalczyć z NK, to samo Jon. W momencie w którym Melisandre z Aryą się spotkały już wiedziałem kto NK wykończy.. Ta szarża dothraków na samym początku? Ale po co? Dlaczego? A komu to potrzebne? To samo sforsowanie muru, wystarczyło ich dzidować, wystarczył jeden cios przecież żeby ich powalić.. Czary Melisandre w sumie spoko ale do przewidzenia, Ogar fajnie zagrany, uśmieszek NK złoto, kolejne wskrzeszenie NK też ok. Dlaczego kapłanka Berica nie wskrzesiła? Tak, tak, on już swoje zrobił. Ogólnie przed zwiastunem 4 odcinka myślałem że ponieśli większe straty.
6
GOT SPOILER
Czy tylko ja liczyłem że gigant Mormontowej głowę odgryzie?
0
Zacina? To ciekawe, bo właśnie skończyłem oglądać na fili bez najmniejszej zacinki.
5
Ja za dzieciaka miałem coś podobnego, tylko we śnie - śniło mi się że jakiś wariat z piłą mechaniczną mnie gonił a ja biegłem w miejscu, wyrżnął całą rodzinkę, coś pięknego.
1
Nie polecam czytać chatów na streamach nawet przez chwilę, dostałem spoiler na ryj bez ostrzeżenia.
0
To już lepiej weź informy pod jakieś sbc o ikonę, ratingi stoją teraz nisko a na totsy jeszcze spadną.
4
Jak za 10 lat, jak w 2012 będzie koniec świata.
4
Co wy z tymi kalendarzami robicie? Pulpit? Drukujecie i na ścianę w kibelku?
7
Matematyka, jak ja jej nienawidziłem.
0
Takiego Lacazette by przygarnął, ale na ławkę raczej nie przyjdzie.
1
Napisał, potem zobaczył że niżej jest już o tym info i usunął. Drużyna chciała oddać gola, ale jeden uparcie bronił.
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7236785.html#comment-7236785
0
Tak to jest jak nie masz 100 zgrania w fifie.
4
?
2
No, napiwno szejk wszystko rzuci i wyjedzie w Bieszczady.
1
Ja jak mam np. na 7 do roboty to wstaje o 5 tylko po to żeby się przez godzinę poprzekręcać z boku na bok.
0
Czy tylko ja wolę sobie obejrzeć nowy odcinek rano, zamiast siedzieć do późna?
1
Co się stało chewbacca?
0
A ja już straciłem ochotę na oglądanie.. wczoraj postanowiłem założyć twitcha i połączyć z kontem ea, zobaczyć czy faktycznie są jakieś nagrody w ut za oglądanie tego turnieju, dosłownie 2 minuty patrzyłem na chat i jeb spoiler z endgame.
0
A co, grilla robisz?
0
Pewnie wyrzuty sumienia go w końcu dopadły.
0
A z drugiej strony moment pokazania głupoty, ch.. wie co robili z tym bananem.
1
Profil zaufany nie wymaga wizyty w banku.
0
Może turki go wezmą albo inne chińczyki.
25
SPOILER GOT S8E3
http://westeros.pl/media/2019/04/a-masz-ty.gif
4
Ale czy tak dobra jak ta laysów z Messim i De Geą?