0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

kici kici, taś taś
tvn

2

Co tydzień jeden? helloł?

2

Nie o takie Jinno walczyłem.

0

Piłkarskiej dziury po nim nie załataliśmy, a nasi obecni też mają swoje jazdy, czy to Alba czy Suarez.

2

Co zrobił Beric przed śmiercią?.. Najgłupsze co można zrobić to rzucić jedyną bronią.. Theon też mógł chwilę zawalczyć z NK, to samo Jon. W momencie w którym Melisandre z Aryą się spotkały już wiedziałem kto NK wykończy.. Ta szarża dothraków na samym początku? Ale po co? Dlaczego? A komu to potrzebne? To samo sforsowanie muru, wystarczyło ich dzidować, wystarczył jeden cios przecież żeby ich powalić.. Czary Melisandre w sumie spoko ale do przewidzenia, Ogar fajnie zagrany, uśmieszek NK złoto, kolejne wskrzeszenie NK też ok. Dlaczego kapłanka Berica nie wskrzesiła? Tak, tak, on już swoje zrobił. Ogólnie przed zwiastunem 4 odcinka myślałem że ponieśli większe straty.

6

GOT SPOILER



Czy tylko ja liczyłem że gigant Mormontowej głowę odgryzie?

0

Zacina? To ciekawe, bo właśnie skończyłem oglądać na fili bez najmniejszej zacinki.

5

Ja za dzieciaka miałem coś podobnego, tylko we śnie - śniło mi się że jakiś wariat z piłą mechaniczną mnie gonił a ja biegłem w miejscu, wyrżnął całą rodzinkę, coś pięknego.

1

Nie polecam czytać chatów na streamach nawet przez chwilę, dostałem spoiler na ryj bez ostrzeżenia.

0

To już lepiej weź informy pod jakieś sbc o ikonę, ratingi stoją teraz nisko a na totsy jeszcze spadną.

4

Jak za 10 lat, jak w 2012 będzie koniec świata.

4

Co wy z tymi kalendarzami robicie? Pulpit? Drukujecie i na ścianę w kibelku?

7

Matematyka, jak ja jej nienawidziłem.

0

Takiego Lacazette by przygarnął, ale na ławkę raczej nie przyjdzie.

1

Napisał, potem zobaczył że niżej jest już o tym info i usunął. Drużyna chciała oddać gola, ale jeden uparcie bronił.
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7236785.html#comment-7236785

0

Tak to jest jak nie masz 100 zgrania w fifie.

4

?

2

No, napiwno szejk wszystko rzuci i wyjedzie w Bieszczady.

1

Ja jak mam np. na 7 do roboty to wstaje o 5 tylko po to żeby się przez godzinę poprzekręcać z boku na bok.

0

Czy tylko ja wolę sobie obejrzeć nowy odcinek rano, zamiast siedzieć do późna?

1

Co się stało chewbacca?

0

A ja już straciłem ochotę na oglądanie.. wczoraj postanowiłem założyć twitcha i połączyć z kontem ea, zobaczyć czy faktycznie są jakieś nagrody w ut za oglądanie tego turnieju, dosłownie 2 minuty patrzyłem na chat i jeb spoiler z endgame.

0

A co, grilla robisz?

0

Pewnie wyrzuty sumienia go w końcu dopadły.

0

A z drugiej strony moment pokazania głupoty, ch.. wie co robili z tym bananem.

1

Profil zaufany nie wymaga wizyty w banku.

0

Może turki go wezmą albo inne chińczyki.

25

4

Ale czy tak dobra jak ta laysów z Messim i De Geą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?